Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(Veronika @ 2006 01 19, 18:49)
Vakar važiuojant autostrada mus kaip vėjas pralenkė  Ford Ka, nėjo pavyti! biggrin.gif

thumbup.gif
taigi bandžiau "nuvyti" mintį apie šį automobilį, na bet kažkaip nesigauna:-)

Nebežinau kokį nusipirksiu.Svarsčiau visokiausius variantus:ir dideles mašinas ir vidutines.Svarsčiau ir pliusus jų ir minusus ..Ir vėl pradėjo išnaujo suktis mintys apie šį gražų automobiliuką. ax.gif
Kol kas turguje visiškai nieko gero>Laukiu šilto pavasario.Taigi kas "kris į akį" pamačius tą ir pirksiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 19 sausio 2006 - 21:51
ok ok pasiskusiu ir as..... siandien uzsalom- fordukas sako ne! nzn ka cia reikes daryti.... gal kad turi pasiulymu ???? nes labai jau baisu be auto siom dienom buti!
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 01 19, 18:49)
Vakar važiuojant autostrada mus kaip vėjas pralenkė  Ford Ka, nėjo pavyti! biggrin.gif


Nu jo. labai daug sakanti žinute. Apie zinutes autoriaus auto ir vairavimo igudzius. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2006 01 20, 21:27)
Nu jo. labai daug sakanti žinute. Apie zinutes autoriaus auto ir vairavimo igudzius.  biggrin.gif


Vairavo mano vyras, turintis 30 metų vairavimo stažą, be to toje vietoje buvo greičio apribojimas, kurio nepaisė Ford Ka vairuotojas.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 01 21, 19:46)
Vairavo mano vyras, turintis 30 metų vairavimo stažą, be to toje vietoje buvo greičio apribojimas, kurio nepaisė Ford Ka vairuotojas.

O tai čia šiuo atveju kaip argumentai už ford Ka tai suprast kaip? Kad tipo važiuoja? Nu pliusas, nepaneigsi laugh.gif
Atsakyti
Buvom isinuomave 3 dienom, priprasti reikejo prie valdymo, nes sunkokai pedalai spaudziojos, bet po valandos - dvieju pradejo patikti, nes labai dinamiska, pakankamai stabili, autostradoj iki 130 normaliai, jei daugiau tai drebet ir vibruot pradeda.
mieste su parkavimu stebuklingai lengva jei pradedanciai vairuotojai.

siaip norint apsispresti patarciau stengtis pavazineti kuo daugiau masinu - didesniu ir mazesniu - tik taip suprasi kas patinka. dideles ir mazos labai skirtingai vazineja, is komentaru ar tusciu pamastymu nieko nebus.

as megstu nedideles ir vaziavimas ford ka patiko, jei tektu rinktis nuomojantis sesciau dar.

Atsakyti
paskaitykite review cia:

http://www.parkers.c...px?model_id=247

ten ir kitu mazu vertinimai yra..

Siaip didz britanijoje ji vertinama gerai tarp mazu, bet ten fordam detales pigios.

Atsakyti
Dėkoju Tyrai mirksiukas.gif
ko gero tik pabandžius važiuot gautinai bus galima apsispręsti.
Na o kol kas esu vairuotoja nelabai kokia..., todėl kažkaip ir norisi mažiuko automobiliuko
Atsakyti
na as dar karta isikisiu, jei jau tokios nepatvarios, zaislines, nesaugios ir is viso nevykusios butu ford ka tai visos europos didmiesciuose ant kiekvieno kampo ju nestovetu. jeigu jos tokios populiarios, tai turbut yra kazkokios ir priezastys ar ne??? ar cia taip visi debilai, tik Lt su savo golfu ir surudijusiu bmw'u kultura viska gerai apie masinas ismano??? cia tikri vyrai rimtu masinu puzzle uzsiimineja doh.gif doh.gif ir postringauja apie zaislines masinas.
fordka kaip ir dabartine streetka ka yra MIESTO auto, ir baikit tas baikas schmoll.gif is 1.3 variklio ir jos gabaritu kazka spausti.
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2006 01 20, 21:06)
ok ok  pasiskusiu ir as..... siandien uzsalom-  fordukas sako ne! nzn ka cia reikes daryti.... gal kad turi pasiulymu ????  nes labai jau baisu be auto siom dienom buti!

Kotty,
kaip Tavo Fordukas? mirksiukas.gif
Ar "atitirpo"?? AR teko pirkti naują akumuliatorių.
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2006 01 22, 21:03)
na as dar karta isikisiu, jei jau tokios nepatvarios, zaislines, nesaugios ir is viso nevykusios butu ford ka tai visos europos didmiesciuose ant kiekvieno kampo ju nestovetu. jeigu jos tokios populiarios, tai turbut yra kazkokios ir priezastys ar ne??? ar cia taip visi debilai, tik Lt su savo golfu ir surudijusiu bmw'u kultura viska gerai apie masinas ismano??? cia tikri vyrai rimtu masinu puzzle uzsiimineja doh.gif  doh.gif ir postringauja apie zaislines masinas. 
fordka kaip ir dabartine streetka ka yra MIESTO auto, ir baikit tas baikas  schmoll.gif is 1.3 variklio ir jos gabaritu kazka spausti.


Pritariu tau, kotty! thumbup.gif Romoje tai tikrai ant kiekvieno kampo Ford Ka stovi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2006 01 23, 10:42)
Kotty,
kaip Tavo Fordukas?  mirksiukas.gif
Ar "atitirpo"?? AR teko pirkti naują akumuliatorių.


atitirpo, aisku su kaimyno pastangom smile.gif as jam tik raktelius daviau, ir siltai namie sedejau mirksiukas.gif viskas ok dabar.... tik va del padangu gavau pylos - pas mane universalios... nepastebejau kad slystu ji man, o tas vat ir iskritikavo smile.gif tik nezianu ar ka keisiu
greitai vis tiek pavasaris, o sakau kad man puikiai vaziuojasi.
mano draugas vis tas saulutes su ja isdarineja ir visus kitus bajerius, nes pas ji rankinis su koja kazkaip uzssispaudzia, tai uztat maniske ardo unsure.gif
o paskui uz padangas ir gaunu rekti doh.gif
Atsakyti