Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Aš tai baisiai pavydėjau,kai klasiokė iš vaikų skyriaus kuistuke nusipirko džinsinį švarkelį..ir jai taip idealiai atrodė... Net nepagalvojau,kad čia koks išaugtinis, atrodė,kad taip ir turi būti..Tai šnd taip pusiau juokais pasiėmiau,bet po to pagalvojau,kad pasiimsiu. Matavau prie tamsiai žalio sijono aukštu liemeniu,tai labai susikalbėjo su ta striukyte,nes ji irgi turi įvairių spalvų,tarp jų ir žalumo. Ir prie aukšto liemens įdomiai atrodo. Tokia plačiais pečiais striukytė ir moteriškumo suteikiantis sijonas.

Galvoju,kad šitas visgi yra tokio fasono - trumpas. Nes kaip mama sakė - pečiai platūs,tai ne vaikiškas, ir tas dydis 42 užrašytas..

Ir paerzinimui - šitai atsiėjo tik 2 litus biggrin.gif

Ryt pafotografuosiu sijoną,nes juo labiausiai džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jiev: 18 kovo 2010 - 20:03
Bet dazniausiai jei buna trumpo liemens, tai rankoves ilgos, o cia liemuo iki bambos, rankoves iki alkuniu... nors matau, kad ji plati,vaizdas kaip isispraudus. Jei kada sauniai prie ko prisiderisni, parodyk visiems, kad as lb klydau 4u.gif
Atsakyti

JIev, butent del peciu man ji ir neatrodo kaip vaikishka, nes jei peciai butu per siauri tada butu nekas smile.gif

Dilgelyt buna buna striuku ir trumpu ir 3/4 rankovem, tikrai pamenu kazkas nauju pirkiniu temoj kazka panasaus demonstravo arba modeliu temoj maciau tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 18, 22:18)
JIev, butent del peciu man ji ir neatrodo kaip vaikishka, nes jei peciai butu per siauri tada butu nekas smile.gif

Dilgelyt buna buna striuku ir trumpu ir 3/4 rankovem, tikrai pamenu kazkas nauju pirkiniu temoj kazka panasaus demonstravo arba modeliu temoj maciau  tongue.gif  biggrin.gif


Na tai visko imonoma rasti. Sutinku,kad nevaiksika, gi matau didelelius pecius, ir placias rankoves (nors rankogaliai atrodo vos vos susisegs, jie siauri, matyt buvo skirta, kad rankogliai segtusi ties riesais, kur siauriausia rankos vieta, o ne viduri rankos ant mesos biggrin.gif ..) tiesiog bandziau argumentuoti savo antipatija biggrin.gif
Atsakyti
cia ir as nesusilaikiau smile.gif normaliai atrodo. tikrai neisaugtinis - butent del peciu.
kaip berods uzpernai madoj buvo svarkeliai, "per siauri" - kad priekyje sagos nesusisegtu, tai ir cia tok modelis. trumputis, berniokiskai netvarkingai atlapotas. ypac prie tavo figuros super atrodo
Atsakyti
Na, jei vis dar grizti prie odinukes, tai gali buti, kad ji yra vaikiska arba kinu gamybos - ten su dydziu pavadinimais nesusiptatimas - as turejau striukele xxl, kuri man buvo kaip tik. Bet who cares? koks ten dydis ir is kokio skyriaus? man atrodo tikrai nice. ne kasdien, bet tikrai galima nesioti! O uz tokius pinigus, tai isvis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Čia iš mano svajonių sąrašo - kvadratinė didelė delninukė. Gal kuri esat mačiusi kuistuke kažką panašaus?
http://lookbook.nu/l...9399-JUST-SMILE
Atsakyti
Šios dienos šimtaprocentinis laimikis su tedžiais

user posted image

user posted image
Atsakyti
kaaaaip gražu wub.gif
Atsakyti


Giriu skaryte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 19, 14:12)
kaaaaip gražu wub.gif



QUOTE(Femme aux lèvres rouges @ 2010 03 19, 14:19)
Giriu skaryte  4u.gif

Tedžiai laimingi dėkoja biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
ŠILKAS bigsmile.gif super, labai grazi
Atsakyti