Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 27, 22:12)

Tai va ka ir sakau, kad jei pasitvirtintu g.gif , pati nesu garantuota, uzraso ant apacios nera, bet ebejuj buvau uztikus butent to pacio gamintojo kaip ir maniskis daiktas, butelaiti, ten ir lyg ant apacios nebuvo nieko. Reikia vel paiekaliot, kai surasiu imesiu nuorodele. mirksiukas.gif
Ta atmestinuma maciau ir kituose ebejaus geriuose, tai mislinu, kad cia gali buti kaip koks gamintojo isskirtinis zenklas. Na lendu ieskot. mirksiukas.gif
Papildyta:
VA
Ale rimtai - yra uzrasas apacioje g.gif , o pas mane ne schmoll.gif , bet kadangi as nei bum bum italiano, tai neina suprast kū ty raso doh.gif . Bet paguoda ta, kad tie "žuvinai" kaip pas mano daikta. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 27 vasario 2010 - 21:59
Zazuna, ish esmes tai svarbiausia, kad tau patinka ir kad pritaikysi smile.gif Ash tai gelytes merkciau i toki blush2.gif biggrin.gif

Nu va, pafotkinau suknute savo viena, kuri buvo pasislepus nuo manes smile.gif Tik vienoj rankovej guma "pasileidus" todel laisva apacia, reik patvarkyt smile.gif Rankoves ir virsus nuo kurtines - permatomi smile.gif
user posted image
user posted image

Kazkaip labai dziaugiuosi sia suknele, nors ji pakankamai puosni man atrodo g.gif Sakiau MB, kad gal ten kas buvo pasislepes ja rubukuose, bet ir tai be nuolaidos kainavo 5 lt, ash paemiau uz 2.50 ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 28 vasario 2010 - 15:45
laaaabai graži.
Bet ir man pakankamai puošni atrodo g.gif
Atsakyti
Gin. labai grazu.Gal galima bet kuri vakara deveti?Juk neblizgi ji.Ir tinka tau.
Atsakyti
kaaaip man knieti sužinoti,ar mirattes tiko suknė

mirattes listen.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 28, 15:44)
Nu va, pafotkinau suknute savo viena, kuri buvo pasislepus nuo manes smile.gif

eina sau! ziauriai graziai atrodo... labai thumbup.gif

as parsiveziau is tevu senu atviruku - vakar skaitem ir kikenom... bet kaip is tiesu keista - zmones rasydavo atvirukus, cituodavo eiles. nuosirdziai... dabar tai kazkaip keistokai atrodytu...

ir dar parsiveziau svarka, kuri nesiojau, kai dar nenutuokiau, kas yr vintage (nebuvo LT tokio zodzio)... Ir sagas su inkarais mergina persisiuvus buvau. ir dydis 42 blink.gif . bet labai pamenu, kaip nesiojau... veliau padarysiu foto biggrin.gif
Atsakyti
Gin, subtili labai suknutė smile.gif man tik diržiukas gal nelabai ax.gif
Atsakyti
Nors ir sakiau kitur, bet sakau visai, reeva, suknele nuostabi, kai atsilenksiu pasirodysiu 4u.gif
Atsakyti
Gin,
suknutė - pavydėtino dailumo thumbup.gif Ir spalva labai graži man.

Kadangi pakvipo pavasariu, šiandien peržiūrėjau pavasarinius drabužius. Niekaip neprisijaukinu raudonos spalvos g.gif turiu raudoną švarką, kurio pamušalas juodas su baltais žirniukais, ir šiaip visai nieko, bet spalva nelimpa nors tu ką schmoll.gif Kai kitos dėvi ką nors raudona - labai gražu, na, pačiai - nelimpa ir viskas verysad.gif Gal dar praeis šitas periodas g.gif
Atsakyti
man raudona irgi nelabai limpa
nors spalva tai graži smile.gif

bet pėvėzė turiu ciklameninę suknią ir nematau bėdos
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 02 28, 21:19)
Gin,
suknutė - pavydėtino dailumo thumbup.gif Ir spalva labai graži man.

Kadangi pakvipo pavasariu, šiandien peržiūrėjau pavasarinius drabužius. Niekaip neprisijaukinu raudonos spalvos g.gif turiu raudoną švarką, kurio pamušalas juodas su baltais žirniukais, ir šiaip visai nieko, bet spalva nelimpa nors tu ką schmoll.gif Kai kitos dėvi ką nors raudona - labai gražu, na, pačiai - nelimpa ir viskas verysad.gif Gal dar praeis šitas periodas g.gif


Raudoną spalvą labai mėgstu, bet vat švarkai man nelimpa sad.gif Gražu pažiūrėti, bet varžo judesius ir dabar vieną iš MD turiu, guli gerai, bet nu nepatogu doh.gif

Aš tai šiandien persiuvinėjau sagas į pavasarinį zomšinį puspaltuką ir tokį kažkada čia rodytą paltą, irgi pavasariui ruošiausi biggrin.gif
Atsakyti
man tai reikia į valyklą nunešti kuistukinį paltuką,bo su žieminiu jau darosi per šilta

pavasaris flirt.gif
Atsakyti