Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage



Svarkelis ta tikrai labai dailus wub.gif Gerai, kad neturiu PayPal ir dar ne kart Ebay ar pan. nepirkau, nes bijau, kad uzsikabinciau biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi mamai,kai sako,kad gal jau pakaks po skudurynus tampytis,visada sakau,kad tegu džiaugiasi,kad dar ebay neįvaldžiau laugh.gif

Femme,kodėl jūsų besmegenis sniegą kviečia? mellow.gif
Atsakyti



As kaip tik parasa uzdejau ir tik tada pamaciau, kad jau laikas keisti biggrin.gif Nebeliko topsecret.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 20, 19:16)
aš apatinuką pritaikyčiau-pvz.po suknėm.

cia suknele - ne apatinukas biggrin.gif . Teoriskai labai gerai isivaizuoju, kaip nesioti, bet... teoriskai biggrin.gif

QUOTE(Femme aux lèvres rouges @ 2010 03 20, 20:08)
Svarkelis ta tikrai labai dailus  wub.gif Gerai, kad neturiu PayPal ir dar ne kart Ebay ar pan. nepirkau, nes bijau, kad uzsikabinciau  biggrin.gif

labai brangus (68$)... nes cia visas kostiumelis ir visas shopukas gana brangus...
Atsakyti
eikit jau suknutė? unsure.gif
taigi net matosi tos tokios liemenėlės petnešėlės.Tikrai kaip suknios nesidėčiau
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 20, 19:05)

Musk kur nori, tik ne per ausis... biggrin.gif
Zodz, numiro paveikslatoriaus bakterija doh.gif , galiu kraut kiek noriu, o rezultato nulis bash.gif
Aina subiniun kaip susnervinau, dabar kita nusipirkt, tai gal ryt iseis mazaja mamai palikt ir palekt iki kokio elektrotechnikos parduotuviaus. mirksiukas.gif
Siaip, tai nepervirs ka ir radau, bet vis kazkas blush2.gif , tik gaila, kad siandien ryte neisejo turgelio perlekt, bet gal kita sestadieni tikiuosi. smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

demonstruoju pirkinius, laukiančius pavasario ir vasaros smile.gif
kadangi kažkas ėmė kalbėti apie paypal,ebay ir t.t. tai pasisakysiu,kad cape iš etsy.. smile.gif
parkeliavo visiškai naujas, net su etikete. tik turi nežymių dėmelių ;/
Atsakyti
toms basanoškėms tai jaučiu kažkokią keistą antipatiją
gal dėl to,kad atrod jose labai prakaituos koja ir jos trins unsure.gif

o tas daiktas tai tobulas wub.gif
tik nelabai patogus,jei pvz.,tašę nešiesi mellow.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 21 kovo 2010 - 14:23
o as vel nebuvau nei turgelyje,nei aplamai kokioj charity-atsirado kitu reikalu doh.gif blush2.gif

bet gal jau greit galesiu pasidemonstruot savo naujai perdarytas suknutes ax.gif


jo,man tos geltonos-primine mokyklos laikus,kai kojos juodai prakaituodavo,bet juk mada reikalauja auku doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jiev, labai grazus pirkiniai, ypac cape'as. Kazkada toki palikau kuistuke, o dabar ziauriai gailiuosi doh.gif dar vienas rubas kuri palikta sapnuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
hahaha,dar viena ligonė biggrin.gif
ar irgi paliktus rūbus sapnuoju
Atsakyti
Mano findai ir netik:

http://public.fotki.com/kiovne/manono/

Riesines ir pirstines - nauji - riesines pirkau Rygoj, o pirstines - labai tokiu norejau - laukia isejimo i pasauli (beje, turbut zinot geriausia pirstiniu parduotuve Traku g? - as sakau: jei jau ten nieko neiisirenki, tai nezinai, ko nori biggrin.gif )

Sukneles: geletoji seniai pirkta, patrumpinta ir ant manes, o kitos dvi - Traku H. Bet turbut abi keliaus i ebaju, nes rusva reiketu trumpinti man, o melynos modeliukas - tooobulas, bet medziagyte tai prasta, o be to ji man baisiai didele - cia susegta nugaroj.

sorry uz rakursus - cia mano dukra fotkino...
Papildyta:
Tiesa, nepagyriau Jiev - palerina super super! Man sis rubas labai grazus is principo nors pati nenesiociau - man kazkaip nepatogu atrodo. O basutes - cia jau 80uju klasika!!! Pamenu mokykloj, kas ju neturejo, buvo ne lygis. As ilgai neturejau, labai norejau, kai pagaliau parsiunte is kazkur, tai buvau labai kruta, bet siek tiek paveluotai - mada greit baigesi biggrin.gif
Atsakyti