Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(mirattes @ 2010 03 10, 14:31)
man tai pats paltas dailus, kadangi nerodai veido tai ir blukinimo nesimato  biggrin.gif 
Jeigu jauti, kad kazkas ne taip, tai vadinasi ne taip  4u.gif

jauciuos kaip sena boba blush2.gif arba jau ant savu meteliu, o ju as oiiijjjjjj kaip nenoriu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 10 kovo 2010 - 14:41



Stichija, bet jis juk zydras wub.gif biggrin.gif Na bet jei jauti, kad nenesiosi, tai gal ir neverta pasilikti, bet bent man tai puikiai ziuris smile.gif
Atsakyti
Prie sviesiu pdekelnyciu tikrai neatrodo bobiskai 4u.gif

ar as praleidau ar tu nepsigyrei ka mokaisi?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2010 03 10, 13:54)
As nuo mokslu trumpam atlendu patarimo  blush2.gif  ax.gif 
Kaip sits palcioks ziuris ant manes?

man tai ziurisi graziai! ir kaip mirattes sake, prie baltu pedkelniu tikrai ne bobiskai... gali pqabandyt koki dirzioka, bet itariu nebus lengva parinkti...
Atsakyti
Stichija paltas dailus tau puikiai tinka. thumbup.gif thumbup.gif Ir batukai labai grazus. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Stichija: o kas ten per do medžiaga? Tokia truputį su iškilumais? Paltukas visai nieko, bet žinai, labai reikia ieškoti bendro stiliaus tada. Nu jis gerai žiūrėtųsi gal jei kokių ryškių detalių (gal tamsiai mėlynų) turėtų, ar pati piršines ar kepurę ar šaliką kokį ryškų pasirištum. Va pėdkelnės baltos , o gal dar ir su kokiu raštu visai cool atrodytų tongue.gif




-----------------------------------------------------------------------------------------

Mano blogas
Atsakyti
ei,Stichija,tikrai gražiai atrodo.
Nu bet kadangi nerodai ką jis ten blukina,o ko ne,tai nežinau net ką patarti blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Stichija, nu aisku kaip sena boba atrodai! Sena... sena... sena...!!!!!!
BAIGSI TU VIENA KARTA, KA? blink.gif doh.gif
Jei as tavo metu, taip daznai, kaip tu, kartosiu ar is viso aiskinsiu, kad esu sena, tai tegu mane geriau kas nors lai nusauna! Tai ko dar mokaisi - aik i pensiona. biggrin.gif
Tu nepyk, bet tau jau laikas krestelt isminties - nesusenk anksciau laiko, ismusk savo durna nusistatyma apie amziu. Na zodziu, tai jei taviskis senumas yra jau pats pats, tai tada jau, pa tvojemu, as jau galiu pradeti stradalinti.
Grazus tas tavo palciukas, nesikreiduok veido ir nebalins. mirksiukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
MLP, sijonukas dailuma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2010 03 10, 14:40)
jauciuos kaip sena boba blush2.gif  arba jau ant savu meteliu, o ju as oiiijjjjjj kaip nenoriu  blush2.gif  ax.gif

nu vat as ir gi pasisakysiu.... kaip sena, senai.... o kuo blogai jaustis ant savo meteliu? g.gif kiekvienas amzius turi savo privalumu ir trukumu.... o bandyt nuolat save tempti prie jaunesnio amziaus... nu, nzn... nerimta, kazkaip unsure.gif jau geriau buti savo amziaus kategorijos, nei sena teta, kuri desparatiskai nori buti jaunesne, nei yra unsure.gif
man pavyzdziui visai kaip tais smagu buti savo metu... ir 25 buvo smagu, i 30 biggrin.gif ir jau beveik smalsu, kaip bus kai bus 40 rolleyes.gif kol nieks neisrado jaunystes eliksyro, manau beprasmiska nuolat galvoti apie tai, kad senstam... mane beja, labai guodzia tai, kad mano drauges sensta kartu su manim biggrin.gif 4u.gif

ai,besibardama pamirsau.... paltukas man labai grazus, jei ka - as pirma eilej stoviu bigsmile.gif

o kad butu i tema - pasigirsiu, nusipirkau dvi sukneles(viena tokia didoka, teks persiut, bet negalejau nepaimti, nes tokia baline-vasariska-plevenanti wub.gif ir vilnoni svarkeli, panasu berods pirko Zvirblis kazkada g.gif pilkas, zaliais atvartais, su ale kaulinem sagom, o gal tikrai kaulines g.gif
ai, o kita suknele idealiai mano dydzio, balta 50% vilnos spalvotom, margom rankovytem...tik reiks rankovyciu pabaigas platint doh.gif sumauti Heraklio raumenys trukdo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 10 kovo 2010 - 22:39
Nostalgie, o tai kaip mes patikesim be vaizdu? 4u.gif
Atsakyti
teks... as vis dar be savo kompo doh.gif del to per daug ir nesireiskiu, nes pati zinau, kad neidomu pasakojimai be iliustraciju blush2.gif bet labai norejosi ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 03 11, 13:21)
teks... as vis dar be savo kompo  doh.gif del to per daug ir nesireiskiu, nes pati zinau, kad neidomu pasakojimai be iliustraciju  blush2.gif bet labai norejosi  ax.gif  biggrin.gif


na lauksim lauksim ir sulauksim
Atsakyti