Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Zazuna, plaukus pasidegei? unsure.gif Kokio ilgio dabar? Neliudek, plaukai ne koja, ne ranka ir ne veidas - ataugs 4u.gif

Ai, dar norejau rashyti apie pagalveles ish skareliu, tai ash ne miegojimui, o dekorui norec tokias pasidaryt, kazkas rashe, kad mate skarele su eifeliu tai jau rezgiau minti, bet taip ir neishdave kur biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 01 kovo 2010 - 22:03
OMG! blink.gif zazuna-isivaizduoju,kaip issigandai,bet...kaip ,kad sake Gin-ataugs mirksiukas.gif svarbiausia-geras oras,mityba ir jokiu stresu-ir augs kaip turi but thumbup.gif
o as audziu minti nusikirpt,ale kare arba panasaus ilgio,nes nebegaliu-vos keli yra,kai paauga,nemoku as su jais tvarkytis,o arklio uodega jau nusibodo iki gyvo kaulo doh.gif
aga,del to sbaltos-as net nemaniau,akd bus tas antras,nes netgi aprasyme nebuvo,tik,kad yra poliesterinis,o ir kiseniukai vidiniai yra taip interesnai,ne ant klubu,o siek tiek i prieki labiau....
del tos geletos-neatmenu,bet rodos,ne silkas ir kaina virs 50£ uzkilo-man tai jau per duag,vien tik tam,kad kabetu spintoj,juolab,kad MB jau vakar norejo ja prametyt,nes jo drabuziai netelpa lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi, Zazuna, console.gif tikrai gerai Gin sako, labai sėkmingai viskas baigėsi, jei tik plaukai nukentėjo! O dar sakoma, plaukai pakirpti greičiau auga smile.gif Nu bet tu tikrai kiškis drąsuolis, ui kaip baisu turėjo būt unsure.gif

O kur dingo Stichija? Seniai seniai jos čia nebematau...
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 01, 23:02)

Jap, be kudlu likau, tik skutukaipaliko doh.gif , trumpi dabar, tai is tu nervu, net i kirpykla nejau, o pati griebiau zirklas ir ..., tegu dabar taip palieka - ai, geriau nebus. unsure.gif As Mikase dabar... lotuliukas.gif
Aga, optimistiskai ziuriu ir as, jug ne dantys - ataugs. mirksiukas.gif
MLP, Kniaumiau, 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 01 kovo 2010 - 22:20
zazuna, paskaiciau apie plaukus, net susitraukiau....baisokokai nuskambejo unsure.gif bet tikrai nesipergyvenk, ataugs mirksiukas.gif 4u.gif

visai patiko Grices ideti bateliai wub.gif ir MLP ta prabangioji suknele...tik nesu tikra del kaspino, bet as ir su juo galeciau deveti biggrin.gif

Zvirbli, kada pas tave i svecius galima butu uzsukti? ax.gif kreslus isbandyti ir siaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 03 02, 00:14)

4u.gif , maniskis is pradziu guode, o paskui nevykusiai bande pajuokaut, kad tie manieji plaukai jau atgyvene ir dabar sis tas naujo, sako - nu jug ir naujoviu tau reikia, o ne tik vintage (atseit jis jau baisiai nusimano kas anas toks lotuliukas.gif ). Bet dabar jau ir man paciai juokinga darosi, gerai kad tas besiplaikstantis fakelas iki saknu nedasikase ir trioba liko sveika. biggrin.gif
Atsakyti
man tai net siurpu skaityti....kazkada labai seniai su savo kailiu tai patyrus, nes buvau linkus i piromanija, tai iki siol tas svylanciu plauku kvapas persekioja fear.gif bet tikrai, gerai, kad tik tokie nuostolia.... 4u.gif
Atsakyti
Paskutinieji bačiukai tookie "šokdintini"... (Iš viso kalno mano batų, išbandytų besimokant šokti, tiko lygiai vieni - be kulno ir nunešiotu slidžiu padu, o tango šokant taip kulniuko norisi... sad.gif )

