Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(j'aime @ 2010 03 14, 18:01)
oi ne, mano dydis 36-37 pedos...
labai grazus medaliona ir pinigine! super!

itariu,zinau,apie kokius kalbi,nes as vienus ilgai stebejau biggrin.gif jei ka-as i eile ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 14, 15:36)

as ja 5dieni pasinesiojau, pasinesiojau ir atgal pakabinau biggrin.gif man ko tais joje pritruko ax.gif

QUOTE(Kantare @ 2010 03 14, 18:03)
Sveiki  rolleyes.gif 
Ilgai stebėjau Jūsų įkeltus radinius, skaitinėjau, kol pagaliau ir aš pasiryžau jungtis prie Jūsų.
Taigi, pirmieji mano daikčiukai iš antrų rankų. Nežinau tiksliai ar čia Vintage, bet bandau  lotuliukas.gif

identiska piniginyte turejau idejus savo psl. ax.gif ir pardaviau, ji ne vintage, tik tame stiliuje, bet siaip grazi mirksiukas.gif ir medalionas smagus 4u.gif
Atsakyti
Nu ir gerai kad padėjot biggrin.gif
Man tai ji bus puiki nerūpestingoms vasaros dienoms (kai jos pagaliau ateis sleep.gif )
Ir nesilamdo beveik,tai ir kleionėms gera bus
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 14, 21:07)
Nu ir gerai kad padėjot biggrin.gif
Man tai ji bus puiki nerūpestingoms vasaros dienoms (kai jos pagaliau ateis sleep.gif )

butent tokioms dienoms, pasiemiau analogiska, tik tokia labiau....... baline ax.gif sian taip susalau, kad nebetikiu, kad tokiu dienu kada nors bus unsure.gif ir visai negaila, kad sita pakabinau, matau, kad i geras rankas pateko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 14 kovo 2010 - 21:10
Aš po šiandieninės pūgos (ir visų kitų buvusių šią savaitę) irgi nelabai tiku,kad ta vasara kadanors ateis,nu bet gaal
Atsakyti
Nežinau ar piniginė vintage ar ne vintage, bet kaip uz 1,60 Lt (5 sek), tai bus pats tas sudėt monetoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 03 14, 19:05)
as ja 5dieni pasinesiojau, pasinesiojau ir atgal pakabinau biggrin.gif man ko tais joje pritruko  ax.gif
identiska piniginyte turejau idejus savo psl.  ax.gif  ir pardaviau, ji ne vintage, tik tame stiliuje, bet siaip grazi  mirksiukas.gif ir medalionas smagus  4u.gif

o kodel ne vintage? turiu siek gal didesne,kazkada rodziausi,be to,dabar abejoju,ar kas uzsiimtu siuvinet sitaip,nebent sau,bet ne masinei gamybai,plius,kaip minejau-turiu siek tiek gal kitokio apvedziojimo,nei si,bet zinau tiksliai,kad manoji vintage ax.gif si matosi,kad masines gamybos,gali buti is kinijos ar pan atvezta ir tikrai ne 5metu senumo,manyciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kantare @ 2010 03 14, 22:02)
Nežinau ar piniginė vintage ar ne vintage, bet kaip uz 1,60 Lt (5 sek), tai bus pats tas sudėt monetoms smile.gif

tai as gi ir nesupeikiau, tik tikrai zinau, kad ne vintage ax.gif bet nereik ginti piniginytes, ji tikrai labai grazi mirksiukas.gif man paciai beveik, gaila, kad sau tokios pat nepasilikau... smile.gif ir kaina puikioji - realiai naujos jos daug brangesnes 4u.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 14, 22:21)
o kodel ne vintage?
si matosi,kad masines gamybos,gali buti is kinijos ar pan atvezta ir tikrai ne 5metu senumo,manyciau smile.gif

todel, kad ne vintage biggrin.gif ir ji nesiuvineta, o is gobeleno smile.gif tikrai ne 5metu.... nes gali buti ir 5 savaiciu biggrin.gif juolab, kad pati turiu gan nemazai tiek gobeleniniu panasiu dalyku, tiek siuvinetu... be to specialiai domejausi tokio stiliaus piniginem, rankinukais, kosmetinem.... va cia, tai ka as turejau,palyginimui - taip sakant mazosios piniginytes draugai ir kolegos biggrin.gif

http://www.nostalgie...elis.php?mnid=4
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 03 14, 23:48)
tai as gi ir nesupeikiau, tik tikrai zinau, kad ne vintage  ax.gif bet nereik ginti piniginytes, ji tikrai labai grazi  mirksiukas.gif man paciai beveik, gaila, kad sau tokios pat nepasilikau...  smile.gif ir kaina puikioji - realiai naujos jos daug brangesnes  4u.gif
todel, kad ne vintage  biggrin.gif ir ji nesiuvineta, o is gobeleno  smile.gif tikrai ne 5metu.... nes gali buti ir 5 savaiciu  biggrin.gif juolab, kad pati turiu gan nemazai tiek gobeleniniu panasiu dalyku, tiek siuvinetu... be to specialiai domejausi tokio stiliaus piniginem, rankinukais, kosmetinem.... va cia, tai ka as turejau,palyginimui - taip sakant mazosios piniginytes draugai ir kolegos  biggrin.gif

http://www.nostalgie...elis.php?mnid=4


o zinokite as irgi panasiau nusipirkau savaitgali (pagaliau ir mano daliai sis tas teko smile.gif ) tik kas idomiausia, kad maniske ne is gobeleno, bet is tokios medziagos kaip senos bobuciu skareles smile.gif - is to tegciau,kad vintage, bet kad vidus kaip klijonke, nors jau ir labai senas, tai tas man kelia itarima.

beja, jei isivazduojat is kur gauti tokiu metaliniu lankeliu uzsegimui, galeciau pasidalinti siuvinejimo kryzeliu schemom butent tokio tipo piniginem, - visos butume super vintage inspired smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida2D @ 2010 03 14, 23:18)
o zinokite as irgi panasiau nusipirkau savaitgali (pagaliau ir mano daliai sis tas teko smile.gif )  tik kas idomiausia, kad maniske ne is gobeleno, bet  is tokios medziagos kaip senos bobuciu skareles smile.gif  - is to tegciau,kad vintage, bet kad vidus kaip klijonke, nors jau ir labai senas, tai tas man kelia itarima.

butu labai smalsu pamatyti g.gif o tai kad vidui ,,klijonke'' tai dar nereiskia, kad ne vintage ax.gif kad tokios ,,klijonkes'' gerokai anksciau atsirade, nei kartais mes isivaizduojam smile.gif
Atsakyti

Vaida2d, rankines/pinigines su remais taip paprastai nera daromos, rankom ju neuzdesi, reikalingas specialus presas, bet buna tokie perforuoti remeliai,prie kuriu galima tiesiog prisiuti medziagine dali smile.gif
Atsakyti
na,manoji irgi is gobeleno,dabar apziurejau atidziau,bet tikrai zinau,kad jai min 20metu,nors ir atrodo,kaip nauja,nes nebuvo niekad naudojama.nes,pasak to zmogaus,is kurio pirkau,jos dede dirbo kazkda kinijoj ir parveze dovanu,o ji taip ir nepanaudojo smile.gif
Atsakyti