Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

ha,vėl tylu sleep.gif

Gin labai patiko viskas.Nors kažkokie keistoki daiktai,viesvien patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 26, 11:58)
Ash vakar papirkau daikciuku kazkiek


raktu kabyklos uzrasas man mirtinai reikalingas ir labai tinkamas lotuliukas.gif Ir dar sage patiko - tokia keista, bet grazi. o kiap bus perdazyta? man tai ir taip ji grazi biggrin.gif
Atsakyti
Reeva - merci smile.gif

O ash kazkaip pamaniau, jusu namuose ish vis yra tos dalykas kaip raktu kabykla? Nes musu tai ne, nezinau kur raktus laiko kiti seimos nariai,bet mano tai visada buna ikishta i spyna, tetis pagal tai net supranta ar ash namie ar ne biggrin.gif J'aime man tai tik uzrashas tinka biggrin.gif O sages tai salika ir kepure noriu perdazyti, nes negrazu man tie blizgalai, mastau i raudona su taskiukais paversti g.gif biggrin.gif Nezinau ar pavyks biggrin.gif

Beje, sian papirkau pora sukneliu.Viena tokia, kokios ieskojau pora metu, pirkau MD ir grizus ir pasimatavus nusivyliau, nes atrodo ne taip, kaip norejau sad.gif O kita radau atsitiktinai, nes uzsukau i rubukus ten kur susitikau su pardaveja ir nors pigiam skyriuje ish vis nebuvo sukneliu, bet naktiniai vieno patrauke demesi, nuejau paziuret ir ten kampe, uzslepta suknele kabejo smile.gif Tai labai labai patiko, nes medziaga tokia tamsiai pilka, rashtas kaip fejerverkai atrodo, o modelio neaprashysiu, nes daug rashyt ir vis tiek jauciu isivaizduosit kitaip smile.gif Ir pedkelnes sviesias naujas, bet jau ishmeciau dezute, kad maziau vietos uzimtu biggrin.gif

Ir gavau dio skarele dovanu, nezinau ar originalas biggrin.gif Kainavo 25 cnt, mazyte tokia, tai pardaveja sako: ai nekrapstytkit tu centu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 26 vasario 2010 - 18:47
hohoh gin laugh.gif

pas mus raktų kabykla yra.Su termometru,veidrodėliu ir barometru biggrin.gif
Ir naudojama,bo esam šeimyna neitin pasižyminti tvarka,tai bent raktai vietoj būna biggrin.gif

yra dar viena,bet ji pačiam koridoriaus kampe ir ten visokie nereikalingi arba nepirmo naudojimo raktai
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(ruci @ 2010 02 24, 15:28)

Aš ją planuoju persiūti... ax.gif


noresis galutini varianta pamatyti mirksiukas.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 24, 18:01)
na va,prie sukneles dar isigyjau rankine WEYMOUTH firmos,kaip nauja
ir per savo kvailuma prazioplinau toki gerinet dabar dar sirdi skauda-odines,mano dydzio
ir benarsydama po ebay platybes,aptikau savo zvakide,kuria kazkada rodziausi-ji pasidabruota ir siek pasitrynus jau(manoji),o ebay-neaptrinta ir uz ja nori nei daug,nei mazai,45£ plius atsiuntimas 8£ blink.gif  doh.gif

*..daili rankine tik as nesugebu be rankenos per peti nesioti...gal kad dabar mazius ir reikia laisvu ranku o ir vis talpumo man norisi
**del pirstiniu nepergyvenk -rasi dar grazesnias mirksiukas.gif
***taip jau nutinka ..gerai kai perki s zmogaus kuris nelabai susigaudo ka parduoda..kitu atveju buna doh.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 25, 20:14)
bet tikrai,ko tai visai uztilo merginos g.gif

teisybe sako,kad norint pagerint nuotaika,reikia kazka isigyt mielo,taigi,as vel isigyjau  ieskojau vieno,isigyjau visai ka kita taigi,jusu teismui,silkine,tamsiai zalios spalvos suknele,susisega sagutemis(greiciausiai,bus trumpinama)
ir 100% vilnos sijonas,irgi bus trumpinamas,man jo modelis labai tinkamas thumbup.gif

pirkinukai thumbup.gif

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 26, 11:58)
Ash vakar papirkau daikciuku kazkiek

Raktu kabykla

Sage, kuri bus perdazyta
Ir vazona-nykstuka, nes reikejo kaktusui butinai biggrin.gif [iki tol gyveno puodelyje] smile.gif Juokingas toks ir negrazus biski, bet patiko smile.gif



*esu cia maciusi tokiu ar panasiu su visokiais uzrasais...jo lux daiktas...
**o man ir sis jos variantas tgrazus...toks nestandartinis cool.gif
***o vat nikstuko tai nezinau-...gal todel , kad vietiniai pablude cia i savo darzelius visokiausiu ir daug tokiu figureliu prisistatyti....o vat kai prancuzijoje buvau ...tai , kad dar mane nustebino ....(mes lankemes - na jau tokiam atkampiam kaimukyje) ....tokia kaip ir pilis....tai namuose aplink....kur darzeliai ..tai tokiu plastikiniu ziedu prismaigstyta doh.gif ..silta gi ten ir geles rodos visos zydi...nors daznai yra per karsta...tai gal kad nelaistyti ar kaip ...na nezinau neturejau progos paklausti ...kodellllllll..tarp normaliu krumu ir geliu aplink nama i lysves tipo papuosimui..plamasiniu prikausiota doh.gif ..kadangi ten sveciavomes ne karta ir ne du ....tai kasmet tas pats..ir ne pas viena ..o masiskas reskinys..tipo grazu..buvo atsakymas
va isipleciau unsure.gif kol mazius miega
Papildyta:
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 26, 18:44)
Reeva - merci smile.gif

