Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Nady @ 2010 03 01, 21:27)

4u.gif O as kazkaip pro tas lelytes praeit negalejau - uzbure mane. biggrin.gif Pirstines pirkau su tuo tikslu, kad drauges vestuvese (vasara smile.gif ), galeciau dama pasijaust. mirksiukas.gif
Aga, ten saldainiu aparatelis, gaila, kad tik vienas buvo, buciau priglaudus kelis. wub.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2010 03 01, 21:29)
..., kad vat jau ir metų laikas kitas...

...ir as beveik plika palikau... blush2.gif
Suprantu, zinau, kad paguosti norejai, gaudavok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 03 01, 21:39)
4u.gif  O as kazkaip pro tas lelytes praeit negalejau - uzbure mane. biggrin.gif  Pirstines pirkau su tuo tikslu, kad drauges vestuvese (vasara smile.gif ), galeciau dama pasijaust. mirksiukas.gif
Aga, ten saldainiu aparatelis, gaila, kad tik vienas buvo, buciau priglaudus kelis. wub.gif
...ir as beveik plika palikau... blush2.gif
Suprantu, zinau, kad paguosti norejai, gaudavok  4u.gif

Man tai nertos pirštinės labai patinka wub.gif
O dėl lėlių, tai net pačiai juokinga (turbūt), bet prasidėjo viskas nuo klounų...pradėjau po siaubiakų jų bijot, paskui lėlės...žodžu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 03 01, 21:51)

Toki siaubekai man nebaisus, as kiskis drasuolis lotuliukas.gif , man kur kas didesni siaubekai yra kitokio pobudzio filmai blush2.gif .
Va nertu pirstinaiciu, tai ir as baisingai notetau bigsmile.gif , gal pavyks kada kur aptikti. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 01 kovo 2010 - 21:09
man tai labai megstukas ir sijonas patiko mirksiukas.gif
ir dar paskutinis arbatinis
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 01, 22:18)

Griebk 4u.gif
Ta megstuka galima ir svarku vadint, nors fotkeje nesimato, bet jis is ties didokas, o ir taip visa foma, tai kaip vokisko svarko - atvartai, sagos. smile.gif
O arbatinis, tai toks man baisiai simpatulka, nes negana to, kad yra suskilinejusio porcelenkeramikio, bet ir telpa delne - mazuliukas wub.gif
Nu, bet kokia as pati sau "faina"... doh.gif , tiesiog lobiu lobiene..., - paprasta baba, kuriai tik pasiseke rasti tai, kas pritiko ir patiko paciai. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 01 kovo 2010 - 21:30
tai aš kažkaip supratau,kad ten švarko tipo megstalas,bet jau nedanešė protas parašyti hihihi.gif
Atsakyti
Geriau prisipazink, kad patingejai parasyt biggrin.gif
Atsakyti
neee,netingėjau tongue.gif
Atsakyti
na,zazuna,kas cia dabar per blogumai?imk, cia tau 4u.gif
eik tu sau-lelkos kokios blink.gif thumbup.gif sijonas ir megztukelis-irgi mano skonio,o vat tokiu saldainiu dozatoriu galeciau cia prisirinkt lotuliukas.gif nes cia ju pardese ir pilnu gali isigyt,taigi,kazkas nebloga bizniuka stumia,visokius tokius daiktus pardavinedamas-kas ismeta,o kas is to pelnosi doh.gif
pirstinaiciu tokiu as irgi nemegeja,bet vat nertu ir dar raudonu uzsimusdama ieskau ax.gif arba kaip buna grazaus nailono-pamenu pas mama mano,buvo juodos,nailonines,bet isorine puse buvo su tokiais kaip pasiuvinejimais,o vidine-stiresnio nailono-nu super dama buvau,kai zaisdavom namais lotuliukas.gif tai tokiu irgi neatsisakyciau,ale nu nerandu....
baciukus irgi giriu-super abieji thumbup.gif

ai,del baltos sukneles-nezinau,ar tiksliai pavadinau,na audinys tokiomis skylutemis apsiuvinetomis visas-kiek atsimenu,tai pasiai vadinasi-peltakis ar kazkas panasaus?ir miela medvilne,pasijonis vienas poliesterinis,bet labai plonas,o kitas-toks i visus tuos 50tuju panasus,nes suknele,kaip bebutu,tu metu,jis kaip tiulis ar kazkas panasaus,daug rauktas,ir apacioje dar gal 10cm plocio papildomai prisiuta raukiniu is to tiulo-na,manau,kad isivaizduojat ax.gif
Atsakyti


