Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

mirattes, mąstau, kad nuotraukoje yra suknelė mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau 3:0 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 03 16, 20:33)

Aš irgi pasisakau už suknelę.

Faustule, labai daili ir suknutė, ir bliuskutė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 16 kovo 2010 - 19:39
palaidinė tai swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 16, 19:39)
palaidinė tai swoon.gif


Aciu.. : 4u.gif Taciau ketinu atsisveikinti su ja blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2010 03 16, 19:39)
palaidinė tai swoon.gif


Jetau, parasius, net susigedau, gal cia ne apie manaja buvo pasakyta? lotuliukas.gif
Atsakyti
Mirattes-cia pas tave tradicine mod tipo(70tuju pradzia,dar vadinamas kosmoso amzius) suknele ir neissigalvok nesamoniu,jokie cia naktiniai biggrin.gif o jei nutiks taip,kad nebenoresi-prasom mane i eile rasyt,tikrai rasciau progu su ja iseit,zinoma,tektu taisyt,nes kiek suprantu,mes labai skirtingu gabaritu blush2.gif

Faustules suknele patiko,o vat bliuskuciu tokiu nuo vaikystes nekenciu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 16 kovo 2010 - 20:07
MLP, kiek suprantu me vienodu gabaritu lotuliukas.gif tiksliau be gabaritu blush2.gif
Atsakyti
Faustule,tau,tau biggrin.gif
Ir kodėl nori atsikratyti?Gi labai graži,ir tikrai pritaikoma, beigi neatrodanti senoviškai
Atsakyti
uuups blush2.gif kazkodel man atrode visda kad musu dydziai skiriasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 16, 21:13)
uuups blush2.gif kazkodel man atrode visda kad musu dydziai skiriasi biggrin.gif


manei as didele? biggrin.gif faina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 16, 08:29)
Labas rytas.

Tik palietus rankom silka  jau nebegaliu padeti.


va va, jau man kaip patinka silka ciupineti... maniac lotuliukas.gif
QUOTE(reeva @ 2010 03 16, 09:34)
Arba gali būti tarkim močiutės dukros(pardavėjos mamos) kuri buvo palikus močiutės spintoj biggrin.gif Čia jau iš savo praktikos sakau


va tas as ir norejau pasakyti... laikotarpis neatitinka mociuciu stiliaus nebent mociute laaabai jauna...

QUOTE(Femme aux lèvres rouges @ 2010 03 16, 14:26)
As jo Linkomanijoj ieskojau ir torrent.lt, bet neradau, kur ji galima butu rasti?  4u.gif
O tokias pedkelnes, kaip Mirattes ir man yra teke deveti, matyt mama dar is rubuku buvo pirkus, tai galiu, tik pritarti, kad labai greit like plysti.


sharereactor.ru - cia taip mano 'techninis konsultantas' pranese biggrin.gif
QUOTE(mirattes @ 2010 03 16, 18:06)

Nu patarkit man nesusipratelei cia ta suknele/naktiniai apie kuriuos pasakojau. Tai kas cia visgi?



suknele! labai nice!!!

QUOTE(mrs Shirley @ 2010 03 16, 18:31)
o man kiek pamenu patiko, seniai mačiau, jau turbūt prieš pora metu, reiks dar sykį paveizėt. ten siužetas love story kiek pamenu ir maištininkai prieš koncervaryvią visuomenę.


aha, bet man galas toks stampuotas- tas ejimas per visuomene su daina, mol mes skirtingi, bet vienodi... nemegstu, neitikino smile.gif Nors siaip daineles, mizikike - smagu... Moskva...

QUOTE(Faustule @ 2010 03 16, 19:31)
Ir dar senoviska bliuzele (tik i dirza nekreipkit demesio)


grazi!

va dar prie viso prikeverzojimo - pankova vintagine pora!
user posted image

jei kas rasit tokius - man prigriebkit, ar praneskit, kur (ebay ir etsy ner!):

user posted image


Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 03 16, 20:36)
aha, bet man galas toks stampuotas- tas ejimas per visuomene su daina, mol mes skirtingi, bet vienodi... nemegstu, neitikino

na rusu filmai irgi to laikmecio panašūs. motyvacija visada buvo taika mol. ir lygybė.
rusyne lygybė labiausiai biggrin.gif


patiko marškiniai Faustulės liabaj biggrin.gif

o tokių krempleninių sukbnelių gal 10 mačiau savaitgali. ale pati nemėgstu to audinio, nepirkau ne vienos. pagrinde 40-as dydis.
jei kažkam reikia, sakykit, jei dar bus kai važiuosiu į savi tašką (važiuosiu gal per velykas, ale negarantuoju kad dirbs kažkas kad nupirkčiau unsure.gif ) tai paimčiau.
ten buvo ryškių spalbų, orandžo, salotinęs, geltonos, mėlynos... margos ir pamargintos ir t.t.
Atsakyti