Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

As cia dabar visai ne i tema, bet gal nenubombins nieks... blush2.gif
GIN, kiek pomientam ieskojai plastmasines pirkiniu tasytes, cia as ziurinedama aptikau naujoviska MIU MIU analoga, tik lakierkine. Imetu nuoroda, zvilgtelk, gal minciu kokiu kils. mirksiukas.gif
VA CIA
Atsakyti
Beje, visi nesenia, praeita savaite, vienoj Kauno humanoj radau tokia melyna smile.gif Ir neemiau, nes buvau tik tik susitikus su drauge ir lauke ilgas pasivaiksciojimas, o ji nesusilanksto niekaip, rankose neshti pasiryzau biggrin.gif Sudvejojau dar ir del to, kad melyna, butu buvus raudona, tai buciau tasiusi su savim jauc biggrin.gif Gal dar rasiu g.gif

Aha, sita ish doso, fainai sugalvota smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 12 kovo 2010 - 21:49




Gin, speju, kad Pilies humanoj, nes as irgi ten tokia zydra maciau ir kaip tik pagalvojau, kad kazkieno buvo ieskota smile.gif
Atsakyti

Aha, toj pacioj, kada matei? gal vis dar yra biggrin.gif
Atsakyti



Kada visops prekes po 12lt rodos buvo g.gif Dabar jau po lita, tai jei ir yra tai tik siandien ir sekmadieni dar bus smile.gif
Atsakyti
tai jei jau po litą,tai sekmadienį turėtų nedirbti g.gif

labadiena,
man lomkės irgi,laukiu nesulaukiu humanos išpardavimų..
Atsakyti
Smaguoliai kokie smile.gif
Atsakyti
user posted image
ei,tauta,kaip angliškai vadinasi toks audinys?
Ir dar toks su mėlynom gėlėm?Kažkas su Olandija jo pavadinime yr
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Radau va pas močiutę spintoj tokią prancūzišką palaidinę, kurios sudėtyje yra šilko. Tokia labai daili, įdomiai susisagsto gale sagutėmis. Gal kuriai reikia? smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
AŽ.

Atsakyti
sveikos!

Grice, nereikia prie trikotazinio svarko dar ir trikotazinio sijono! bus per daug - gausis bobutinis kostiumelis. Geriausiai isivaizduoju linini ar vilnoni klostyta sijona 0 melyna ar balta, bet reketu svarka pamatyti, kad zinociau, ar nenusisnekejau...

Filaretus, man man reikia tos palaidines!!!
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 03 13, 23:12)
sveikos!

Grice, nereikia prie trikotazinio svarko dar ir trikotazinio sijono! bus per daug - gausis bobutinis kostiumelis. Geriausiai isivaizduoju linini ar vilnoni klostyta sijona 0 melyna ar balta, bet reketu svarka pamatyti, kad zinociau, ar nenusisnekejau...

Filaretus, man man reikia tos palaidines!!!

Ačiū, j'aime, už patarimą.
Na, tikrai būtų per daug sijonas su švarkeliu doh.gif
Dabar vėl turiu tikslą - ieškoti mėlyna balta sijono, nes visai jokio mėlyno neturiu g.gif Jei kas kur užmatysit - rašykit, tada prašysiu nupirkt ax.gif
Perleidžiu Filaretus palaidinę (ko gero buvau pirmoji parašiusi jai), bet ne todėl kad esu labai gera, bet todėl, kad man gali būti siaura verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš katik iš kuistuko. Parsinešiau suknytę, kurią dar siaurinsiu. Pagal etiketę sprendžiu, kad vintage, bet aišku galiu ir klysti. Kolkas rodau tik ant pakabos mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti