Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 02 28, 21:35)
man tai reikia į valyklą nunešti kuistukinį paltuką,bo su žieminiu jau darosi per šilta

pavasaris flirt.gif


neskubek, nuo 3dienio grizta ziema doh.gif
Atsakyti
žinau
dėl to ir parašiau kad darosi,o ne pasidarė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 02 28, 17:31)
Gin. labai grazu.Gal galima bet kuri vakara deveti?Juk neblizgi ji.Ir tinka tau.


Dekui 4u.gif Ne, neblizgi ji smile.gif Gal ne kiekvienam vakarui, bet manau tikrai rasiu kur pritaikyti smile.gif

Kniaumiau, man kaip tik labai patinka kai dirziukas buna tos pacios medziagos kaip suknele, bet tai betkada kita galima isiverti smile.gif

Dekui visoms 4u.gif

Ir kas cia su ta raudona spalva? Man tai kazkaip nuo senu senoves labai mylima ir labai devima sita spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 28, 22:06)

Kniaumiau, man kaip tik labai patinka kai dirziukas buna tos pacios medziagos kaip suknele, bet tai betkada kita galima isiverti smile.gif

Ir kas cia su ta raudona spalva? Man tai kazkaip nuo senu senoves labai mylima ir labai devima sita spalva  biggrin.gif


Ne dėl medžiagos, bet sagtelė man kažkaip kliūna, bet čia jau kabinėjantis ir bandant įsivaizduoti ant savęs biggrin.gif Šiaip suknutė tikrai puiki!

Man tai keista, kaip kažkas gali nemėgti rudos spalvos ax.gif biggrin.gif

Papirkau šiandien skarelę, natūralus šilkas smile.gif Prie vintage neskirčiau, bet gal bent jau inspired rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
labas nerealus skareles rastas bigsmile.gif
Atsakyti
labai labai graži
kokios spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 28, 21:35)


Man tai keista, kaip kažkas gali nemėgti rudos spalvos  ax.gif  biggrin.gif

Papirkau šiandien skarelę, natūralus šilkas smile.gif Prie vintage neskirčiau, bet gal bent jau inspired  rolleyes.gif

Aš irgi rudos gerbėja, man tai spalva numeris vienas didis.gif
Raudonos nemylėjau iki šio rudens, dabar irgi dažnai erzina, bet jau toleruoju ir net užsidedu ir net gražu būna biggrin.gif

Puiki skarutė rolleyes.gif
Atsakyti

Sagtele tai paprasta staciakampe, gaila tik, kad dirzas be akuciu smile.gif

Kniaumiau, grazi skarele, ash irgi viena silkine su aguonom ciupinejau, kiek kitokia nei tavo, bet palikau, bo kazkaip nelabai ash pritaikau skareles savo garderobe biggrin.gif
Atsakyti
Gin, labai graziai ant taves atrodo klostuota suknele wub.gif net pavydu truputuka... blush2.gif

nes tokio tipo sukneliu turiu ne viena, bet su dabartine savo figura man tik maisus devet, o ne tokias sukneles verysad.gif

kniaumiau skarele wub.gif va, tik ju as irgi nelabai pritaikau ukyje ax.gif
isskyrus danskes nupirktaja zalia ir su gelem wub.gif vaiksciojau Briuselyje ir geru zodziu minejau, dar syk labai aciu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Skarelė dėkoja 4u.gif

Aš irgi retai panaudoju, bet šilkines tik dvi ir turiu. Manau, pavasarį būtinai ją išvesiu į žmones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 03 01, 00:25)
Gin, labai graziai ant taves atrodo klostuota suknele  wub.gif net pavydu truputuka...  blush2.gif

nes tokio tipo  sukneliu turiu ne viena, bet su dabartine savo figura man tik maisus devet, o ne tokias sukneles  verysad.gif

kniaumiau skarele  wub.gif va, tik ju as irgi nelabai pritaikau ukyje ax.gif
isskyrus danskes nupirktaja zalia ir su gelem  wub.gif vaiksciojau Briuselyje ir geru zodziu minejau, dar syk labai aciu  wub.gif  4u.gif

Labas rytas.Smagu, kad esi patenkinta.
O iki zvirbliuko dar nebuvai sukneles ir batuku?Ar dar per salta?
Atsakyti
Kokia skarelė wub.gif

Aš prieš keletą dienų nusipirkau naujutėlę rankų darbo "marmalinę" šilkinę (buvo visi lipdukai apie rankų darbą bei parašas ant skarelės kampo).

Labas.
Atsakyti