Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

as tai audziu minti ..nenaudele ..sekanti sestadieni vel i ta parduotuve palekti..nes vyrukas kaip tik krauste didziausius maisus batu ir buvo tiek ant grindu prideliota kad kaip gandrui reikejo staipytis , kad praeiti....iki tol niekad dar tiek nemaciau (pardotuvele mazyte mazyte..vadinasi 50-60-70-80-tieji prekiauja tik batais ir rankinukais..drabuziu beveik nebuna)..ir dar praita menesi viena atradau...ir joje ispardavimas buvo.....jo ten bateliu irgi daug ir sukneliu, bliuzku, sijonu...tik pagrinde mazi dydziai....o ir pati pardaveja tokia minetiurine....ir rodos pati drabuziu dizainu uzsiima...nes jau 2 kartus uzsukau..o ji visad sedi viduryje..ir kaip cia paaiskinus ....nes spec terminu nezinau ..kai ant specialios..tokios lenteles paiso su spec piestuku..ir ten nieko nera , bet notebook'o ekrane viskas vyksta....na vienu zodziu ten modeliavo....ir sukneles tai duagiausiai tokios trumpos ir 90% iseigines doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 01 kovo 2010 - 18:23
hooo,kukli,kaip norėčiau į tokią parduotuvėlę happy.gif
bet pirmiau pasidarius lapcės mažinimo operaciją,bo dabar tenka tenkintis tik vintage inspired batais,arba iš vis bet kokiais biggrin.gif
Papildyta:
aij,dar matėt išparduotuvėj Laisvės neriniuotą suknią?
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 01, 18:25)
hooo,kukli,kaip norėčiau į tokią parduotuvėlę happy.gif
bet pirmiau pasidarius lapcės mažinimo operaciją,bo dabar tenka tenkintis tik vintage inspired batais,arba iš vis bet kokiais biggrin.gif
Papildyta:
aij,dar matėt išparduotuvėj Laisvės neriniuotą suknią?

*na ten yra ir didesniu kokiu nepasakysiu (kaip neaktualu tai ir nesizvalgiau..bet 39 tai tikrai va kita karta kai eisiu tai specialiai paziuresiu......)
**o beda ten einant, kad vyriskis zino kuom prekiauja..ir kainos ..yra ne tokios mazos....prasideda va kiek islike atmintyje , kas yra patike nuo 20eur...ir zinoma labai daznai ..jie taipppp panesioti.., kad as tokius nebedrysciau pardavineti...o kai dar kaina pamatai blink.gif ..o rankinuku kainos blink.gif blink.gif blink.gif ...nors sie tai didzioji dauguma bukle gera
Papildyta:
iki siol as ten tik kaip i muzieju uzsukdavau pasizvalgyti...beje studentai vietiniai ..ir seip jaunimas gana daznai apsiperka tik tokiose parduotuvese ( na ne tas kur nosys i virsu ir brandai turi sviesti is tolo:))).....ten ir vyrsku yra ...o jau kaubojisku (man jie vis dar silpnybe..tai tiek ir visokiu kad net akys raibsta..taip pat ir baikerisku)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 01 kovo 2010 - 18:43
o joo,tadu nelinksma.Bet visvien manau,kad galima rasti konors puikiaus smile.gif

Atsakyti
Labas vakaras visoms,
Kukli, bateliai labai patiko thumbup.gif . Ir rudą spalvą mėgstu.
O čia mano šiandienos netikėtas pirkinys
user posted image
user posted image
visai nauji, odiniai, juodi. Ir svarbiausia - patogūs.
Atsakyti
swoon.gif
puikūs!
Atsakyti
Abeji paskutiniai bateliai super bigsmile.gif Juodųjų, tai net matosi, kokia minkštutė oda thumbup.gif
Atsakyti
Heliau 4u.gif
Su pavasariu sauleles! 4u.gif biggrin.gif
GIN, suknute grazuole wub.gif , tau labai tinka ir nebutinai vakarui - as kazkaip isivaizduoju tave su ja po silto lietaus Laisves alejoje su sketuku, kaip mere popins, besiblazdancia ir sokinejancia. bigsmile.gif Ot fantazija, tai nesiskundziu lotuliukas.gif
MLP, suknute ir labai grazi, cia peltakis? bigsmile.gif (neiziuriu be okuliaru, nukisau kazkur blush2.gif ).
Kniaumiau, skarute pavydetina, o dar silkas wub.gif
Kukli, seilevarvis pagavo muny bigsmile.gif thumbup.gif
Grice, kodel tau, o ne man????? bigsmile.gif Man ir tokiu reikia... wub.gif Grazuoliai. smile.gif
Nu va, as jau pagaliau dameciau likusius pirkinius i albumiuka, tai imetu nuoroda. mirksiukas.gif SPRAKTELEKIT
Niekas dar neplauta, nevalyta, nesveista... blush2.gif Nebuvo noro, nes vakar atiturejau siaubingai baisia ir asarota diena... verysad.gif
Atsakyti
Zazuna, vakar dar buvo žiema, o šiandien jau po jos smile.gif Patiko labai sijonas ir lėlės. Ta su regėjimo sutrikimais tai ypač įspūdinga, kaip po karo man atrodo, net ir apranga įdomi jos. Gydysi ar taip paliksi?
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2010 03 01, 21:12)

4u.gif
Aga, jau pavasaris, bet ne delto vakar man bliooogai buvo... verysad.gif
Aga, kaip nors remontuosim regejima. mirksiukas.gif
Atsakyti
Zazuna,
Liuks tavo grobiai wub.gif labiausiai patiko megztukas wub.gif
Lėlių negiriu, nes kažkokią fobiją ėmiau jaust doh.gif scare.gif
Ir pirštinės nilibai blush-anim-cl.gif:

O kas tas su raudonu? Saldainių dozatorius? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 03 01, 21:18)
4u.gif
Aga, jau pavasaris, bet ne delto vakar man bliooogai buvo... verysad.gif
Aga, kaip nors remontuosim regejima. mirksiukas.gif


Tai supratau, kad ne dėl žiemos, tik guosti bandau, kad vat jau ir metų laikas kitas 4u.gif

Beje, kas ten sakė, kad iš skarelės pasigamintų pagalvytę, tai žinokit ir aš taip noriu pasidaryti, tik iš kokios paprastesnės. Svarbiausia, kad šilkinė būtų. Noriu miegot ant šilko doh.gif lotuliukas.gif

Atsakyti