Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 28, 21:35)

labai gražu wub.gif aš pasidaryčiau pagalvėlę jaučiu ax.gif

aš teikiu pirmenybę šalikėliams, o skarelės tai retai vėdinamos...



o man stresiukas, reik suknelės, (draugų vestuvės, balandžio pradžioje) mes svečiai, ale vestuvės neprastos ir draugai geri ackrenda i LT tuoktis, norisi gražiai atrodyti. o visos mano suknios per liemenš kirptos, na žodžiu reik liemes...
o man reik - kad būtų po krūtine, arba 80's style toks "maišiukas" gražus gal kas turite tokią man įsidukrint? (kuri pas jus liūdi ir nesijaučia mylima ir t.t. ) 36-38 dydis. S kitaip sakant. plyyyyyyyyzzzzzz 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 01 kovo 2010 - 11:53
QUOTE(mirattes @ 2010 02 28, 20:37)
neskubek, nuo 3dienio grizta ziema  doh.gif


rimtai? fui... kodel?????

QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 28, 21:35)

Papirkau šiandien skarelę, natūralus šilkas smile.gif Prie vintage neskirčiau, bet gal bent jau inspired  rolleyes.gif



labai labai wub.gif

QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 28, 23:25)

kniaumiau skarele  wub.gif va, tik ju as irgi nelabai pritaikau ukyje ax.gif


na kaip jus be skareliu??? tai man dabar pagrindinis aksesuaras - visi papuosalai liudi nenaudojami, perlai verkia, o as kasdien su skarelem... va ir dabar su biggrin.gif
Jau manija silkinems turiu...
tad jei kam nebereikes, supirksiu biggrin.gif
Atsakyti

jaima, o kokiu budu vedini jas? biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes. 4u.gif na,pas mumi lyg ir pavasariu pakvipo,nors nakti ir salna dar buvo,bet dabar sauleta ir gana silta...
taigi,padovanojau kazkam suknele-kaina kosmine pasieke,tai ir nebepirkau verysad.gif zinoma,ji verta,bet kai progu neturiu,tai siak tiek jau brangiai gautusi
user posted image
cia nugaroj didziulis kaspinas
user posted image



ir gavau savo balta,kur nesenai rasiau,taip pat 50tu metu,nugaroj uztrauktukas,kuris vos patraukus,nuluzo doh.gif ji visa is peltakiuotos medziagos,pieno baltumo,ne grynai baltos spalvos,su vidinemis kisenelemis ir du pasijoniai-pats apatinis turetu issipust,jei ji iskrakmolinus,manyciau,viskas su ja daugiau gerai,tik va,teks prie devint trumpint ir uztrauktuka pakeist
ant pakabos nesimato viso sijono grozio,bet apsivilkus-labai dailiai krenta,idedu pardavejo foto,nes bet kuriuo atveju ant saves dabar negaliu nufotkint
user posted image

ji,greiciausiai,yra ranku darbo,nes jokiu etikeciu neradau
apie skareles-as irgis ergu ta liga-kalnas jau,kai kurios nesiojamos,kai kurios-dar laukia savo eiles biggrin.gif man gali nebuti nei apyrankiu,nei kazkokiu ant kaklo puosmenu,bet skarele-privaloma thumbup.gif
Atsakyti
pas mane tai krūva skarelių,bet pradėsiu nešiot tik vėlyvą pavasarį,kai dviratį išsitrauksiu.Bo man visuomet važiuojant gerklei šalta unsure.gif

o dabar niekaip neprisitaikau verysad.gif

labas
Papildyta:
MLP-man ta žydroji tai per saldi truputuką blush2.gif

o baltą jau gyriau berots g.gif
Papildyta:
Kokia tobula ohmy.gif

ir dar: Su pavasariu !
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 01 kovo 2010 - 16:08
na,man irgi skareles tarnauja ne tik kaip aksesuaras-su ta didele,geleta silkine dabar nesiskiriu wub.gif

aga,ta geleta-ji tokia,kaip sakiau,iseigai skirta,tai,kadangi as tu tokiu progu kaip ir neturiu,tai labai ir nesiplesiau bei kazkaip ir nesigailiu,kad kazkas ja nupirko....

o va,baltoji-tai jo,ji labai panasi i tavo imesta melyna-kaip sakiau,tas sijonas bus pasiputes,jei issikrakmolysiu pasijoni biggrin.gif

aga,gyrei-aciu dar karta 4u.gif

ir labai tikiu,kad greitai galesiu ja pasirodyt-nes jau turiu,kas pataisys thumbup.gif belieka sulaukt tik kitu dvieju drabuzeliu,kuriuos irgi reiks trumpint-tai va,vienu kartu pasirodysiu su visais....jei kam bus idomu....


aga,mergytes,su pavasariu 4u.gif pas mus siandien labai pavasariskas oras-sauleta,silta-net nuotaika pakilo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos!