Gin, tau rimtai reikia skarelės su Eifeliu? - ne kartą esu užmačiusi, bet kažkaip nesudomino, taigi, jeigu kas, galiu sąmoningai atkreipti dėmesį smile.gif

Zazuna, atsargiai... unsure.gif Aš kaip ilgametė pečkurė (tėvų namas "smetoninis" su pečiais) šiuos pavojus nuo vaikystės prisimenu...
Atsakyti

Minerva, aga, reiktu, jei nelabai mazos, bet ir nelabai dideles, na kaip standartines dekoratyvines pagalveles biggrin.gif Zinau, kad netiksliai paaishkinau biggrin.gif Net gerai butu pora, kad nebutu vienisha pagalve biggrin.gif

Zazuna, aga, dabar galesi ivairiu sukuosen ishbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 03 01, 19:47)
Labas vakaras visoms,
Kukli, bateliai labai patiko . Ir rudą spalvą mėgstu.
O čia mano šiandienos netikėtas pirkinys
visai nauji, odiniai, juodi. Ir svarbiausia - patogūs.


aciu..pacios bateliai ..superines firmos..kuri garantuoja kokybe ir patoguma!...ir man jie labai grazus 4u.gif

QUOTE(zazuna @ 2010 03 01, 20:03)
Heliau
Su pavasariu sauleles! 
Kukli, seilevarvis pagavo muny

Niekas dar neplauta, nevalyta, nesveista...  Nebuvo noro, nes vakar atiturejau siaubingai baisia ir asarota diena...


* lotuliukas.gif
** svarkiukas/megztukas thumbup.gif ...o vat tas baltas daiktas tai tikrai sudomino kas tai ir kam skirtas...minciu jokiu? g.gif

QUOTE(j'aime @ 2010 03 01, 21:59)

labai labai faini klasikiniai batyciai. Ir kiek zinau Bally - gerbiama galanterijos gamintoja tai turetu but ir smagus



taip klasika- siekianti daugeli metu.....va tuom ir papirko ..uzsidejau del smalsumo kaip tokie man ant kojos...ir buvau nustebinata ..kaip patogu ..lyg basas....kas ne taip tankiai pasitaiko..bent jau man blush2.gif

QUOTE(zazuna @ 2010 03 01, 22:16)
Jap, be kudlu likau, tik skutukaipaliko  , trumpi dabar, tai is tu nervu, net i kirpykla nejau, o pati griebiau zirklas ir ..., tegu dabar taip palieka - ai, geriau nebus.  As Mikase dabar...
Aga, optimistiskai ziuriu ir as, jug ne dantys - ataugs.
MLP, Kniaumiau, 


nenusimink ..as ir tokios nuomones ..nagai ir plaukai ...nebeda...ataugs!
Papildyta:
http://www.youtube.c...feature=related

dusiai ir protui...
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 01, 23:50)
Minerva, aga, reiktu, jei nelabai mazos, bet ir nelabai dideles, na kaip standartines dekoratyvines pagalveles  biggrin.gif Zinau, kad netiksliai paaishkinau biggrin.gif Net gerai butu pora, kad nebutu vienisha pagalve  biggrin.gif


Geerai, dabar dairysiuos ir į Eifelius drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 01, 23:50)
Minerva, aga, reiktu, jei nelabai mazos, bet ir nelabai dideles, na kaip standartines dekoratyvines pagalveles  biggrin.gif Zinau, kad netiksliai paaishkinau biggrin.gif Net gerai butu pora, kad nebutu vienisha pagalve  biggrin.gif

Zazuna, aga, dabar galesi ivairiu sukuosen ishbandyti  smile.gif


na va jei zinotum , kam ko reikia..sestadieni kaip tik kazka tokio maciau ..du didziausi krepsiai..ale tingejau knistis...nes knistis niekaip ..vienintele iseitis buvo isversti ant zemes ir poto sudeti ramiai ....ale pardavejos veidas nerode, kad jai tai butu buve priimtina..sedejo visa tokia schmoll.gif
Atsakyti