Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(kotty @ 2006 01 23, 14:32)
atitirpo, aisku su kaimyno pastangom smile.gif as jam tik raktelius daviau, ir siltai namie sedejau  mirksiukas.gif viskas ok dabar....

mirksiukas.gif
na tai smagu.
O dėl padangų gal dar kaip nors prabūsi šią žiemą, tik va jau ryt sniego žada, tai gal bus kiek sunkiau .
na bet Fordukas atrodo stabiliai stovintis ant žemės (vizualiai žiūrint atrodo plačiai ratais), taigi gal viskas bus gerai.
Sėkmės,
smagaus važiavimo smile.gif
Atsakyti
labutis, mergytes!
man vyras irgi labai norejo isiulyt ford ka....futuristinis automobiliukas - grazus jis ir man! bet pabandziau pravaziuot - nelabai patiko g.gif barskaliukas toks biggrin.gif ir salonas biski toksai kaip nepabaigtas doh.gif
ir siaip man irgi didesnes labiau patinka biggrin.gif vyras vairuoja bumeri (tenka ir man pasivazinet), tai ta mazute visai tokia nesaugi atrodo - bet cia tik mano nuomone biggrin.gif
tai issirinkau visgi didesne, bet nelabai didele hyunday lantra 1996m (sita naujesne)...ir oro pagalves, ir kondicionierius...ir siaip grazi ji man - 4 durys, varikliukas 1,6 + is italijos parvezta tai dar dujos geros buvo idetos 4u.gif
ir as dziaugiuos ir vyras kuo toliau tuo dazniau i darba su ja vaziuoja man palikdamas bmw - aceit taupumo sumetimais doh.gif bigsmile.gif
nors kartais, kieme paziurejus i stovincia ford Ka - blin pasidziaugiu...grazus automobiliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doktorka @ 2005 11 30, 13:03)
O as vairuoju KA!!!!!!

Sia vasara pasikeiciau bulka i si masiniuka...negalvojau tokios pirkti, bet isedusi ir pabandziusi pavairuoti net nemirkteldama nusprendziau - NORIU.  Masiniukas mazas, bet jei nesiruosi jo naudoti kaip autobuso - pirk. Variklis 1.3, taciau tokiam masinos svoriui tikrai uztenka, as net kartais su draugu palenktyniauju (jis Honda vairuoja).  smile.gif


Kotty, doktorka, 1PuPa mirksiukas.gif

Įsijungiau į šio automobiliuko turėtojų "gretas"Aš jau jį turiu ir esu be galo patenkinta mirksiukas.gif .!!!!

Taigi ko gero kai buvo mano svajonių automobiliukas tokiu ir liko.O ypač įsėdus ir pabandžius juo važiuoti.Taip kaip Doktorkai ..tapo aišku kad tik tokio man ir reikia.
Nei barškutis (na klausiausi ..nieko negirdžiu kad nors kas barškėtų)ir palygint minkštokas,(na nevažiavau per duobes tik autostrada), labai smagu jį vairuoti, na labai mielas ir gražus automobiliukas.
Reikia jame šį bei tą patvarkyti , na bet tai tik smulkmenos.O šiaip labai tvarkingas ir neblogas automobilis.
Vietos pakankamai ir tikrai nereikia jame susispaudus sėdėti.
Žodžiu kas ką apie jį besakytų nepakeitė mano nuomonės.Kol kas tai tikrai esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 30 sausio 2006 - 22:31
[quote=kotty,2005 12 08, 20:5
o del tu visu saugumu, tai as jau karta rasiau kad cia ne masinos reikalas o greicio...
[/quote]
nu cia tai jau nusisnekejai, itariu, kad vairuoja kokius puse metu.
Papildyta:
QUOTE(dracena @ 2005 12 09, 09:58)
Klausyk brangioji,  ax.gif
nebūtina skaityti temų kurios tau neaktualios...drąsiai galima rinktis temas pvz...kokios geriausios pampersų rūšys, ar kaip nuvilioti svetimą vyrą ar kt .

Taigi kiekvienas ieškosi ko jam reikia thumbup.gif

zmogus girdeta fraze tau pasake savo nuomone apie KA, o tu ji vji lauk, tai gal pati atsisesk ant foteliuko ir niuniuok : grazi KA, gera KA, ekonomiska KA - PIRKSIU. tai kam klausi nuomoniu. ar cia gali rinktis tik isskirtiniai, kurie kalba tik gerai apie KA arba nieko. blush2.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
dracena, sveikyju sveikyju sveikyju 4u.gif smile.gif

Grazus tas Ka thumbup.gif
Jei ne paslaptis, kur pirkai? Ar ilgai teko ieškoti? nes paziurejus koki autoplius tai galima rinkitis tik is kokiu 5 variantu:(
Atsakyti
QUOTE(More @ 2006 01 31, 10:42)
dracena, sveikyju sveikyju sveikyju 4u.gif  smile.gif

Grazus tas Ka thumbup.gif
Jei ne paslaptis, kur pirkai? Ar ilgai teko ieškoti? nes paziurejus koki autoplius tai galima rinkitis tik is kokiu 5 variantu:(


Dėkui ax.gif
taip pasirinkinmas tai menkas.Turguje aplamai kaip ir nėr.O aš ieškojau dar ir pigesnes.Ir pirkau pagal skelbimą iš interneto ir laikraščio.
Na rizkavau važiuoti jos žiūrėt, nes sakė trupučiuką lenkta .Na bet kai pamatėme..tai reikėjo paprašyt kad parodytų kurgi tas įlenkimas:-) Na manau gal tiksliau būtų pasakyti kad nubrozdinta.Ir parvaryta gruodžio menesį.
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2006 01 30, 22:24)
Kotty, doktorka, 1PuPa  mirksiukas.gif

Įsijungiau į šio automobiliuko turėtojų "gretas"Aš jau jį turiu ir esu be galo patenkinta mirksiukas.gif .!!!!