O ash kazkaip pamaniau, jusu namuose ish vis yra tos dalykas kaip raktu kabykla? Nes musu tai ne, nezinau kur raktus laiko kiti seimos nariai,bet mano tai visada buna ikishta i spyna, tetis pagal tai net supranta ar ash namie ar ne  biggrin.gif J'aime man tai tik uzrashas tinka biggrin.gif O sages tai salika ir kepure noriu perdazyti, nes negrazu man tie blizgalai, mastau i raudona su taskiukais paversti  g.gif  biggrin.gif Nezinau ar pavyks biggrin.gif

Beje, sian papirkau pora sukneliu.Viena tokia, kokios ieskojau pora metu, pirkau MD ir grizus ir pasimatavus nusivyliau, nes atrodo ne taip, kaip norejau sad.gif  O kita radau atsitiktinai, nes uzsukau i rubukus ten kur susitikau su pardaveja ir nors pigiam skyriuje ish vis nebuvo sukneliu, bet naktiniai vieno patrauke demesi, nuejau paziuret ir ten kampe, uzslepta suknele kabejo smile.gif Tai labai labai patiko, nes medziaga tokia tamsiai pilka, rashtas kaip fejerverkai atrodo, o modelio neaprashysiu, nes daug rashyt ir vis tiek jauciu isivaizduosit kitaip smile.gif Ir pedkelnes sviesias naujas, bet jau ishmeciau dezute, kad maziau vietos uzimtu  biggrin.gif

Ir gavau dio skarele dovanu, nezinau ar originalas biggrin.gif Kainavo 25 cnt, mazyte tokia, tai pardaveja sako: ai nekrapstytkit tu centu  biggrin.gif


yra toks daiktas...kad visi atsarginia ir seip raktai butu vienoje vietoje ..tokia dezute uzdaroma tipo paveiksliukas atrodo...raktu atvirai nesimato ..o naudojami tai taip visad vieni duryse....nors reiks si iproti keisti del maziaus...

lauksim pasirodant mirksiukas.gif
Papildyta:
ai tiesa dar esu savo MB toki dalikeli parnesusi is eilinio mano pasivaiksciojimo po ...sendaikciu turgelius ir nepamenu kokia proga padovanojusi smile.gif)...
tokia kaip plytele..glazuruota , degtuku dezutes dydzio
user posted image
irasas toks"As namie esu bosas-bet mano zmona pasako kaip bus"
Atsakyti
Atitolau nuo temukes, bet viska perziurejau ir giriu 4u.gif dauguma daiktu tikrai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2010 02 26, 17:25)
Sveikos 4u.gif
noresis galutini varianta pamatyti mirksiukas.gif
*..daili rankine tik as nesugebu be rankenos per peti nesioti...gal kad dabar mazius ir reikia laisvu ranku o ir vis talpumo man norisi
**del pirstiniu nepergyvenk -rasi dar grazesnias mirksiukas.gif
***taip jau nutinka ..gerai kai perki s zmogaus kuris nelabai susigaudo ka parduoda..kitu atveju buna doh.gif
pirkinukai thumbup.gif
lauksim pasirodant mirksiukas.gif
Papildyta:
ai tiesa dar esu savo MB toki dalikeli parnesusi is eilinio mano pasivaiksciojimo po ...sendaikciu turgelius ir nepamenu kokia proga padovanojusi smile.gif)...
tokia kaip plytele..glazuruota , degtuku dezutes dydzio
user posted image
irasas toks"As namie esu bosas-bet mano zmona pasako kaip bus"

tai jau taip,bus tu pirstinaiciu biggrin.gif as ,kol maze buvo maza(na,iki 3metu)irgi vaiksciodavau tik su ilgom rankenom arba is viso su kuprinytem,o dabar jau galiu ir tokias nesiot smile.gif
geras uzrasas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2010 02 26, 19:25)
noresis galutini varianta pamatyti mirksiukas.gif
Ech, kada nors jis tikrai bus blush2.gif Bet į vintage, manau, nebus panašus...
Atsakyti
Hi,

Gin, matau tik pytelę blush2.gif bet faina ir man labai tiktų hihihi.gif
Atsakyti
aš liūdnas sad.gif
radau tokią puikią suknią MD,o pardavėja mainams norėjo visko ko neturiu biggrin.gif
arba turiu,bet neduočiau
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 02 27, 14:23)
aš liūdnas sad.gif
radau tokią puikią suknią MD,o pardavėja mainams norėjo visko ko neturiu biggrin.gif
arba turiu,bet neduočiau


O kokia suknele? smile.gif
Atsakyti
Šitą
Atsakyti