Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage



Visada ten savaitgaliais tas turgus buna, gal tik siom dienom gausesnis.Kiek bunu bazej tai pasidairau, bet nesu uztikus kazko toookio, kas labai patrauktu aki arba kainos dideles smile.gif

MLP, suknele daili, tik permatoma tokia atrodo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
šian nusipirkau auskarus.
bet,kadangi,seni kaip pasaulis,tai trūksta akučių-perliukų,tai kai įsistatysiu,parodysiu

MLp,šį kartą nelabai blush2.gif tokia biškį lotyniškų šokių atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien nukoviau dvi sukneles, dabar skalbiasi sau patenkintos, tik nežinau ar sau pasiliksiu ar į platųjį pasaulį paleisiu smile.gif Kai sutvarkysiu joms prekinę išvaizdą parodysiu, jeigu įdomu wink.gif Viena mėlyna, kita juodai balta.
Atsakyti
aišku,kad įdomu biggrin.gif
Atsakyti

Aha, idomu smile.gif

Prie to pacio, kad nedaryt OT deriniu temoj tai nespejau pamatyt, bo internetas dinges buvo biggrin.gif
Atsakyti
Vienas plėmukas kažko neišsiplovė sad.gif reiks rankytėmis manau trinti
Atsakyti

Ash tai atradau locka tokiems dalykams, netikejau jo stebuklina galia, bet dbr jau tikiu , nes man plauku dazu deme ishvale ish tos sviesiai pilkos sukneles kur rodziau temoje smile.gif Bandysiu dar ish vienos rudzius ishsimt ir jei isims tai ish vis itikesiu biggrin.gif
Atsakyti
ko nepamatei?manęs? irnesakyk.gif nieko gero nebuvo biggrin.gif

o dėmės,tai..amm ūkinis muilas daro stebuklus.Dar girdėjau apie kažkokį vyno akmenį,bet iš kur jo gaut,ir kas čia per daiktas tai niznaju unsure.gif
Atsakyti
reiktu ir man spėju to LOC g.gif nu dar bandysiu atgremžti, nes būtent ant dekoro detalės išliko plėmukas ir suknytei jis netinka schmoll.gif
Atsakyti

Reeva, tep derinio smile.gif

Aha, pamenu kai rashe apie muila su tulzim, bet taip ir neteko jo ishbandyt, o rankom man visada baisu trinti, kad spalvai nepakenktu arba piesiniui jei jis yra...
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 03, 18:17)
Reeva, tep derinio smile.gif

Aha, pamenu kai rashe apie muila su tulzim, bet taip ir neteko jo ishbandyt, o rankom man visada baisu trinti, kad spalvai nepakenktu arba piesiniui jei jis yra...


suknytes kieta medzigele o ir detale dekoratyvine tokia pastandinta tai manau ir batu sepeciu patrynus nieko neatsitiks, visgi made in england ne china smile.gif
Atsakyti
davai,aš pirma eilėj,nors dar nemačiau biggrin.gif
Atsakyti