Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(kotty @ 2006 02 27, 23:16)
matai, pikciausia kad mentai pareiske kad as klat... cia super ane??? man i subinuka, ir mano kalte....
tai dabar per komisijas ir teismus eisiu, plius advokatui islaidos ir t.t., na bet cia tai jau tikrai principo reikalas.... tiesiog negaliu taip palikti ir viskas...
o dar ivaziavo kazkokie pacukai, 19 meciai..
... o jokio kasko neturejau, tai nuostoliai kokie 1500lt. g.gif
teks bylinetis

Na net neįsivaizduoju kokie turėtų būt argumentai kad tu kalta kai tau įvažiuoja????Absurdas kažkoks...Tai ką jie aiškina?

More, o tau sėkmės renkantis mašiniuką.Beja autopliuse irgi padaugėjo automobiliukų, kai aš ieškojau tai buvo praktiškai vos keli.
Kai nusipirksi pasigirk.Kokios spalvos norėtum?
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2006 02 28, 00:16)
matai, pikciausia kad mentai pareiske kad as klat... cia super ane??? man i subinuka, ir mano kalte....

blink.gif da tep negirdėjau - atbula važiavai, ar ką? blink.gif Klok viską smulkiai, gali temoj apie mentus, čia visiems aktualu. Va kai aš paslydau ant posūkio, išlėkiau į priešpriešinę ir į mane įvažiavo savo puse va-iavęs diedukas, tai gal ir man derėjo jį apkaltint? Ko važinėja ten kur aš... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 02 28, 10:13)
blink.gif  da tep negirdėjau - atbula važiavai, ar ką? blink.gif Klok viską smulkiai, gali temoj apie mentus, čia visiems aktualu. Va kai aš paslydau ant posūkio, išlėkiau į priešpriešinę ir į mane įvažiavo savo puse va-iavęs diedukas, tai gal ir man derėjo jį apkaltint? Ko važinėja ten kur aš... bigsmile.gif

atrodo toje temoje teks buti nuolatine lankytoja biggrin.gif
na o viksas buvo taip, vaziavau antra juosta, trulikas stovejo, kuris suko i kaire puse, tada as persirikiavau i pirma juosta, ir po kokiu 20m pravaziavus ten man ivare i masinuka.... kol susigaudziau kad darosi, dar vilkausi 30m....
taigi isvada kad as rikiavausi netesingai ir cituoju "susidure su greta vaziavusiu automobiliu"... na zinot subine sussiduriau doh.gif
siandien klausiau mentu , tai sake, kad jeigu automobilis ivaziuoja i kita eismo juosta saugiau ( na sakykim perkerta ta skiriancia dvi eismo juostas linija) tai jau automatiskai tampo lygeverciu eismo dalyviu...., o taip ir buvo.... tai tada kalte yra tu, kurie ivaziavo...
o mano vis tik ne sonas nubrauktas, man subinyte suvaryta, anam variklis...
bet musu policijai tai nesvarbu....
pirmadieni eisiu i komisija, bet ten turbut tik baudos dydi israsys, ir nieko daugiau... o po jos is karto pas advokatus...
va kaip buna
jeigu taip nieko neiseis , tai teks ekspertize daryti....
nervina kad dabar be auto reikia varineti, labai nepatogu.....o jos tvarkyti irgi dar niekaip negaliu .
Atsakyti
Tai bet pala, o ne taip yra - nesutinki su protokolu, nepasirašai jo iš viso, o eini į teismą, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2006 02 28, 16:30)

pirmadieni eisiu i komisija, bet ten turbut tik baudos dydi israsys, ir nieko daugiau... o po jos is karto pas advokatus...


man atrodo kad neapsimoka teistis. leituvos istatymai tiap sutvarkyti, kad ne zmogui o jai aptogus butu. taiva, kai policininkas israso bauda, tai tu ja gali apskusti, bet sukisi koki 1000lt -sakysim, advokatam ir t,.t. kad jie per teismus sumazintu tau baudos dydi, tai poto dar turesi duoti i kita teisma, kad irodytu tavo nekaltuma

atorodo taip paasikinau, nes mum patiems taip advokate isaiskino,jeigu aisku, cia nieko nepripainiojau blush2.gif
Atsakyti
O mano bendradarbis teisėsi su mentais, kad jam nereikėtų baudos mokėti, ir laimėjo. Be jokių advokatų, pats vienas. Netgi ne visai teisingai smile.gif Ir ne teisininkas jis visai, o vadybininkas. Pasiskaitė įstatymus, pasiieškojo precedento, rado... Ir laimėjo smile.gif Nemokėjo baudos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 02 28, 19:49)
O mano bendradarbis teisėsi su mentais, kad jam nereikėtų baudos mokėti, ir laimėjo. Be jokių advokatų, pats vienas. Netgi ne visai teisingai smile.gif Ir ne teisininkas jis visai, o vadybininkas. Pasiskaitė įstatymus, pasiieškojo precedento, rado... Ir laimėjo smile.gif Nemokėjo baudos smile.gif


saunuolis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mjk @ 2006 02 28, 21:00)

Aha biggrin.gif Visas ofisas džiūgavo biggrin.gif kažkaip malonu prieš mentus laimėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2006 02 28, 16:30)
atrodo toje temoje  teks buti nuolatine lankytoja  biggrin.gif


Kotty..koks tavo istorijos "tęsinys"???Kuo visa tai baigėsi?Būtų įdomu išgirsti?
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti, kaip sekasi rasti atsargines dalis, jei reikia kokios nors smulkmenos, pvz. "Vistoj" užsakius reikia laukti apie 3 sav. Gal žinot, kur galima nusipirkti naudotų autodalių, praskambinau gal 30 telefonų - nieks neturi. O reikia valytuvų perjungėjo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vida88 @ 2006 04 13, 13:07)
Sveikos, norėjau paklausti, kaip sekasi rasti atsargines dalis, jei reikia kokios nors smulkmenos, pvz. "Vistoj" užsakius reikia laukti apie 3 sav. Gal žinot, kur galima nusipirkti naudotų autodalių, praskambinau gal 30 telefonų - nieks neturi. O reikia valytuvų perjungėjo  4u.gif

o tu pažiūrėk kokim kataloge gal Fiestos ši detalė tinka??
Na man kol kas nieko neprireikė, tik girdėjau kad dalis detalių būtent Fiestos tinka
Atsakyti

Sveikos, norėjau paklausti, kaip sekasi rasti atsargines dalis, jei reikia kokios nors smulkmenos, pvz. "Vistoj" užsakius reikia laukti apie 3 sav. Gal žinot, kur galima nusipirkti naudotų autodalių, praskambinau gal 30 telefonų - nieks neturi. O reikia valytuvų perjungėjo 4u.gif

Labas,

Vistoje detalės pačios brangiausios, aš savo Kakiukui detales perku Fordo detalių parduotuvėje - Ozo g-je, priešais Akropolį, ten lyg garažai, autoservizai visokie, o ant kampo įsikūrusi minėta parduotuvė. O gal ir užsakyti nereikės - pas juos bus...
Atsakyti