Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

Labas rytas "Kakučių" turėtojos.
kažko tyla šioje temoje...
Taigi pasakykite kiek ryja kuro jūsų automobiliukai.
Ar čia tik mano ar visi jie ima palygint nemažai kuro.
Dabar vasarą mieste gal virš 8l ?Automobiliukas mažas o kuro "valgo" kaip ir kitos mašinytės?

Atsakyti
Sveika,

nu nezinau, kodel tavo kakiukas toks "abzora" lotuliukas.gif Maniskis lygiame kelyje (isbandziau kelioneje i Krokuva) 5,3 l/100km, o mieste tikrai ne daugiau 6,5 valgo...tiesa, ziema apie 7-7,5 iseidavo......
Atsakyti
QUOTE(doktorka @ 2006 07 01, 11:42)
Sveika,

nu nezinau, kodel tavo kakiukas toks "abzora"  lotuliukas.gif  Maniskis lygiame kelyje (isbandziau kelioneje i Krokuva) 5,3 l/100km, o mieste tikrai ne daugiau 6,5 valgo...tiesa, ziema apie 7-7,5 iseidavo......

blink.gif
tai gal kas negerai...aš skaičiuojuir vienaip ir kitaip..nagi nieko kito nesigauna.Užmiestyje tai gal ir tiek.Bet mieste: ar žiemą ar vasarą panašiai..
Atsakyti
Mano taip pat nemažai ima, kažkur panašiai.Gal kad senesnė mašina, mano 97 metų.
Doktorka, gal tavo naujesnė mašina tai ir kuro mažiau ima??
Atsakyti
Gal ir del to g.gif Mano 2000m.
Atsakyti
Sveikos, aš irgi užsinorėjau šio automobiliuko. Gal kuri žino kur būtų didžiausias jų pasirinkimas? Gal Kaune g.gif ? Labai noriu, kad būtų hečbekas. Autopliuse žiūrėjau, bet iš naujų skelbimų nelabai kas ir yra...
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2006 07 03, 14:20)
Mano taip pat nemažai ima, kažkur panašiai.Gal kad senesnė mašina, mano 97 metų.
Doktorka, gal tavo naujesnė mašina tai ir kuro mažiau ima??

F O R D K A paziurekite cia kiek ima kuro ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vladislava: 29 gegužės 2007 - 13:09
QUOTE(n1lka @ 2007 05 29, 08:57)
Sveikos, aš irgi užsinorėjau šio automobiliuko. Gal kuri žino kur būtų didžiausias jų pasirinkimas? Gal Kaune  g.gif ? Labai noriu, kad būtų hečbekas. Autopliuse žiūrėjau, bet iš naujų skelbimų nelabai kas ir yra...


Sveika, o kaip suprast kad būtų hečbekas.
Na kad jos visos vienodos būna.Sedanų nebūna.
Gal jau susiradote??
Visai apmirusi mūsų tema.Na tai kaip gyvuoja šių automobilių mylėtojos??
Atsakyti
Sveikos,
mano 1997m. KA žiemą naudoja apie 7l kuro, taigi nuo metų manau čia niekas nepriklauso.
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2007 06 29, 23:06)
Sveika, o kaip suprast kad būtų hečbekas.
Na kad jos visos vienodos būna.Sedanų nebūna.
Gal jau susiradote??
Visai apmirusi mūsų tema.Na tai kaip gyvuoja šių automobilių mylėtojos??


Autopliuse mačiau kad dar kupe yra..man pasirodė kad jos tokių išsikišimų ant kapoto neturi ( o jie man patinka) biggrin.gif . Net nežinau g.gif gal rimtai jos visos vienodos, gal čia netyčia pardavėjai ne tą tipą pažymėjo g.gif .
Auromobiliuko dar neisigijau, vis man kas nors netinka doh.gif ir brangaus pirkti nenoriu. Dabar man labai gerai būtų mažas automobilis, kad pramokčiau vairuoti smile.gif . Gal šį savaitgalį prisiruošiu į Kauno turgų nuvažiuoti fordų paieškot biggrin.gif
Atsakyti
Labai gerai pramokt važiuot, na o ypač parkuotis.
Na tik aš jau pikta ant savo automobiliuko, rudyja tai jau tikrai.Kur buvo nežinau ar akmenukų pakapota ar dar kas, akivaizdžiai rūdys pasirodė...nervina tai tikrai, Na gerai pažiūrėkite pirkdama, Na gal čia tik mano tokia.
O šiaip vairuoti ją tai labai man patinka .
O del kuro, senai nebeskaičiuoju kiek ima, reiks pažiūrėti :-), buvo remontuota kai gal dabar ir mažiau
Atsakyti
Man pati baisiausia masina yra Ford Ka... doh.gif Vyras daznai juokauja "jei busi negera nupirksiu tau ford ka.." hihihi.gif
Atsakyti