MLP
, man ta pirmoji suknele gal net ir nelabai, tik nesuprantu kas joje nepatinka g.gif O va baltoji peltakiuotoji tai laaabai grazi smile.gif Lauksim pasirodant ant saves mirksiukas.gif

Grice, bateliai ohmy.gif karsta.gif Labai labai labai grazus biggrin.gif

Zazuna, si karta viskas patiko :good Ypac megztinis ir leles, nes tokios tikrai senovishkios smile.gif Ir aishku arbatinukas, didelis? Baisiai noriu arbatinuko i namus siuo metu smile.gif O tas su dviraciu/masina kas per daiktas? mastau.gif

O mano foto dar rodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 01, 12:56)
jaima, o kokiu budu vedini jas? biggrin.gif

kaip nesioju? dazniausiai ant kaklo. daznai darbe nesioju marskinius, tai risu po kalnieriukais bantuku tokius pustu. Arba slipsu, jei po svarku. jei mazesne skaryte - uzrisu ant kaklo sulankstyta isislgai... dar maciau grazu buda irgi prie marskinuku risti ant nuogo kaklo po prasegta apykakle, bet dar neisbandziau sito. dar kartais risu ant rankos maza skaryte - ant rieso. dar? tokia sumakaluota 2 eilem apsukta apie kakla - sian taip buvau - prie megztuko maza iskirpte apie kakla. vat biggrin.gif megstu siek tiek mazsnes ir vidutines skaryte, dideliu - nemegztu (bantas per didelis gaunasi lotuliukas.gif )

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 01, 13:27)
taigi,padovanojau kazkam suknele-kaina kosmine pasieke

ajna sau koooookia. o kiek kaina uzkilo? silkine buvo?

QUOTE(Kukli @ 2010 03 01, 17:28)

o as va sestadieni...pasivaiksciojau vadinasi....

labai labai faini klasikiniai batyciai. Ir kiek zinau Bally - gerbiama galanterijos gamintoja tai turetu but ir smagus


QUOTE(Gricė @ 2010 03 01, 19:47)
Labas vakaras visoms,


ooooo sitie irgi labai geruciai bateliai.
QUOTE(zazuna @ 2010 03 01, 20:03)
Heliau 4u.gif
Su pavasariu sauleles! 4u.gif  biggrin.gif

su pavasariu, saulele! nors zada darganota ziema, bet jau man viskas - luzis ivyko ir bus pavasaris!!! faktas, kad sirgsiu, bet let ir be...

Labai patiko mezgtukas - svarkiukas. tobula keista spalvyte. Ir lelytes grazios.

Ir neverk! As sian irgi biskiuka pablioviau - is kosminio liudesio ir pavasarinio beprasmybes jausmo. Tai irgi rodo, kad pavasaris... virsmas mumyse vykta...
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 01, 22:51)
na,zazuna,kas cia dabar per blogumai?

Griebk 4u.gif
Na, negerumai tame, kad teko apsikirpt (pati "kirpejele" pabuvau doh.gif ), trumpai..., o taip svaigau, kad kasas augysiuos, bet atcitiktinumas ir pečkures pareigos sudeste kitaip... verysad.gif
Lauksim suknutes vaizdu ant tavy, kaip man patinka toki andarokai (ta prasme pasijoniai), po suknutemis - jie labai graziai pakelia ir suteikia forma. wub.gif
GIN, 4u.gif , mazuliukas arbatinis, delne telpa - negalejau tokio meilybes palikt vieno lukuriuot. smile.gif O tas daiktas su masina, tai va ir man klausims kyla - kas anas do vienas, bet ir neblogs pasirode. biggrin.gif
Zvirbliuk, 4u.gif ir dar viena 4u.gif , kad tas kosmosas taip neveiktu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 01 kovo 2010 - 22:05