Taigi ko gero kai buvo mano svajonių automobiliukas tokiu  ir liko.O ypač įsėdus ir pabandžius juo važiuoti.Taip kaip Doktorkai ..tapo aišku kad tik tokio man ir reikia.
Nei barškutis (na klausiausi ..nieko negirdžiu kad nors kas barškėtų)ir palygint minkštokas,(na nevažiavau per duobes tik autostrada), labai smagu jį vairuoti, na labai mielas ir gražus automobiliukas.
Reikia jame šį bei tą patvarkyti , na bet tai tik smulkmenos.O šiaip labai tvarkingas ir neblogas automobilis.
Vietos pakankamai ir tikrai nereikia jame susispaudus sėdėti.
Žodžiu kas ką apie jį besakytų nepakeitė mano nuomonės.Kol kas tai tikrai esu labai patenkinta  smile.gif




Sveikinu thumbup.gif linkiu smagaus ir saugaus vairavimo. smile.gif
Be to prasom pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2006 01 31, 12:21)
Sveikinu  thumbup.gif  linkiu smagaus ir saugaus vairavimo. smile.gif 
Be to prasom pasirodyti  mirksiukas.gif

mirksiukas.gif
Dėkui
Atsakyti
na kaip sekasi vairuoti???
man nesenai i uzpakaliuka ivaziavo, ir gana stipriai... verysad.gif labai issigandau, labiausiai turbut smugio garso... na fordukas dar vaziuoja, tik be buferiu ir t.t.

taigi, atsargiai paneles!
per 5 vairavimo metus pirma karta avarija apturejau... gal laiku - sparnelius aplauze...nes jau labai new_russian.gif yahoo.gif buvau, teks surimteti
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2006 02 27, 00:24)
na kaip sekasi vairuoti???
man nesenai i uzpakaliuka ivaziavo, ir gana stipriai...  verysad.gif labai issigandau, labiausiai turbut smugio garso...  na fordukas dar vaziuoja, tik be buferiu ir t.t.

taigi, atsargiai paneles!
per 5 vairavimo metus pirma karta avarija apturejau... gal laiku - sparnelius aplauze...nes jau labai  new_russian.gif  yahoo.gif buvau, teks surimteti

užjaučiu tave Kotty...na gal greit susiremontuosi ir toliau sėkmingai važinėsi.
Jeigu jau tau įvažiavo, bent esi nekalta, nors tiek nuramina.
O aš džiaugiuosiu su savo automobiliuku ir laukiu pavasario.Smagu su juo važinėti.Kol kas viskas gerai.Ir mano šuniukui jame labai patinka kai kartu važinėjamės.Mano signalizacija mirksiukas.gif

Apsidairau bevažinėdama ir pagalvoju, na visgi mažai tokių gatvėse važinėja.Nedaug jų pas mus kol kas yra.Tik kas kelinta diena pamatau KA mieste , na gal tik kas savaitė

More, o kaip sekasi tau??gal jau išsirinkai sau Forduką?gal jau ir nusipirkai?Pasigirk jei ką...
O gal aplamai apsigalvojai ir pirksi kitokį??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 27 vasario 2006 - 08:57
Dracena,

More dar ziurineja Kakucius ax.gif Neissirenku. tai spalva man nepatinka, tai salonas koks per daug nusiurintas, tai dar kas nors... Prisimatuoju ir neperku. Kad ir didelio poreikio kol kas nera-ka tik persikrausciau i buta senamiestyje tai i darba vaikstau pestute.. O kur kitur tai vyriokas paveza....
Bet labiau pavasariop tai TIKRAI TIKRAI TIKRAI pirksiu!!!
Kai pamatau koki kakuti miesta tai net seiles teka, kokie jie man grazus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2006 02 27, 10:56)
užjaučiu tave Kotty...na gal greit susiremontuosi ir toliau sėkmingai važinėsi.
Jeigu jau tau įvažiavo, bent esi nekalta, nors  tiek nuramina.
O aš džiaugiuosiu su savo automobiliuku ir laukiu pavasario.Smagu su juo važinėti.Kol kas viskas gerai.Ir mano šuniukui jame labai patinka kai kartu važinėjamės.Mano signalizacija mirksiukas.gif
More, o kaip sekasi tau??gal jau išsirinkai sau Forduką?gal jau ir nusipirkai?Pasigirk jei ką...
O gal aplamai apsigalvojai ir pirksi kitokį??

matai, pikciausia kad mentai pareiske kad as klat... cia super ane??? man i subinuka, ir mano kalte....
tai dabar per komisijas ir teismus eisiu, plius advokatui islaidos ir t.t., na bet cia tai jau tikrai principo reikalas.... tiesiog negaliu taip palikti ir viskas...
o dar ivaziavo kazkokie pacukai, 19 meciai..
... o jokio kasko neturejau, tai nuostoliai kokie 1500lt. g.gif
teks bylinetis
Atsakyti