Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Oje zazuna viskas patiko thumbup.gif ,bet lekstes isvis thumbup.gif kiek kastavo? bigsmile.gif Labai inirtingai tokiu ieskojau,bet,kad nieko gero nebuvo. verysad.gif
Atsakyti
zazuna, labai lekstes su rozem wub.gif ir jei teisingai ja isivaizduoju, tai ir suknele labai wub.gif
Atsakyti
puodeliai,lėkštės ir suknia tai labai labai good.gif
Atsakyti
Adžani, Nostalgie, Reeva, laikykit merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif , as, kai tas lekstutes pamatiau, tai iskart griebiau, nes esu fajanso maniake, nors sis svediskas, bet dar gal net geriau - ivairesni turesiu, i kolekcija wub.gif , o kastavo, tai baikes (uz visas 8 nemazas lekstutes sumokejau 3 piginus), dabar nors turesiu kur gabala torciuko ideti sveteliams. smile.gif
Suknute, tai iki zemiaus ir besiplaikstanti, tik va neaisku (gal saule kalta g.gif ), kad spalva melyna atrodo, o istikruju violetine smile.gif .
Ai dar nedarasiau, kad tie puodeliai, tai labai mazyciai - man delne 2 telpa, skandinaviskai ekspreso kavute mauksiu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 06 kovo 2010 - 19:44
user posted image ak wub.gif
Atsakyti
hahaha biggrin.gif nerealūs puodeliai

o su violetine,tai mistikos visados.kažkada fotkinau savo violetinę suknią,o nuotraukoj gavos tobulai mėlyna g.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs Shirley @ 2010 03 06, 20:44)

4u.gif
Gaila, kad tik vienas toks buvo unsure.gif , kuiciau kuiciau, bet...
Reeva, cia man pati keisciausia ir nepastoviausia is spektro spalvu, nes jei ji nebuna intensyviai violetine arba jau tokia alyvine, tai 99% fotografuojant gaunasi melyna - spalva melage. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 06 kovo 2010 - 19:53
aš labai labai ieškau seniai seniai jau, dantų šepetukam laikyti būten balto su rožėm, ir va toks idealiai tiktų. idealiau du vienodi smile.gif
gal kiek mažokas gali būti, nes iš foto nesimato gabaritų, nu bet man labai gražus wub.gif

laukiu kada atšils, važiuosim rietavan po gero menesiuko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 06 kovo 2010 - 20:08
zazuna, man super pirkiniai good.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs Shirley @ 2010 03 06, 21:02)

Mazutelis cia tas roziuotasis puodelis, vos ne stikliukas, tik kad su rankenele. mirksiukas.gif
As, tai keraminiu baltu stikliniu, su marinistika kokia tais, ieskau, dantu sepetukams, bet ir be rezultato. verysad.gif
Mirattes, 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 06 kovo 2010 - 20:23
QUOTE(zazuna @ 2010 03 06, 19:29)
Sveikutes 4u.gif
Na imesiu nuoroda su radiniais.

Zazuna - kaip visada thumbup.gif . Ypac man puodelis su raityta rankenyte ir salikas. Silkinis?
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 03 06, 22:55)

Griebk 4u.gif , apciupinaliojau, bet, kaip bebutu gaila, ne silkinis, ale rastas man patiko, tai vyrs gales kur kada prie progiaus pasikart. lotuliukas.gif Tfu ... tfu ... tfu ... blush2.gif
Atsakyti