Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

ooo MLP labai puikūs pirkiniai.Bet suknią tai be kalbų trumpinčiau
Atsakyti
aciu,merginos 4u.gif

taip,taip,abu daikciukai bus trumpinami biggrin.gif
Atsakyti

Ash vakar papirkau daikciuku kazkiek

Raktu kabykla

user posted image
user posted image

Sage, kuri bus perdazyta
user posted image

Ir vazona-nykstuka, nes reikejo kaktusui butinai biggrin.gif [iki tol gyveno puodelyje] smile.gif Juokingas toks ir negrazus biski, bet patiko smile.gif
user posted image
user posted image








Atsakyti
Gin thumbup.gif
Tik, kaip juokingai tas kaktusas atrodo, toks mazulis, bumbuliukas islindes tik biggrin.gif
Atsakyti

Aha, nes neseniai nuo mamos atskirtas biggrin.gif Jau buvo saknis kaip kos kirminas ishleides, kur prie zemes lietesi biggrin.gif Bet tikiuosi uzaugs didesnis biggrin.gif Nors man tas nykstukas kazkaip gyvai geriau atrodo, nei nuotraukose, nefotogenishkas kazkoks biggrin.gif ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
viskas labai thumbup.gif
ypac kabyklos uzrasas gerulis biggrin.gif
Atsakyti
Man tai labiausiai nykštukas patiko, bet nežinau kodėl biggrin.gif

Gin, o kaip tu tokius nuotraukų kraštus padarai, su fotoshopu?

MLP, sijonas ir suknia patiko smile.gif Pirštinytės raudonosios tai matosi, kad pasitrynusios, tai nesigailėk wink.gif O gal čia tik nuo blico taip atrodo.. Na bet vis tiek, neliūdėk, bus dar tų pirštinaičių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 26 vasario 2010 - 12:46
Laba 4u.gif
Ruci, suknutes medziaga labai grazi wub.gif , bet jau skendi tu joje, tai biggrin.gif , kai susitvarkysi pasidemonstruok. mirksiukas.gif
MLP, rankine ir sijonukas man labai wub.gif
Mrs Shirley, 4u.gif , as kaip tik apie ja ratais varau ir bandau savo seni itikinti, kad dukrai jos truks - plys, reikia. biggrin.gif
GIN, jau pakabos raktam kaip as tau pavydziu... bigsmile.gif wub.gif , labai labai labai superine. thumbup.gif Aga, sage, tai ir as perdazyciau, nes tas blizgalas, tai kaip kaledu zaisliukas atrodo, bet siaip sage zavinga. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 26 vasario 2010 - 13:21


MLP, aha, del to uzrasho ir emiau, nes siuo metu jis nelabai man reikalingas, neturiu kur pakabint, o ir kainavo 3,70 lt biggrin.gif

Kniaumiau, turbut todel, kad jis toks frykishkas biggrin.gif Man jis irgi del to patiko, kad nu ner toks nusaldintas, o keistas ir biski piktas biggrin.gif Jei ne jo paskirtis tai ir nebuc emus biggrin.gif O kampas tai taip, su PS actionu, tik tiek, kad jis ir nuotrauka sumazina iki web dydzio, tai su vertikaliom tai ok, bet va horizontalias per daug sumazina...

Zazuna, nepavydek, randi dar didesniu gerybiu biggrin.gif O sage tai taip taip taip, tas blizgalas ne kazka, kai perdarysiu [jei pavyks] - parodysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 26, 14:37)

Tai aisku perdaysi graziai - tu sugebi 4u.gif , o paskui, neisvengiamai turesi pasidemonstruot. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laisve oro_buckis.gif aciuks.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 02 26, 13:08)
Aha, nes neseniai nuo mamos atskirtas biggrin.gif Jau buvo saknis kaip kos kirminas ishleides, kur prie zemes lietesi biggrin.gif Bet tikiuosi uzaugs didesnis biggrin.gif Nors man tas nykstukas kazkaip gyvai geriau atrodo, nei nuotraukose, nefotogenishkas kazkoks  biggrin.gif  ar ne?  biggrin.gif


Na iskart pareplikavau ,kad ikauses tas tavo nykstukas biggrin.gif , tai fotkei kazkaip dar lb man tas raudonas snukelis krenta i akis, bet dzin ,vistiek "ameliskas" thumbup.gif , ir tau lb tinka toki turet smile.gif
Atsakyti