QUOTE(ruci @ 2010 02 27, 09:00)
Ech, kada nors jis tikrai bus  Bet į vintage, manau, nebus panašus...


o tai visai nesvarbu....medziaga gi vintage mirksiukas.gif isliks

QUOTE(zazuna @ 2010 02 27, 19:58)
Cia dar reikia patikrint, bet jei pasitvirtins...  , labai dziaugsiuosi.

svarbiausai , kad paciai patiko ir rasi kur panaudoti mirksiukas.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 02 27, 20:28)
Apykakle isgelbeta    suknele keliauja pas mane



dziaugiuosi..nes ta suknele tikrai reikejo gelbeti ir islaikyti jos pirmyksti varianta bigsmile.gif

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 28, 15:44)
Zazuna, ish esmes tai svarbiausia, kad tau patinka ir kad pritaikysi  Ash tai gelytes merkciau i toki

Nu va, pafotkinau suknute savo viena, kuri buvo pasislepus nuo manes smile.gif Tik vienoj rankovej guma "pasileidus" todel laisva apacia, reik patvarkyt smile.gif Rankoves ir virsus nuo kurtines - permatomi smile.gif

Kazkaip labai dziaugiuosi sia suknele, nors ji pakankamai puosni man atrodo  Sakiau MB, kad gal ten kas buvo pasislepes ja rubukuose, bet ir tai be nuolaidos kainavo 5 lt, ash paemiau uz 2.50 


labaiiiiii daili ir ant pacios lux ir kaina fantastiska thumbup.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 28, 20:26)
Raudoną spalvą labai mėgstu, bet vat švarkai man nelimpa  Gražu pažiūrėti, bet varžo judesius ir dabar vieną iš MD turiu, guli gerai, bet nu nepatogu 

na paprastai jei svarkas idealiai tinka pagal figura ir yra ilemenuotas....tai jis ir varzys judesius...su tuo reik susitaikyti , taip priklauso..kaip sakant grozis reikalauja auku ax.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 28, 21:35)

Man tai keista, kaip kažkas gali nemėgti rudos spalvos 
Papirkau šiandien skarelę, natūralus šilkas  Prie vintage neskirčiau, bet gal bent jau inspired 


nuostabiai pavasarine bigsmile.gif
Atsakyti
tai dabar visos pils man druskos ant žaizdos,kad norėjau kalnierių susiaurint?sleep.gif biggrin.gif
Papildyta:
kaaaip gražiai saulė išlindo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 01 kovo 2010 - 17:23
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 01, 13:27)
sveikutes.  na,pas mumi lyg ir pavasariu pakvipo,nors nakti ir salna dar buvo,bet dabar sauleta ir gana silta...
taigi,padovanojau kazkam suknele-kaina kosmine pasieke,tai ir nebepirkau  zinoma,ji verta,bet kai progu neturiu,tai siak tiek jau brangiai gautusi
cia nugaroj didziulis kaspinas
ir gavau savo balta,kur nesenai rasiau,taip pat 50tu metu,nugaroj uztrauktukas,kuris vos patraukus,nuluzo  ji visa is peltakiuotos medziagos,pieno baltumo,ne grynai baltos spalvos,su vidinemis kisenelemis ir du pasijoniai-pats apatinis turetu issipust,jei ji iskrakmolinus,manyciau,viskas su ja daugiau gerai,tik va,teks prie devint trumpint ir uztrauktuka pakeist
ant pakabos nesimato viso sijono grozio,bet apsivilkus-labai dailiai krenta,idedu pardavejo foto,nes bet kuriuo atveju ant saves dabar negaliu nufotkin

ji,greiciausiai,yra ranku darbo,nes jokiu etikeciu neradau
apie skareles-as irgis ergu ta liga-kalnas jau,kai kurios nesiojamos,kai kurios-dar laukia savo eiles biggrin.gif man gali nebuti nei apyrankiu,nei kazkokiu ant kaklo puosmenu,bet skarele-privaloma thumbup.gif


* neipirktoji tikrai laaaaaabaaiiii daili, bet jei ner progu..ir kaina uzkilo..tai nesiskaudink sirdies cool.gif
**o sios is aprasymo rodos turetu but daili..o is nuotraukas ne ka teiziuriu ax.gif

QUOTE(reeva @ 2010 03 01, 16:05)

Papildyta:

ir dar: Su pavasariu !


*va beveik taip pat paguodem lotuliukas.gif
**tikrai labaiiiii
Atsakyti
ei,kodėl mano foto matos,jei aš ją jau iš albumo išėmiau?rašyt Vitulkai,ar ką? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 03 01, 17:24)
tai dabar visos pils man druskos ant žaizdos,kad norėjau kalnierių susiaurint?sleep.gif biggrin.gif
Papildyta:
kaaaip gražiai saulė išlindo wub.gif

cia ne skaudinimas ..o pagyrimas , kad padarytas geras darbas ..nesugadinta suknele mirksiukas.gif pozytiviau reik mastyti

o as va sestadieni...pasivaiksciojau vadinasi....na nera tai mano pats megstamiausias spalvu derinys..bet vat kazkaip krito an jie i aki....(pardavejas sake , kad 70-80-tuju ) gal nesu tikra del amziaus..man jie tokie klasikiniai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 01 kovo 2010 - 17:30
taigi,šitą,aš čia juokais irnesakyk.gif
Atsakyti