Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

nesąmonė sleep.gif
tris suknias nusižiūrėjau mainyk.lt,bet nenoriu žaisti tų žaidimų
kodėl jos ne MD???
Atsakyti
blush2.gif Čia poster_offtopic.gif bet... Gal kuri turit parduoti sąsagas?
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 05, 16:24)

Tiksliai, labai atsiplasau blush2.gif , grazus auskariukai bigsmile.gif
Atsakyti
pas mane stilis visiskas, bet imetu netiketai aptikta sage (nzn, ar vintage g.gif ) ir savo senaji svarka (susiglamzes baisiai atrodo). Jame jauciu vertingos tik sagos (jau kiek pamenu is kito megztinio persiutos biggrin.gif ) su inkarais...

http://public.fotki.com/kiovne/manono/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 05 kovo 2010 - 19:11
QUOTE(mirattes @ 2010 03 05, 17:27)
Sveikos, visgi nusprendziau parduoti abi sukneles  4u.gif

Nieko blogiau nesugalvojai? Ta raudonai puosta tai tau taip tiko. doh.gif

Nosinukus surinksiu visus, mano nuomone vertus demesio. Siaip tokiu geletu dar buvo. Tik man jos primine turetas kinietiskas. Aisku, man jos primena, daugumai is jusu gal ne.

Sage labai tinkama ir grazuole
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 05 kovo 2010 - 19:23
QUOTE(reeva @ 2010 03 05, 17:44)
nesąmonė sleep.gif
tris suknias nusižiūrėjau mainyk.lt,bet nenoriu žaisti tų žaidimų
kodėl jos ne MD???

Tai galima parasyti ir paklausti ar tikrai neparduoda, man paciai per mainyk taip yra rase smile.gif Aisku ziurint kiek tu suknuciu noris, galima gi ir atitinkama kaina pasiulyt, kad parduotu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 05, 20:20)
Nieko blogiau nesugalvojai? Ta raudonai puosta tai tau taip tiko. doh.gif




Jeigu buciau savanaude pasilikciau ir tureciau spintoje, zinau, kad paprasciausiai jos neprisitaikysiu prie likusio garderobo, galbut kazkas ja labai myles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 03 05, 20:22)
Jeigu buciau savanaude pasilikciau ir tureciau spintoje, zinau, kad paprasciausiai jos neprisitaikysiu prie likusio garderobo, galbut kazkas ja labai myles  ax.gif

Na tai, kad kazkas labiau myles , tai nera bogai. Tik, mano akimis, ir be nieko ji tau tiko.Tiesiog suknute
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 03 05, 20:09)

Sage labai nesa i vintage, o uzsegimas koks? Uzsukamas ar kabliukas? Svarkas ir fainas - as megstu tokio tipo kalnieriukus (mano tecio buvo panasaus tipo, tik chaki velveto, bet jau nebera... doh.gif ), graziai ziurisi ir sagutes cia - suteikia marinistiskumo. mirksiukas.gif
Zodziu liuks, dar neverk, turi kuo pasigirti. 4u.gif bigsmile.gif
O asai, tai jai prikalbinsiu savo pati ryt ryte nuvezt i musiski turgeli, tai gal kū ir rasiu. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 05 kovo 2010 - 19:33
Sveikos,siandien maliausi po turgu susalau ir nieko neradau. doh.gif Kainas uzsikele doh.gif O taip noreciau kedute-pakoji nusipirkti,o 60 lt prase tikrai gaila man tiek moket. doh.gif Beje pasiimiau pakabuka galvojau kokie 3 lt kainuoja,o kur tau 10 lt sako doh.gif Dar labai noreciau puodeliu su lekstute,bet,kad komplektais parduoda,o man reikejo tik 2. doh.gif Tai va zodziu keliaus anksti vaziavau,o nieko nebuvo.
doh.gif blush2.gif
Atsakyti
oj,man taip kartais irgi būna,kai blusturgin susiruošiu :/
o kartais-priešingai-visko,ko tik noriu gaunu,ir dar plius pigiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Adžani console.gif , zinok as jau ir galvojau, kad siandien bus ne kas, bet jei tave tai paguos, tai zinok, kad ir asai susalau i vorvekli, ataugeliu nejauciau ilgai ilgai, o kai pradejo atsilinet, tai is skausmo strypaliojau po kambarius ir keikiau ora ir bobas turguje, kad taip ilgaoi teko laukt pakol teiksis isimt viska kū turi. gun_rifle.gif .
Na imesiu nuoroda su radiniais. VA
Fotoaparato radinys, tai ne mano, bet mano vyro (tas issisiepes varte ji ir kai nusipirko, tai is viso issisiepes visa diena bludino lotuliukas.gif . Visa kita, tai manio. blush2.gif
Atsakyti