Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Gražios
Iš viso,prašom nerodyti man perliukų,kaspinukų,paukščiukų ir taškiukų,bo galiu gatvėj atimti laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 15 kovo 2010 - 21:11
Pagalvojau ir nusprendžiau, kad parduodu savo juodus aulinukus, kur kažkada rodžiaus. Keliskart užsidėjau ir gavau kitus, kur prie dūšios prilipo, tai kam man jie. Nostalgie siūlėsi tada į mamas, tebenori?
Atsakyti
mirattes pedkelnes pamacius mane net siurpas nukrate.... man tokias teko nesiot tuometiniu laikotarpiu.... nepatvaresnio daikto turbut nebuna schmoll.gif arba as visai ju nemokejau deveti unsure.gif ir kai tik suplysdavo, taip nuo mamos velniu gaudavau doh.gif o suplysdavo iskart, vos prisilietus prie mokyklines kedes ar suolo doh.gif biggrin.gif

Gardi parodyk dar.... nauja akim paziuresiu bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 15 kovo 2010 - 21:06
Va šitie, šiaip juodi juodi.
user posted image
Atsakyti
aij,Mirattes,arba kitos smulkmės
Trakų humanoj palikau labai nuostabią suknutę,bo per siaura buvo
Net sapnavau šiąnakt ją laugh.gif

Irrr dar šian mačiau skarutę su karietom.Gal kam reikia?Galėčiau pabandyti patykoti,kol atpigs iki kelių litų,nes dabar dar brangi

plepumo priepuolis doh.gif

Graži,bet man gal bišk jau reikia pristabdyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 15 kovo 2010 - 21:16
Gardi, surasyk viska, ka tureciau zinoti, i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 15, 21:13)
Irrr dar šian mačiau skarutę su karietom.Gal kam reikia?Galėčiau pabandyti patykoti,kol atpigs iki kelių litų,nes dabar dar brangi

plepumo priepuolis doh.gif

Graži,bet man gal bišk jau reikia pristabdyti biggrin.gif

Jei skarute silkine, man jos reikia.

Mergicos help - susirgau nauja manija (po rankinuku) - silkines skareles. Jau beveik susnimis pirkciau, bet kad sisutis brangiai gaunasi. Bet vis tiek jau laukiu vienos, kita nusiziurejau... Zodziu, jei paatysit, man reikia lotuliukas.gif


O suknele, Reeva, grazi. Tik man itartinai skamba "is mociutes spintos"... Tai idomu, kiek gi tai mociutei metu? 60 max? ar cia as tokia sena? g.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Kai Nostalgie parase apie pedkelnes, tai ir as prisiminiau kiek pinigu atimdavo tie suolai. Ir veliau darbe ne itin nauji baldai. O gal gaudavom , kaip viska suvartojanti salis, kokias penktaruses? Kitos besimaunant jau suplysdavo.

j'aime , as irgi negaliu pro skarutes praeiti. Nors jau gana daug prikaupiau. Tik palietus rankom silka jau nebegaliu padeti. Nebent kokia paplysus pakliuna.
Dabar jau nepamenu kada kur buvau, tai neturiu kuom ir pasigirti. Tik jusu pirkinius galiu pagirti wub.gif
Atsakyti
Nežinau,skarelės nečiupinau labai įdėmiai,bet kotai nemanau,kad šilkas

O tas iš močiutės spintos tai man kažkaip normaliai skamba,bo pas savąją jau esu spintą išknisus ir žinau kokių tobulų suknių tos močiutės slepia laugh.gif
Arba gali būti tarkim močiutės dukros(pardavėjos mamos) kuri buvo palikus močiutės spintoj biggrin.gif Čia jau iš savo praktikos sakau
Atsakyti
Nu baikit cia karkseti maniskes neplys. Po suolais nelysiu uzsidesiu tik prie vintage suknyciu gatveje pastrikseti smile.gif
Atsakyti
mirattes, nori lazintis? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. su skarutemis ir man uzeina priepuoliai,va,laikausi jau kelintas savaitgalis nenuvykstu i savo turgeli,nes reik pinigeliu biski artejanciai kelionei i LT kaupt doh.gif blush2.gif
o siaip,irgi senokai ka pirkau,tik buvau nuvykus pasimatuot pagaliau savo sukneles dvejas-tai jau kai bus baigtos-pasirodysiu,jei kam bus idomu ax.gif



apie pedkelnes as tokios pat nuomones,gal akd patirtis tokia ziauri-vos atsisedus i suola,pareidavo jos-arba skyles is kart arba akys nueidavo doh.gif



ir gryzau siandien is vienos charity su skaudancia sirdimi-idelus,60tuju modeliuko bateliai,patogus,odinukai,biski nesioti-padukas nutrintas,bet naujai kulniukas pakaltas,kreminiai,zodziu-idealus ir..... per dideli doh.gif verysad.gif nu nors puse dydzio butu buve mazesni-net nemascius buciau,o dabar arba vatos i galus prisikist arba kazkas juos vistiek isigys biggrin.gif gaila labai ir kodel man taip visada-jei grazus,tai arba dideli arba mazi verysad.gif
Atsakyti