Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Ziauriai grazi bigsmile.gif
Atsakyti
aha
ir brangi sleep.gif
aš mažiausiai keturias suknias už tiek nusipirkčiau
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 03 08, 16:48)
Odinis dugnas, odinė juosta su "firminiais" Mažojo Princo drambliais/smaugliais viršuje bei metaliniais drambliais puošta kišenė ir viena iš rankenų smile.gif

user posted image

Pamačiau ir įsimylėjau - ir užtrauktuku užsegama, nemaža, ir tvirtos rankenos, ir fantastinė idėja, ir pritaikymas akivaizdus biggrin.gif

Toks gėris slėpėsi vienoje Kauno Humanų už 5 litus smile.gif

Smauglys/Dramblys wub.gif As siandien kaip tik is humanos zinute gavau del kainu, ale nesugalvojau eiti. Gal ten daugiau tokio gerumo lobiu slepias bigsmile.gif As kazkaip manydavau, kad kai jau tokios kainos viskas buna isgraibyta, o pasirodo, kad ne bigsmile.gif
Atsakyti
Gėrių gėriai čia rodomi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 03 08, 15:13)
Labas smile.gif

Visų pirma, sveikinimai tulpių ir pavasario dienos proga  4u.gif

Žinau, kad giriuosi ne į temą, bet labai džiaugiuosi netikėtu pirkiniu:



Oooooooo! va cia tai wow! Mane nuzude.

Reeva, suknele grazi. Bet reiketu pasimatuoti, is arciau apziureti... Tai gal ir nieko tokio, kad nepirkai...
Atsakyti
ech,aš irgi save taip raminu biggrin.gif
Atsakyti
Minerva, pasakishkas pirkinukas good.gif

Ash papirkau portfelio tipo, raudona rankine ish MD, tik gaila, kad ilga rankena pamesta, reiks kazka pritaikyt bandyt, nes nemegstu rankoj nesiotis smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 08 kovo 2010 - 22:59
Gin, aš ilgai galvojau dėl tos tašytės,net foto daugiau buvau paprašius, bet kažkodėl visgi palikau ;D dabar taip širdį skauda,nepiktai ;D Bet bent jau tikrai gerose rankose ji bus ;}}
Atsakyti

Jiev, aha, maciau, kad nemazai besidominciu buvo smile.gif Mane kas sutrikde tai spalva, nes kai kuriose nuotraukose ji atrode rozine, bet shiaip yra sodriai raudona ir pakankamai talpi smile.gif Tik logotipas nuimtas ir ten yra 2 skylutes, i kuris pardaveja isege savo gamybos sege su rozem biggrin.gif
Atsakyti
Labai dailus portfeliukas idomu kaip as neuzmaciau g.gif dabar pavyduliauti turesiu
Atsakyti

Dekui, miratess smile.gif Matyt todel, kad jis nebuvo uzvadintas vintage, ash net nepamenu kaip pati ji radau ir dar stebejau kokias pora savaiciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 09, 11:22)
Dekui, miratess smile.gif Matyt todel, kad jis nebuvo uzvadintas vintage, ash net nepamenu kaip pati ji radau ir dar stebejau kokias pora savaiciu  biggrin.gif


o as vis tikiu, kad porfeliukus sumedzioti beviltiska man... zinau dar viena kuistuke ruda, panasaus dydzio i tavo raudonaji, ir su ilga rankena, bet uzsegimas neveikia ir pavirsius blizgus, vis pasiziuri ir praeinu, neikas jo nenori... gal reikes priglausti smile.gif
Atsakyti