Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

jo guminiai tai dar iki šiol kelia nemalonius prisiminimus, nors man jie tada visteik būdavo labai gražūs wub.gif ir suplyšta labai greit, čia jų savybė, nebent dabar gaminti gal ne taip greit g.gif

o cape'o audinys labai gražus wub.gif nors tokių rūbų visiškai nesuprantu.

j'taime, nu jau nautical style dress viršūnė bigsmile.gif
Atsakyti
niekad kuistuke nesu mačiusi tokio daikto...tik mama yra radusi labai dailų juodą paltą,platų,bet visgi su rankovėmis...
dėl patogumo,tai tiesa - su tašė kiltų problemų, bet kadangi tampausi dažnai su savimi portfelį,tai spėju su juo bus patogiau..ir dar baisiai ieškau didelės delninukės. būtų idealiausias variantas. vis pasvajoju,kad rasčiau papkės dydžio,bet turbūt dar ilgai liks svajonėse..
ir cape turbūt laukė manęs, nes kiek įvesdavau etsy,tai arba negražūs,arba kaina kosminė..o čia už 10 dolerių(tik + siuntimas dar už patį brangiau atsiėjo ;{),tai galvojau,kai parkeliaus,tai bus koks su žiojėjančia skyle, bet labai tvarkingas.


o j'aime suknelės tai dieviškos. va ko ko,bet suknelių niekaip nesugebu rasti įspūdingesnių. esu turtinga megztiniais,batais,su sijonais lyg ima sektis (bar bar bar į medį),bet su suknelėm tai liūdna padėtis,tenka iš ko perpirkti ;D
ir pagirti norėjau ne tik sukneles,bet ir tą krėslą,kurio kraščiukas nuotraukose matosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jiev: 21 kovo 2010 - 16:16
na čia kaip kam, aš tai esu n mačius, ir mama juos mėgsta, tai mėgdavo ir man nupirkti doh.gif
bet ne man toks daiktas, absoliučiai tik dėl grožio ir dar sukelia nepatogumų..
na nebent karietoj sėdėt ir dairytis tik tai tada oky smile.gif

bet čia juk kiekvienam skirtingai wink.gif
Atsakyti
Tiek tokių bačiukų ir pelerinos norėjau, kad jau velniai nematė tas patogumas...
Mylimiausi daiktai turbūt rolleyes.gif rolleyes.gif
Dar labai myliu protfelius,to patogumo juose irgi nelabai daug, nes vienas be rankenos,tai tenka tampytis ant rankos, o jei knygų nemažai,tai ir ranka nuvargsta arba parduotuvėj čiut kliudo,nes vienoj rankoj krepšelis,kitoj portfelis ir einu kaip tankas plati, bet na juk meilė nugali viską ;D

O jei kuri užmatytumėt peleriną,tai šaukit labai garsiai smile.gif
Atsakyti


Jiev, man batukai labai labai patiko, tik spalva ne smile.gif O va apsiaustas grazu tik paziuret, esu ir ash kelis kartus rubukuose aptikus, vienas buvo melynas su dogteetht rastu, kitas vienspalvis, bet neemiau butent del to, kad labai nepatogus daiktas...

Zvirbli, nautical suknele wub.gif tobula biggrin.gif Kas per audinys?
Atsakyti
ech,žvirbli,tu čia specialiai man širdį draskai su gėlėtąja??? sleep.gif

Atsakyti
na zinokit nautical suknele foto gal geriau atrodo, nes gyvai audinys labai nekoks. na, isskalbiau - gal siek tiek atsigaus. nes jis toks sintetinis sintetinis trikotazas. buna trikotazu, primenanciu medvilne, o sitas - iskart matosi - sintetika...
Atsakyti
Lyja ... Brudas oras, klioke aplink... Spekit ka darau? O gi user posted imageuser posted image ir blizginu akim pro langa - nekenciu niuradieniu... user posted image
Jiev, man abu pirkinukai vienodai patiko, manau ir ta apsiaustpalti rasciau kur panaudot, kad ir baisiai nepatogus, gal pasiseks panasu atrasti papigiajai. smile.gif
Zvirbliuk, labai patiko pirstinaites bigsmile.gif ir geletoji suknute wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 21 kovo 2010 - 18:53
kaaaaaaaip man patinka toks oras wub.gif

iš kart nuotaiką pakelia,bo jei snigtų tai verkčiau ir užsibarikaduočiau spintoj
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 21, 20:01)

Tai man ir patinka, bet tik kaip saule sviecia, o lietu dievinu nakti, su zaibais wub.gif user posted image
user posted image
Atsakyti


Jiev cape, graziai atrodo, bet kaip ir daugeliui man paciai butu turbut uzmirstas spintoj, del nepatogumo smile.gif


J'aime, smeline suknute patiko, patrumpinus manau isvis liux atrodytu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 03 21, 20:33)
Tai man ir patinka, bet tik kaip saule sviecia, o lietu dievinu nakti, su zaibais wub.gif user posted image
user posted image


va va, man tas pats, man dbr tokia bloga nuotaika del oro apemus, jau beveik savaite, nieko nesinori ir pikta ant viso pasaulio sad.gif Noriu saules verysad.gif
Atsakyti