Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

Aš tai jau tvirtai apsiprendusi pirkti Ford Ka nail.gif Man tai nuostabi mašinikė ax.gif Turim "šeimyninę" Opel Omega" (daug kas keikia Opelius, bet ai, ką jūs išmanot hah.gif ), taigi man po miestą lakstyti, parkuotis, sukiotis - bus pats tas. Iš Maximos maišas į bagažniką tilps, o iš kaimo bulvių maišų vežiotis nežadu lotuliukas.gif Visose normaliose šalyse maži miesto mašiniukai - privalumai, užmiestin važiuot - kiti skirti. Ir nėr čia ko žvengt - didelė, tai saugi... Svarbu, kad tarpinė tarp vairo ir sėdynės normali būtų, ot thumbup.gif
Atsakyti
Nu bet juk yra ir grazesniu mazu masiniuku. Man ta ford ka tai labai primena tas zaislines masineles rusu laikais, kur buvo ratukai ir tas gaubtas tik uzdetas ir langeliai ispjauti. Tai ir ford ka taip gamina, vaziuoja ratai ant konvejerio ir aparatas tik gaubta uzdeda, taip ir stampuoja... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(zippylolly @ 2007 07 20, 16:33)
Man pati baisiausia masina yra Ford Ka... doh.gif  Vyras daznai juokauja "jei busi negera nupirksiu tau ford ka.." hihihi.gif


Prajuokinai lotuliukas.gif

Aišku čia skonio reikalas,
...na bet nebūtinai visų skonis būna geras biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 25 liepos 2007 - 14:11
QUOTE(zippylolly @ 2007 07 20, 17:33)
Man pati baisiausia masina yra Ford Ka... doh.gif  Vyras daznai juokauja "jei busi negera nupirksiu tau ford ka.." hihihi.gif

lotuliukas.gif
Man irgi Ka nekokia atrodo - pažįstamas pavežė su tokia - nu tai skarbonkė į kurią sėdynė įdėta, o ne mašina tongue.gif Salonas visai nejaukus, vien skardos beveik, o ir į avariją su tokia papuolus jaučiu blynas liktų doh.gif
Tikrai yra jaukesnių, kad ir nedidelių mašinyčių thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip visos nedidelės mašinikės truputį skarbankės. Nori komforto - rinkis liukso klasės biggrin.gif Taip, taip, užtat gerai, kai šeimoj 2 mašinos - miesto, ir komforto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(String @ 2007 07 26, 08:04)
Šiaip visos nedidelės mašinikės truputį skarbankės.

Tai aš suprantu, kad su maža mašina nevažiuosi kaip su Mersedesu smile.gif Bet kad tas KA viduj skardinis, jokio jaukumo - teko vairuoti Audi A2 - irgi maža, irgi ne Mersedes, bet viduje jauku bigsmile.gif Jei ant galinės sėdynės tai Ka kaip kokioj šprotų dėžutėj sėdėt tenka cool.gif
Atsakyti
Tai yra dvivietė o ne keturvietė maišina, taigi ji nepritaikyta vežti keleivius ant galinės sėdynės.Vieta skirta maiškiukui, šuniukui ir kt. smile.gif

O del tarkim lyginimo su A2 ar kt....taigi lyginate nelyginamus dalykus.Pasidomėkite nuo kokios kainos prasideda sakykim Ford Ka automobiliai ir A2.
Mes kalbame apie nebrangias moteriškas mašinytes.
O trūkumų be abejo šis automobilis turi
Atsakyti
O kuris neturi? irnesakyk.gif Tiesiog jei Ka niekam nepatiktų, jų nebūtų ir gaminę ax.gif
Atsakyti
taip taip smile.gif graži mašinytė ir važinėt vienai moteriškei į darbą kaip tik.O jei dauguma čia dejuoja kad nesaugi..na tuomet motociklais važinėti aplamai turėtų uždrausti biggrin.gif

O kaip jums sekasi rinktis?
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2007 07 31, 12:07)
O jei dauguma čia dejuoja kad nesaugi..na tuomet motociklais važinėti aplamai turėtų uždrausti biggrin.gif

Lyginat nelyginamus dalykus - automobilis ir motociklas ne tas pats tongue.gif schmoll.gif Beje pastarasis, pritariant jūsų nuomonei, taip pat ne saugus 4u.gif

Ir niekas čia nedejuoja, labai jau jautri tamysta kritiškesniam žodžiui cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murielė: 31 liepos 2007 - 11:59
QUOTE(Murielė @ 2007 07 31, 12:58)
Lyginat nelyginamus dalykus - automobilis ir motociklas ne tas pats  tongue.gif  schmoll.gif Beje pastarasis, pritariant jūsų nuomonei, taip pat ne saugus 4u.gif

Ir niekas čia nedejuoja, labai jau jautri tamysta kritiškesniam žodžiui cool.gif



Apskritai, kas tarp kojų - tas ne transporto priemonė hihihi.gif
Atsakyti
Labai ciotka masiniuke smile.gif pati vairuoju ir l. patenkinta, priekyje vietos daug, gale mazokai...bet vazineji juk po miesta ir ne su krepsinio komanda smile.gif
Zodziu masiniu kas tikrai super smile.gif salonas ciotkas smile.gif
Atsakyti