Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

dublis sleep.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 21 kovo 2010 - 21:49
QUOTE(reeva @ 2010 03 21, 22:48)

Jo? Tai tau gerai mirksiukas.gif , nes as ten TIEK GROZIU... esu uzmacius (nors manajai kanopai per mazi butu), kad net slabna, bet piginu gaila, tai vis viliuosi, kad gal kada bent ka panasaus kuistukuose rasiu.user posted image
Atsakyti
Zvirbli,nu zinau,kad man jie tiktu,jei manes atmintis neapgauna-panasius dydzius nesiojam,bet kolkas susilaikau,nes dar daug pacios isigytu guli ir laukia dienos sviesos biggrin.gif bet siaip-labai labai geruliai thumbup.gif

na,as tuomet nepilsiu jums druskos ant zaizdu,bet pas mane oras-tikras pavasaris..... thumbup.gif


ir pasirodau paskutini pirkini-prancuziko stiklo,50tuju stikliukai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 22 kovo 2010 - 00:15
sveikos.....
na va prabegau per tiek daug lapu..ka spejau pamaciau , o ko ir ne....

Mirattes ...ten tikrai suknele....o as tai turiu tokias dvi .....storoko balto audinio su visokiais pasiuvinejimais ir neriniukais..kazkada pirkau ..ir tikra esu kad buvo nesiojamos ..gal net ir po nacionalinais rubais(ne lietuviskais)..bet jau pirkdama turejau idejas kaip jas patobulinti...ir buvo padaryta....ir su jomis buvo jau vaiskciota vasara..gal reiketu nuotrauku paieskoti ...

MLP....sijonukas labai dailus ..toks pustas...lux..nesiociau su dziaugsmu..(o dar ir pilvuka jei maskuoja..tai isvis gerai)

Stichija...paltas labai dailus..isveido niekas negali ismusti ..tik reikia pataikyti makijaza...o as tai prie zydru ...kojakelniu nesiociau

Jiev...va tokia delninuke kaip tik vakar apziurinejau....ryza...kazkokios garsios (taip pardaveja sake) ... firmos, is tu retesniu bent jau as iki siol jos nezinojau.....reikes vel i tas dvi raides paziureti ir paguglinti..nes ten tokia kombinacija , kad dar reikia pamastyti kokios tai dvi raides....odinuke..na tu is retesniu...tik kaina jos buvo tokia, kad reikia pamastyti:)))

Zvirbli...ta geletoji suknia tai pasaka...o del bateliu su raisteliais...tai net labai noreciau trukdyti:))

na ..tai tiek kiek prisiminiau tiek ....

o dabar mano delninuke kuria praitoje savaiteje parsinesiau ..na ji tokia ....net nerandu zodzio ..pacios prisidekit..bet vienu zodzio ...nestandartine...smile.gif)
user posted image

ir is gerokai senesniu laiku isigytu..baltinukai ....(uzsidejus tai jie rtokie ilemenuoti gaunasi) ir sijonas ...trikotazinis ....zalios tai labai artimos tiek sijono tiek marskinuka..ale foto gavosi gana skirtingos.....tikraiausi , kad prietemoje fotografavau
user posted image
Atsakyti
kukli, paieskok, kaip butu idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 03 22, 00:21)
Jo? Tai tau gerai mirksiukas.gif , nes as ten TIEK GROZIU... esu uzmacius (nors manajai kanopai per mazi butu), kad net slabna, bet piginu gaila, tai vis viliuosi, kad gal kada bent ka panasaus kuistukuose rasiu.user posted image

Tai cia manau kiekvienai ta pati problema, kas turi didele koja atrodo, kad tiek daug batuku yra mazesnems kojoms, ir atvirksciai smile.gif Nes visos isimenam tai kas patiko, bet deja netiko.
Man pavyzdziui pagal MD atrodo, kad daugiausia ten batu yra 39 dydzio dry.gif
Atsakyti
būtent!nu dar 38 sleep.gif
Atsakyti
Kukli, o kokia kaina? blush2.gif blush2.gif gal ne tokia baisi,nes labai ieškau. o ryža tai būtų pats tas ax.gif ax.gif
Atsakyti
Laabas 4u.gif

Pagaliau atėjo skarelių laikas :soka: (Tik iš kur jų pas mane tiek unsure.gif)

Šiandien pirkau su arkliais ir herbais skarelę - nereali... Kai išskalbsiu, pasigirsiu.

p.s. Pasiilgau 4u.gif , bet tiek darbų, kad nieko nespėju... sad.gif

Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 03 21, 22:04)
O kokia gera naujiena! Bet pritariu reevai, kad geriau taip, nei sniegas.

O as po spintos kuitimo nutariau parduoti savo melynai baltus batelius:

user posted image

labai jau daug batu mano spintose...

O tai koks dydis tų batelių? bigsmile.gif


beje, sveikos visos 4u.gif
Papildyta:
Radau dydį cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 03 22, 07:53)
kukli, paieskok, kaip butu idomu  mirksiukas.gif

na va paieskojau...cia vaizdas 2007m..keliones i prancuzija....na nezinau gal kas matysis..tai viena..bet ir kita tokio pacio tipo....kad sena tai tikrai..tik deja pirmykscio vaizdo jau negaliu parodyti..cia galutinis...ji ilginta per juosmeny idetas gabalas ir padelnkose ...per viuri..per juosmeni truputi pilvas jau papustas 3men jau laukiausi blush2.gif

user posted image


QUOTE(Femme aux lèvres rouges @ 2010 03 22, 13:53)
Tai cia manau kiekvienai ta pati problema, kas turi didele koja atrodo, kad tiek daug batuku yra mazesnems kojoms, ir atvirksciai smile.gif Nes visos isimenam tai kas patiko, bet deja netiko.
Man pavyzdziui pagal MD atrodo, kad daugiausia ten batu yra 39 dydzio  dry.gif

tai jau tikra tiesa... drinks_cheers.gif .

QUOTE(Jiev @ 2010 03 22, 14:30)
Kukli, o kokia kaina?  blush2.gif  blush2.gif  gal ne tokia baisi,nes labai ieškau. o ryža tai būtų pats tas  ax.gif  ax.gif





25eur..labai nesigilinau ..bet pirmam zvilgsniui stovis buvo idealus....del kainos deretis jau ne galima..
Atsakyti
oo kukli,labai graži suknelė

Minerva,saugokis Mirattes laugh.gif
Atsakyti