Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Kukli, nu tu saunuole 4u.gif , zinok kiba tikrai ten kokiu prieskoniuku isisodinsiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 02 kovo 2010 - 00:10
QUOTE(zazuna @ 2010 03 02, 00:03)
Dar karta dekavoju visoms uz paguoda - ir toms kurioms jau dekojau, ir dar kurioms nedekojau. 4u.gif ...
Net neisivaizduoju, gal cia koks imantrus vazonikelis? g.gif Yra igaubimas su dkylutemis, tai gal vandeniui, o kur kaip piltuvelis, tai gelyte isodinti? g.gif  Siaip pirma karta tokius dalykus radau ax.gif , buvo dar 2, bet didesni truputi ir nedailus, tai nejamiau - uzteks ir vieno nezinomojo. biggrin.gif

turejau minti ..tai kad hiacinto svoguneli padedi o pacioje vandenelis ir taip jis leidzia zieda ..ir auga...(o jei labai praktiskai ir buitiskai paprasta...svoguna ..laiskus auginti:))
Papildyta:
http://www.youtube.c...feature=related

(tapati daina tik gal vaizdas labaiu tinkantis siai temai)

Papildyta:
QUOTE(zazuna @ 2010 03 02, 00:03)
Kukli, nu tu saunuole 4u.gif , zinok kiba tikrai ten kokiu prieskoniuku isisodinsiu thumbup.gif

ups ....mano spejimas neteisingas tongue.gif
Papildyta:
dievinu ..grazius ir praktiskus ir keistus daiktus.....smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 02 kovo 2010 - 00:37
lotuliukas.gif thumbup.gif prajuokinai su tuom isvertimu-as kai nuvykstu i savo pamegtaji turgeli,tai kai tik prieinu prie tos vietos,kur skarutes ir siaip drabuziukai-pardavejos jau zino,kad versiu lotuliukas.gif


ai,del to daikciuko-ebay maciau tokiu ne viena ir jis,kaip suprantu,skirtas buvo skutimuisi vyrams,cia kazkas panasaus
indelis


del tos sukneles su kaspinu-ji ir turi buti su juo,manyciau,ji kokioms isleistuvems,vestuvems,pirmam sokiu vakarui ir pan dalykeliams skirta,ne kasdienai mirksiukas.gif


ai,va paskutini pirkinuka dar pasirodau blush2.gif kostiumelis dvieju daliu,60tuju,tik kol negausiu,nezinau,kas per audinys,bet is tikruju nelabai ir svarbu,nes vienai progai pirkau,tiksliau,norejau laimet-ir pasiseke thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 02, 00:28)
lotuliukas.gif  thumbup.gif prajuokinai su tuom isvertimu-as kai nuvykstu i savo pamegtaji turgeli,tai kai tik prieinu prie tos vietos,kur skarutes ir siaip drabuziukai-pardavejos jau zino,kad versiu

ai,del to daikciuko-ebay maciau tokiu ne viena ir jis,kaip suprantu,skirtas buvo skutimuisi vyrams,cia kazkas panasaus

ai,va paskutini pirkinuka dar pasirodau blush2.gif kostiumelis dvieju daliu,60tuju,tik kol negausiu,nezinau,kas per audinys,bet is tikruju nelabai ir svarbu,nes vienai progai pirkau,tiksliau,norejau laimet-ir pasiseke thumbup.gif


* tai kad kazka kitaip pamatyti neimanoma blush2.gif
**atsakymas , tiesiai idesimtuka thumbup.gif drinks_cheers.gif ..lygiai toks pats
*** grazus ..noretusi pamatyti ant pacios ax.gif
Atsakyti
tai,kai jau gausiu-pasirodysiu biggrin.gif
Atsakyti
o as begaliu tik sulig pusblauzdziais sukneles ir sijonus..kartais liudna del to.....o kartais...suprantu ir tai gerai:)))))
Atsakyti
na,kiekvienam savo mirksiukas.gif man pvz toks ilgis netinka vien del to,kad esu labai zema.jau ir taip iki keliu nusileidau-anksciau tik mini ir super mini buvo blush2.gif senstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 02, 01:00)
na,kiekvienam savo mirksiukas.gif man pvz toks ilgis netinka vien del to,kad esu labai zema.jau ir taip iki keliu nusileidau-anksciau tik mini ir super mini buvo blush2.gif senstu doh.gif

na nezinau ar man tinka...as tik toki galiu ..anskciau .lindejau tik kelnese...matyt ir amzius daro savo...labiau sugebu dziaugtis gyvenimu ir savim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 02 kovo 2010 - 01:09
MLP, oi kaip fainiai, kai gausi butinai pasidemonstruok mirksiukas.gif O del to daiktino, tai tiksliai, 4u.gif , dabar mano pats gales naudoti ji pagal paskirti. Bazilikai pasiieskos tinkamesniu nameliu. smile.gif
Viskas, lekiu kniaupt, nes akulioriai baigia isvarvet. Labanaktis mergytes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 02 kovo 2010 - 01:16
aga,pasirodysiu 4u.gif

o del to daikciuko-ne nebutina jo naudot pagal paskirti-cia labai graziu buna,su gelytem ir pan-as kartais pagalvoju,jei rasciau toki papigiai turgely-tai irgi gelytems panaudociau biggrin.gif
Atsakyti


O kokiu budu jis naudojamas skutimuisi? g.gif blush2.gif
Atsakyti
na,cia tam sepeteliui,kuri pamakaluoji per muila ir ant barzdos paskui tepi,tai as taip suprantu,kad ant virsaus dedasi muilas,o apacioj gali ir vanduo buti,kad paslapint sepeteli,arba tik tam,kad nubegtu vanduo... bet as galiu ir klysti,bent as taip isivaizduoju smile.gif
Atsakyti