Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 03 03, 18:23)
davai,aš pirma eilėj,nors dar nemačiau biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
neerzinkit,o geriau pasirodykit,kad ir su visais plemais-gal ir as i eile stosiu biggrin.gif

o del geltonos-kadangi jau taip nepatiko,tai jos ir neturesiu tongue.gif o jei rimciau,tai pardaveja apziurejo defekta ir sutiko grazint pinigus,gaila,zinoma,man ji patiko....bet rasiu geresniu,o ir bet taciau,reikia stabdzius jungt jau doh.gif
Atsakyti
bet jeigu defektas toks koks mažas-skylutė ar pan.tai gal eitų susitaisyt g.gif
arba už mažesnę kainą nusipirkti
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 03, 18:23)
davai,aš pirma eilėj,nors dar nemačiau biggrin.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 03 03, 18:26)

Ir aš stoju į eilę, jei ką...
Atsakyti
galbūt jums net nepatiks mergaitės. Tada pirma čia pasirodysiu, jeigu nuspręsiu jų sau nepasilikti.
Atsakyti
hahaa,koks harpiškumas pasirodo,kai apie sukneles kalba pasisuka biggrin.gif
nesvarbu ką,nesvarbu kaip,svarbu turėt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 03, 15:32)
bet jeigu defektas toks koks mažas-skylutė ar pan.tai gal eitų susitaisyt g.gif
arba už mažesnę kainą nusipirkti

na,ji ivardijo dideliu ir nesutiko su mano pasiulymu,kadangi pati pasiule grazint is karto pinigus-tai as ir nesigilinau.bus tu sukneliu-va,grysiu vasara Lietuvelen atostogu ir prasieisiu pro humanas ir pan. lotuliukas.gif tik pikta del apgaudinejimu(na,as cia biski OT blush2.gif )kad tokios,kaip humana,"labdara" uzsiema-velka is visos europos ir ne tik drabuzius ir visa kita,mokesciu i LT biudzeta jokiu nemoka,o is musu pelnosi ir dar kokius pinigus!vien del to nesinori i jas eit,geriau is kokios bobules pirkt tada jau
Atsakyti
Pas mus Šiauliuose irgi bus kazkokia ,,TERBAKRAUSKO MUGE" kur visokiais sendaikciais ir pan.. prekiaus bigsmile.gif Tik kazin ar eisiu kazkiap nieko gero nesitikiu. doh.gif Siandien nusipirkau batukus ir suknele kai atgausiu jiems prekine isvaizda tada pasirodysiu. bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

va mano naujausias grobis nail.gif:
Atsakyti
Faustulės puiki suknutė! Ir batukai smagūs smile.gif

Stichija, kokia tu šaunuolė! Ir man smalsu, ką tu ten mokaisi biggrin.gif book.gif

Reeva, čia auskariukai bus? smile.gif

MLP tai tikrai neitin ta geltonoji suknelė. Tokią tik ant parketo įsivaizduoju, kaip čia kažkas minėjo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 03 kovo 2010 - 18:58

taip greit sutvarkei? smile.gif Dailus kokie good.gif
Atsakyti
ai tetrūko keturių viršutinių karoliukų,tai priklijuoti čia baikis.
tik pagal viską turėtų būti mažiukai viršuj,bet tokių neradau,tai visai neblogai,manau,ir šitie,didesni karoliukai tinka g.gif
Papildyta:
kniaumiau,čia jau auskarau biggrin.gif
tik įverti į popierių fotosesijai
Atsakyti