Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 03 14, 16:36)
Sijonas per ilgas ir bišk per platus,bet viskas pataisoma.Negalėjau palikto jo biggrin.gif

Aina sau thumbup.gif koks sijonas wub.gif Jau užpavydėjau ir baltai, ir juodai, ir visai kaip įmanomai ax.gif

QUOTE(it's not me @ 2010 03 14, 17:17)
Tik, beda, kad jie, kaip uzkeikta, visada buna per dideli ir man jie kazkodel atrodo labai sunkiai pataisomi  blush2.gif  g.gif

Na, pasiaurinti gofruotus nėra lengva, bet įmanoma. Pati esu siaurinusi vilnonės medžiagos gofruotą. Reikia labai atitaikyti, kad tų gofravimo linijų "neišderinti". Bet kai yra didelis noras nešioti tą drabužį, tai atsiranda ir gebėjimas jį pataisyti.

Reeva, o gal tikrai pačiai per platus sijonas, a ax.gif ? Mielai perpirkčiau 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
oj,ne,be kovos neatiduočiau biggrin.gif
Pačiai labai labai patinka
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 03 14, 12:27)
Sveikos 4u.gif  aš katik iš kuistuko. Parsinešiau suknytę,


grazi! kiek matau, tai ir medziagyte faina - plona medvilne? mano manymu gali buti vintage. nufotkink etikete.

QUOTE(reeva @ 2010 03 14, 15:08)
Man šiandien laiminga diena
parsivilkau suknią,sijoną ir rankinuką nail.gif

rankinukas ir sijonas labai faini!

As ka tik is etsy nusipirkau batus - ferragamo su bantukais. Ilgai medziojau, kad ikirst uz padoria kaina. Dabar belieka sulaukti ir dar, kad nebutu mazi. Nes jie visi kaip uzkeikti labai siauri.... pasirodysiu, kai ateis, nes dar visko gali nutikti biggrin.gif

cia siaip vaizdu:

user posted image


ziurejau rusu filma Stiliagi apie 1955 uosius:

user posted image

user posted image

pats filmas tai... hmm. jei dar buciau galo nemacius, sakyciau - nieko. bet vaizdai tai faini...

Atsakyti
Ei,tie Ferragamo batai 10 dydžio?
Jei taip,tai vakar varvinau akis į juos biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki rolleyes.gif
Ilgai stebėjau Jūsų įkeltus radinius, skaitinėjau, kol pagaliau ir aš pasiryžau jungtis prie Jūsų.
Taigi, pirmieji mano daikčiukai iš antrų rankų. Nežinau tiksliai ar čia Vintage, bet bandau lotuliukas.gif

http://public.fotki....iukai-is-antru/
Atsakyti
Piniginytė labai labai
Atsakyti
pinigine panasia ir as turiu blush2.gif
siandien vel nenuvykau pasiimt savo vienos suknes,bet jau ryt-poryt butinai,nes jau paciai knieti kuo greiciau i ja ilyst biggrin.gif
o daikciukai visi labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kantare @ 2010 03 14, 19:03)
Sveiki  rolleyes.gif 
Ilgai stebėjau Jūsų įkeltus radinius, skaitinėjau, kol pagaliau ir aš pasiryžau jungtis prie Jūsų.
Taigi, pirmieji mano daikčiukai iš antrų rankų. Nežinau tiksliai ar čia Vintage, bet bandau  lotuliukas.gif

http://public.fotki....iukai-is-antru/


abu pirkinukai super mirksiukas.gif

o del etiketes, tai reiktu islyginti, gal kada prisiruosiu po remonto suknytes mirksiukas.gif
Atsakyti
o radau dar vieną priežastį,kodėl bus lengva pasisiaurinti sijoną biggrin.gif

prieš mane buvusi šeimininkė,matyt,nelabai tilpo ir persisiuvo sagutę,bo radau žymę kur buvo sagutė anksčiau
tai kai atstatysiu sagutę į vietą,viskas kuo puikiausiai tiks tongue.gif
Atsakyti
Miela malonu girdėti, kad neprašoviau pro šalį smile.gif Pirmas blynas neprisvilo - potencialas kuistis toliau yra lotuliukas.gif
Piniginių dar buvo kelios: dvi raudonos dažytos odos ir viena ruda, tikrai sena, su "burbuliniu" užsegimu, bet gerokai apsitrynus, o aš nesu labai didele entuziastė vintage stiliuje,dar tik pradedanti, tad jas palikau ten gulėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 14, 17:56)
Ei,tie Ferragamo batai 10 dydžio?
Jei taip,tai vakar varvinau akis į juos biggrin.gif

oi ne, mano dydis 36-37 pedos...

QUOTE(Kantare @ 2010 03 14, 18:03)
Sveiki  rolleyes.gif 
Ilgai stebėjau Jūsų įkeltus radinius, skaitinėjau, kol pagaliau ir aš pasiryžau jungtis prie Jūsų.
Taigi, pirmieji mano daikčiukai iš antrų rankų. Nežinau tiksliai ar čia Vintage, bet bandau  lotuliukas.gif

http://public.fotki....iukai-is-antru/

labai grazus medaliona ir pinigine! super!
Atsakyti
ech,jau turėjau viltį,kad jei jums netiks tai man tiks biggrin.gif
Atsakyti