Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

ta pora tai gerule lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 17, 15:57)
o kaip patikrinti ar šilkas?
ten kažkaip padeginti reik,ane?

Kam degint? Skara graži arba ne - koks skirtumas, ar iš šilko ji... Šita graži thumbup.gif Geriau būtų šilkinė, bet negraži? (Va, sudeginsi galą ir paliks negraži)
Atsakyti
Ne ne ne biggrin.gif

čia šiaip cekavas zosevumas užėjo
Atsakyti

Reeva, krastai rankom atsiusti? Silkas paprastai siuvamas rankomis, plius kazkada jau diskutavom, kad silkas lieciant toki kaip riebuma turi biggrin.gif
Atsakyti
jo žinau.Man tai kaip tik nereibuma,o tokį..net nežinau kaip paaiškinti.Girgždiškumą biggrin.gif
Apsiūta ne rankom,nebent tos rankos buvo roboto,bo labai vienodai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 03 17, 16:00)
Tik degink balkone, bo uz silka didesnes smarves nera biggrin.gif

bet pagal tai nenuspręsi wink.gif
degant šilkas trupa, na sutrupa tas sudeges plotelis smulkiai į dulkes, o sintetika lydosi ir tampa kietas guzikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs Shirley @ 2010 03 17, 17:35)
bet pagal tai nenuspręsi wink.gif
degant šilkas trupa, na sutrupa tas sudeges plotelis smulkiai į dulkes, o sintetika lydosi ir tampa kietas guzikas  smile.gif


Turejau siuvinių medziagu kursa, plius audiniu pluosto sudeties nustatymo laboratorini - puikiai atskirciau silka is kvapo
Atsakyti
QUOTE(Faustule @ 2010 03 16, 20:31)
Ir dar senoviska bliuzele (tik i dirza nekreipkit demesio)

http://images19.fotk....jpg?1268759733[/IMG]

Labai daili wub.gif

QUOTE(j'aime @ 2010 03 16, 21:36)
va dar prie viso prikeverzojimo - pankova vintagine pora!
user posted image

Grazuoliai, kaip visad wub.gif Helena tai mane stebina tuo, kad turi labai savita ir vientisa stiliu, net kaikuriuose filmuose man ji vienodai atrodo smile.gif Na isskyrus aisku paskutiniji biggrin.gif
Atsakyti
user posted image


Ar labai baisiai atrodo?
Su klasioke,kuri buvo mano patarėja kuistuke,dėl šito nepriėjom bendros nuomonės. Man patiko, o ji, matyt nenorėdama įžeisti,nieko per daug nesakė ;D

Dar nusičiupau mielą rankomis siūtą sijoną (net su pamušalu; šauktukas), iš sagų sprendžiu, kad jam vistik yra nemažai metų...Na ir dar keletą daiktų, kuriuos kada parodysiu,jei nebūsiu juodai supeikta dėl kožos:) radau prie vaikiškų, bet ant jos parašytas 42 dydis,tai ir nesupratau...gal ji išties tokia trumpa turi būti..
Atsakyti

Man dailiai atrodo tiek, kiek matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jiev @ 2010 03 18, 16:19)
Ar labai baisiai atrodo?

labai faina koza! as irgi ieskau tokios - siek tiek per mazos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 18 kovo 2010 - 19:55
Man tai graži koža,kaip Žvirblis išsireiškė,bet pati tai nemokėčiau priderinti sad.gif
Atsakyti