Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Sutinku su Nostalgie. Jau geriau, kai rubas kokius metus kitus prideda, negu desimt atima.
S zadi pionierka, s peredi pensionierka. Baisiau nebuna doh.gif

Jei jau 30 + yra senatve, tai as einu nusisauti doh.gif

Bet tikrai neisiu. Visi veidrodziai melagiai, dokumentuose pilna klaidu, o gyvenimas ir metai yra geris.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 11, 14:53)
Sutinku su Nostalgie. Jau geriau, kai rubas kokius metus kitus prideda, negu desimt atima.
S zadi pionierka, s peredi pensionierka. Baisiau nebuna doh.gif

Jei jau 30 + yra senatve, tai as einu nusisauti doh.gif 

Bet tikrai neisiu. Visi veidrodziai melagiai, dokumentuose pilna klaidu, o gyvenimas ir metai yra geris.

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
viskas teisybe.... o as patingejau siandien vaziuot pas pazystama,kad pasiimt suknele viena,kita prisimatuot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 03 11, 12:35)
na lauksim lauksim ir sulauksim

bus, pazadu pioneer.gif

QUOTE(danske @ 2010 03 11, 16:53)
S zadi pionierka, s peredi pensionierka. Baisiau nebuna doh.gif

Bet tikrai neisiu. Visi veidrodziai melagiai, dokumentuose pilna klaidu, o gyvenimas ir metai yra geris.

hihihi.gif absoliuciai tiksliai pasakei, tai ka as bandziau islankstyti savo ilga litanija biggrin.gif

gerai, kad neisi, bo isizeisciau friends.gif ir is vis... as irgi noriu buti, kai uzaugsiu tokia protinga ir faina, kaip tamsta wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 03 11, 18:39)
bus, pazadu pioneer.gif
hihihi.gif absoliuciai tiksliai pasakei, tai ka as bandziau islankstyti savo ilga litanija  biggrin.gif

gerai, kad neisi, bo isizeisciau  friends.gif  ir is vis... as irgi noriu buti, kai uzaugsiu tokia protinga ir faina, kaip tamsta  wub.gif  4u.gif

Na pribaigei- tamsta doh.gif doh.gif

Ana sekmadieni buvom turgely. Bet nieko ypatingo.VMI siautejo, tai vos ne kas antroj palapinej savitarna. Tai kavos isejo, tai pietauti, tai siaip kur... Patentus prekybai tikrino
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 11, 18:12)
Na pribaigei- tamsta doh.gif  doh.gif

Ana sekmadieni buvom turgely. Bet nieko ypatingo.VMI siautejo, tai  vos ne kas antroj palapinej savitarna. Tai kavos isejo, tai pietauti, tai siaip kur... Patentus prekybai tikrino

na, kai tik reiks - kreipkis biggrin.gif galesiu dar syk pribaigti rolleyes.gif

tai reikejo viska nest, kol savininkai kavas gere biggrin.gif
Atsakyti
Kur prapuole? g.gif
Aūūūūūūūūūūū...
Na nejaugi as cia, sita gi ni va kita, su savimi plepesiu? blink.gif
Tai kam as dabar dar pasigirt galesiu, kad va ziurekit ašai ryt in turgely kursuosiu, vat... ax.gif biggrin.gif
Nesažine kokia tais, o as taip pasimaivyt norejau - nesigavo, še tau boba ir devintines, kaip sakant - rukyk tu vata... blush2.gif ax.gif lotuliukas.gif
Nu ka gis, jei nei viena vienuliausia neilys, tai vastiek rytoj vakare ka nors imontuosiu ekranan. ax.gif
Tiek žiniu. smile.gif
Ačiu. smile.gif
Atsakyti
Šimtą metų nebuvau lupatynuose, šimtą metų mano rankos nelietė nieko seno, nieko vintage. Pajutau lomkes... Praėjusią savaitę bandžiau gydytis, ale tinkamų vaistų neradau. Tik užtikau žiūronus. Gavau dykai. Pardavėja taip ir pasakė: "Vis viena niekas neperka..."
MB visą vakarą valė lęšius (jie, pasirodo, stikliniai) ir korpusą iš išorės ir vidaus. Patikino, jog mūsų šarkai bus geri biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Labas visoms,
Laisve, žiūronai kokie 4u.gif
turiu klausimą. Gal yra bandžiusių persiūti/pamažinti megztinį, na, tokį kaip švarkas, bet be pamušalo?
Šiandien nusipirkau nautical stiliaus, bet man didokas per pečius ir per krūtinę. Fotiką paskolinau, tai vaizdo negaliu parodyti ax.gif : tamsiai mėlynas, apkraštuotas baltai, sągos baltos su aukso spalvos apvadais, na, švarko forma, tik trikotažas. Bandysiu nešti taisyklon, bet bijau, kad gali sakyti, kad trikotažo nesiūnam g.gif
Atsakyti
as tai tikrai bandyciau persiuti g.gif pati esu siaurinusi megztuko rankoves ir nieko neatsitiko
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 03 12, 20:23)

O, koki faini veizolikai bigsmile.gif , ziū vintage technika ne vienas manasis myli, tasai ir fotika blizgino... tryne... sveite.. gloste..., na zodziu kaip koki lobiu lobi biggrin.gif , nors jau baigiu ji nusisavint. blush2.gif biggrin.gif
Toki ziuroniukai thumbup.gif ir man lb tiktu, as ir sarka, sekle buciau... biggrin.gif
Atsakyti

Laisve, fainas daikcikas, praverstu ir man, kaimynus stebet hihihi.gif

Grice, jei nesi persiut, tai jokiu problemu, tikrai trikotaza siuva smile.gif Man ish vyrishkos dideles maikes, siuveja pasiuvo moterishka ant petneseliu smile.gif O pas tave kaip suprantu dar ir storas trikotazas, tai turetu apsiimti, juk yra speciali trikotazo siule, plius su overlaku praeis ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 03 12, 20:37)
as tai tikrai bandyciau persiuti  g.gif  pati esu siaurinusi megztuko rankoves ir nieko neatsitiko

Na, rankovės gal kiek paprasčiau yra, o pečiai - tai man jau sudėtinga, iškirpti reiks, baisu, kad trikotažo akys "nenubėgtų" g.gif
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 12, 20:57)
Grice, jei nesi persiut, tai jokiu problemu, tikrai trikotaza siuva smile.gif Man ish vyrishkos dideles maikes, siuveja pasiuvo moterishka ant petneseliu smile.gif O pas tave kaip suprantu dar ir storas trikotazas, tai turetu apsiimti, juk yra speciali trikotazo siule, plius su overlaku praeis ir viskas  mirksiukas.gif

Ačiū, merginos, nuraminot bigsmile.gif . Nešiu į taisyklą.
Bet vėl rūpestis graužia - kur gauti sijoną prie šito megztuko? O gal nebūtinai nautical ir nebūtinai trikotažinis? Ką manot? Gal kur matėt vaizdų?
Atsakyti