Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

sakykite, gal kas vairuojate Ford ka automobilį??Tiesiog norėčiau nuomonės apie jį.Ruošiuosi kažkokį automobilį pirkti ir tieiog norėčiau išgirsti koks jis, tas mielas, simpatiškas automobiliukas??
Ar tikrai jis kietas, nekomfortabilus, greit rūdyjantis ir per mažas...Na taip mane bando įtikinti aplinkiniai ...na ir kad labai negražus.
Na o man jis pats gražiausias ir mieliausias na bent iš išvaizdos.
Dėkoju jeigu kas pareikšite savo nuomonę
Atsakyti
Aš nevairuoju Ford Ka, bet man panašios išvaizdos automobiliai yra nesaugūs. Bijočiau su tokiu važinėti. Neduokdie kokia avarija, tai užtrėkš negyvai doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Na mano akiai Ford Ka irgi labai dailus, mazas, grazus zaisliukas. Kartais paziurejus irgi pagalvoju apie maza masinyte, vien jau del kuro sanaudu. Bet is kitos puses su tokia, kaip ir Miau, nesijausciau saugi. Didelej masinoj jautiesi saugiau, stabiliau bei konfortabiliau. Reiketu ilgesne distancija pravaziuot su maza ir su didesne masina, manau pajustumet ka reiskia sedet prie didesnes, minkstos, stabilios masinos vairo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 28 lapkričio 2005 - 15:17
Nevairuoju Ford Ka smile.gif Bet neseniai reikėjo pirkt mašiną - akis kliuvo smile.gif

Iš išvaizdos gražus, man dauguma naujų fordų gražūs smile.gif Bet meistrai iš jų tyčiojasi smile.gif Siūlo balkone laikyt smile.gif
Tikrai nepatogu, kad pas jį yra 2 durys. Ir šiaip mažiukas... Bagažinėj niekas netelpa... Fotelis ant ratų smile.gif

Bet gražus smile.gif
Bet mažas.
Bet gražus smile.gif
Bet mažas biggrin.gif

Nu jei žmogus mažo ūgio, be vaikų, be keleivių, tada gal nieko po miestą birgzt. Benzo mažai reikia. Didesnėm distancijom, vaikus vežt, terbas iš Maximos - neeeee dry.gif Važiuojant autostrada vėjas nupūs biggrin.gif


Nepirkčiau smile.gif
Atsakyti
na o man reikia tik po miestą važinėti ir be vaikų ir be labai didelių rišulių :-)Važiuot kažkur toliau galima su vyro mašina,taigi gal man ir būtų kaip tik?Svarbu kad kuro nedaug ima..
na labai norėčiau pabandyti pavažiuot, na ir kaip ten viduj, ar labai jau suspausta.
Na o kai didesnėj mašinoj prisitrauki sėdynę taip..kad visiems juokingai atrodo, tai manau čia būtų kaip tik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 28 lapkričio 2005 - 16:34
Tai gal tau ir nieko? Jei realiai tu mažiukė. Aš tai priėjau išvados, kad su savo 1,80 į tokią skarbonkę netilpčiau biggrin.gif Realiai bandžiau su Renault Megane važiuot - varge vargeli, susmeigi ragus į lubas ir važiuoji laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 11 28, 17:32)
na o man reikia tik po miestą važinėti ir be vaikų ir be labai didelių rišulių :-)Važiuot kažkur toliau galima su vyro mašina,taigi gal man ir būtų kaip tik?Svarbu kad kuro nedaug ima..
na labai norėčiau pabandyti pavažiuot, na ir kaip ten viduj, ar labai jau suspausta.
Na o kai didesnėj mašinoj prisitrauki sėdynę taip..kad visiems juokingai atrodo, tai manau čia būtų kaip tik  biggrin.gif


Pirk smart'ą biggrin.gif Ten tai iš vis parodija doh.gif Ne fotelis ant ratų, kaip Noa sako, o taburetė ant ratukų biggrin.gif Atsimenu kažkokią avariją autostradoje. Vyrukas važiavo smartu. Liko blynas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 11 29, 13:09)
Pirk smart'ą  biggrin.gif  Ten tai iš vis parodija  doh.gif  Ne fotelis ant ratų, kaip Noa sako, o taburetė ant ratukų  biggrin.gif  Atsimenu kažkokią avariją autostradoje. Vyrukas važiavo smartu. Liko blynas  unsure.gif

A tai ant kiek jis tuo smartu ta autostrada važiavo? Ant 60? bigsmile.gif Bo ten tos visas bzzzzzzzzzz... Variklio tūris - turbūt stiklinė laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 11 29, 13:25)
A tai ant kiek jis tuo smartu ta autostrada važiavo? Ant 60? bigsmile.gif  Bo ten tos visas bzzzzzzzzzz... Variklio tūris - turbūt stiklinė laugh.gif


Nežinau. Ten berods į jį kažkas įvažiavo ar ant jo užvažiavo. Tai vietoj ir mirtinai verysad.gif Bet.... Įsivaizduok: leki (kad ir ant 60 biggrin.gif ), nešiesi, apvirsta mašina nuo šoninio vėjo. Išlipi, pastatai ant ratukų, toliau važiuoji biggrin.gif
Ten turbūt kavamalės variklis, už tai taupu be galo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 29 lapkričio 2005 - 12:30
QUOTE(miau @ 2005 11 29, 12:09)
Pirk smart'ą  biggrin.gif  Ten tai iš vis parodija  doh.gif  Ne fotelis ant ratų, kaip Noa sako, o taburetė ant ratukų  biggrin.gif  Atsimenu kažkokią avariją autostradoje. Vyrukas važiavo smartu. Liko blynas  unsure.gif


Na, su smart'u tai buvo toks susitikimas... Vaziuojam vasara mes autostrada Kaunas - Klaipeda kokius 120-130... ir aplenkia mus smart'as... vos ne kaip pro stovincius praleke. Likom apsale, vos neislipom paziuret ar tikrai nestovim.
Kaip ten toj kuprinej sedint jaustis neisivaizduoju, gal vairuotojas tiesiog labai greit bego biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif bigsmile.gif Turbūt. Žinai, kai per Flinstounų multiką? Sėdam ir malam kojom biggrin.gif O paskui pavažiavę pora šimtų metrų nematėt smarto grovy?
Atsakyti
Linksma tema lotuliukas.gif
As nors ir 1,60 m ugio bet megstu ne fotely ant ratu sedet, bet sofoj biggrin.gif
Mazom moterim reikia dideliu masinu, nes didesnes sulipa i tas mazas masinas, tai bent stabilumo joms kazkiek priduoda, o mes ka - masina maza, vairuotoja dar mazesne ir pucia vejas i kokia nori puse mirksiukas.gif
Atsakyti