Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage


Man irgi nelabai sekasi biggrin.gif

beje, pas anyta savaitgali pamaciau, kad ji MB broliui nupirkus dideli, ryza portfeli, kurio pamusalas ryshkiai zalias wub.gif Tai sakiau jei kada atsibostu ar ka, tai man bus biggrin.gif Nors pasirodo MB jau seniai informaves seimyna ir pasakes anytai, kad jei brolis nenesios tai bus man biggrin.gif
Atsakyti
Tokio dar labiau pavydeciau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos - balto pavasaržiemio beveik uzupustytos! 4u.gif
Minerva, bigsmile.gif , as il noliu..., grazi tasyte mirksiukas.gif , tik dar as ant tos baltos medziagytes (priekyje), ka nors prikringeliuociau, ba biski tustoka, bet cia tik man nuplaukusiai tokiai. Nesiok i sveikatele. wub.gif
Reeva, grazi, aisku, nu, bet nestradalink mirksiukas.gif , bus tu sukniu - ne karo metas. 4u.gif
GIN, vobana bigsmile.gif , koks grazus tašrankenius, tai jau tu, tai tikrai kū sugalvosi del tos rankenos, kurybiniu minciu netruksta. 4u.gif
O as gavau siuntinuka is drauges, stikliukus zalio stiklo wub.gif , labai tokiu norejau wub.gif , paprasto dizaino, bet spalva puosia juos. Bus musu namuose proginiai, naudojami ir tusti tikrai neliks. biggrin.gif
Jezuzeliau - kada pasibaigs ta ziema doh.gif - as tik edu (jau kitaip ir nepavadinsi doh.gif ), ir daugiau nieko... Tuoj netilpsiu i anei viena savo vintage drapana - puciuosi, uf uf uf... ...ai nu dar viena traputi va su karamele..., o gal dar tris..., ai pakelis nepakenks... doh.gif essen.gif
Chamekas darausisis... doh.gif
Atsakyti
o as tai jau laukiu,kadu mano pazystama man paskelbs,jog sutaise mano sukneles ir sijona biggrin.gif ji dar ir dirzeli sumaste baltajai padaryt is nukirpto galiuko,nes pasirodo,yra jam skirtos kilputes likusios thumbup.gif tai jau tadu ir pasirodysiu ax.gif

o pas mumi jau beveik visia pavasaris-sniego tik kalnuose matosi,kad yra-matom mes vaikstinedami netoli namu,oras jau lepina,diena beveik iki +10 pakyla jau ir snieguoles zydi bei kitos pavasarines gelytes jau stiebiasi wub.gif pagal skotu aprangos ypatumus,jei taip ir toliau,galeciau jau ir as neuzilgo su baltaja ir ne tik i zmones iskeliaut bigsmile.gif
Papildyta:
user posted image

ai,dar del sio sijono mastau-nupirkau pardavimui,cia Victoria secret sijonukas,labai mielo audinio,man jis panasus i vintage,galima nesiot kaip inspired-aukstintas liemuo,grazus saules kliosas,tai ir mastau,gal ir pasiliksiu,jei ilgai uzsigules g.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 07, 21:00)



taip, labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 09, 22:17)
ai,dar del sio sijono mastau-nupirkau pardavimui,cia Victoria secret sijonukas,labai mielo audinio,man jis panasus i vintage,galima nesiot kaip inspired-aukstintas liemuo,grazus saules kliosas,tai ir mastau,gal ir pasiliksiu,jei ilgai uzsigules g.gif

as turiu toki sijonuka, miekai nesioju. Jis tikrai labai 50 inspired - puikiai tiktu lindy hopui sokti...
Atsakyti
ooo MLP,galėjai ir nepasakot apie ora pas tavi.Bo pas mane užšerkšniję medžiai doh.gif

man tai labai gražus sijonas,nešiočiau tokį.
Ir Gin tašė graži
Atsakyti
MLP, o sijonas cia pustas del pamusalo?
Man tai super bigsmile.gif
Atsakyti

Aham, tikrai graziai labai sijonukas atrodo smile.gif
Atsakyti
aciu merginos 4u.gif
tai jei jis ilgai neras seimininkes naujos,tai ir bus mano spintoje tada,nes is tikruju,as ji ir pirkau sau,gavus pasimatavau-idealiai tinkamas,tik spintoj jau vietos nebera mano skudureliams blush2.gif doh.gif tai va todel ir pirma sakiau,pabandysiu parduot,nes jei kas-bet kada galiu ji sau pasilikt biggrin.gif

nea,jis be pamusalo,paprasciausia,kadangi yra saules kliosas,jis taip guli,mat mano pilvukas biski atsikises blush2.gif o jei dar po juo detis pasijoni ale 50tuju-tai bus idealiai 50tuju sijonas thumbup.gif
Atsakyti
As nuo mokslu trumpam atlendu patarimo blush2.gif ax.gif
Kaip sits palcioks ziuris ant manes? Parduot/neparduot/su kuo nesiot doh.gif Mane jis kazkaip is veido biski blukina, o ir su spalvom susipykus doh.gif Niekaip man cia niekas netinka doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
man tai pats paltas dailus, kadangi nerodai veido tai ir blukinimo nesimato biggrin.gif
Jeigu jauti, kad kazkas ne taip, tai vadinasi ne taip 4u.gif
Atsakyti