Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Kažkas pirštinių ieškojo?
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 04, 19:23)

aciu,bet ne tokiu noriu,o ir ne Lt as esu,tai man is cia netinka ax.gif va kazkas panasaus
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos.

Vienoj parduotuvytej yra nosinaiciu, plonos, baltos, labai dailiai apnertos spalvotai . Kai kurios dar turi baltus siuvinetus kampus. Buvo po lita. Kadangi sau emiau tris, tai labai nesiderejau. Kadangi maldaknyges nesinesioju kasdien ax.gif , tai pakvepinus ididejau i kosmetine, kartais i vidine rankines kisenyte. Visai gerai, kvepia
Jei kuriai nors reiktu, galiu paimt kiek ten bus ju like. Gal savaitgali pafotkinsiu, dabar neturiu kuom.
Atsakyti
danske... man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 03 05, 01:42)
danske... man  blush2.gif

Matai, kaip gerai naktineti. Ir kaip svarbu tinkamu laiku pasiulyti. Ok, bus padaryta
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 05, 00:55)
Matai, kaip gerai naktineti. Ir  kaip svarbu tinkamu laiku pasiulyti. Ok, bus padaryta

o taip rolleyes.gif naktis visuomet megstamiausias laikas man buvo wub.gif tai ta dziugia gaida ir einu miegucio ax.gif aciu, labai 4u.gif
Atsakyti
Labaz naktiz 4u.gif , ale net nesitikiu, kad kuri nors jau dabar prisijungus, nes velus metas, o as tik dabar teikiausi ilysti blush2.gif Pora dienu turejau netiketu sveciu, tai pasedet negalejau prie dezutes. blush2.gif
Nuo ryt, t.y., jau nuo siandien tureciau daugiau laiko cionais praleisti. blush2.gif
Mirattes, wub.gif abi wub.gif , nors pirmoji ispudingesne.
Jei kurios nepagyriau, tai priminkit jei ka pasipirkot, bo tinginys isijunge ir tingejau skaityt tonas rastu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 05, 00:41)
Sveikos.

Vienoj parduotuvytej yra nosinaiciu, plonos, baltos, labai dailiai apnertos spalvotai . Kai kurios dar turi baltus siuvinetus kampus. Buvo po lita. Kadangi sau emiau tris, tai labai nesiderejau. Kadangi maldaknyges nesinesioju kasdien ax.gif , tai pakvepinus ididejau i kosmetine, kartais i vidine rankines kisenyte. Visai gerai, kvepia
Jei kuriai nors reiktu, galiu paimt kiek ten bus ju like. Gal savaitgali pafotkinsiu, dabar neturiu kuom.

oj, nespėjau. jei Nostalgie sutiks nebent pasidalint. ale aš baltų su baltu norėč blush2.gif
nes pastoviai su varvančia nosim vaikštau, tai man tokios nosinės žiūriu daug geriau nei popierinės blush2.gif
Atsakyti
Man rods,dar kažkas ieškojo g.gif
gal Žvirblis?

Zazuna,dar mano auskarų nepamatei biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, visgi nusprendziau parduoti abi sukneles 4u.gif
Atsakyti
tai,kaip ten,aš pirma eilėj?ania?
Atsakyti
Kiek už mėlynąją norėtum? 4u.gif
Atsakyti