Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Sveiki jau šešioliktą kartą!

user posted image

SENA TEMA
Atsakyti
Labas,
aš trumpai. Šiandien nusipirkau suknelę. Buvo dar viena, labai panaši į mano pirktąją, tik mėlynos-pilkos spalvinės gamos ir su pasley motyvu
user posted image
Kuistukas - buvęs Thomas Phillips (kampas Kęstučio, kampas Donelaičio). Kaina - 1 Lt. Buvo mažas plėmukas unsure.gif Dydis - net 18 blink.gif Jei kuriai aktualu, patogu, tai 4u.gif
Maniškė tokia:
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 24 vasario 2010 - 13:49
suknelės medžiaga labai graži bigsmile.gif
Atsakyti


Ruci, ka darysi ish sukneles? smile.gif Ash tuose kuistukuose irgi apsilankau kai einu pro sali smile.gif

Reeva, ar matei mano paskutine zinute anoj temoj? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 02 24, 13:48)
Labas,
aš trumpai. Šiandien nusipirkau suknelę. Buvo dar viena, labai panaši į mano pirktąją,
Kuistukas - buvęs Thomas Phillips (kampas Kęstučio, kampas Donelaičio). Kaina - 1 Lt. Buvo mažas plėmukas  unsure.gif Dydis - net 18 blink.gif Jei kuriai aktualu, patogu, tai  4u.gif

suknele lux mirksiukas.gif ..jei kada noresis atsikratyti blush2.gif mane domintu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 24 vasario 2010 - 13:59
jo,kątik pamačiau
dabar Julie and Julia žiūrau.Kokios suknelės swoon.gif
viena tai buvo tookia panaši į tokią vieną,kurią per didelę palikau humanoj.ech...

aij,labai gražus Ruci suknelės audinys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 24 vasario 2010 - 14:06
Ruci, tikrai audinys labai labai bigsmile.gif

O nežiūrėjot An Education? Visai neblogas filmas ir į aprangą galima pažiopsoti tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
na va,vel nauja temuke 4u.gif

na,kad mano suknele balta-tai nieko baisaus,manau,sugalvojus,galima perdazyt biggrin.gif
o as kazkaip vasarai viska sviesaus noriu ax.gif


sukneles medziaga grazi,bet man asmeniskai tokie margumynai tik ant skareliu patinka ax.gif
Atsakyti
Aciu uz temute. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ruci, grazi sukneles medziaga...bet pacia suknele, tai reik smarkiai ,,apgeneti'' biggrin.gif as pati nemazai tokiu ,,genimuju'' turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vook @ 2010 02 24, 13:50)
suknelės medžiaga labai graži  bigsmile.gif
Ačiū aciuks.gif

QUOTE(GinCherry @ 2010 02 24, 13:57)
Ruci, ka darysi ish sukneles? smile.gif
Darysiu suknelę, tik kitokio stiliaus... Ilginsiu aš, tad dabartinis liemuo gausis ties klubais, o viršus bus kažkokiu būdu pridurtas blush2.gif

QUOTE(Kukli @ 2010 02 24, 13:58)
suknele lux mirksiukas.gif ..jei kada noresis atsikratyti blush2.gif mane domintu
Aš ją planuoju persiūti... ax.gif

QUOTE(reeva @ 2010 02 24, 14:05)
Julie and Julia žiūrau.Kokios suknelės  swoon.gif
viena tai buvo tookia panaši į tokią vieną,kurią per didelę palikau humanoj.ech...
aij,labai gražus Ruci suknelės audinys
Filmas nuostabus. Ačiū už komplimentus medžiagai aciuks.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 24, 14:17)
Ruci, tikrai audinys labai labai  bigsmile.gif
Ačiū aciuks.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2010 02 24, 14:17)
O nežiūrėjot An Education? Visai neblogas filmas ir į aprangą galima pažiopsoti tongue.gif
Ruošiuos žiūrėti mirksiukas.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 02 24, 14:21)
sukneles medziaga grazi,bet man asmeniskai tokie margumynai tik ant skareliu patinka ax.gif
Skarelės tokio audinio išvis fantastiškos būna mirksiukas.gif wub.gif

QUOTE(Nostalgie @ 2010 02 24, 14:37)
ruci, grazi sukneles medziaga...bet pacia suknele, tai reik smarkiai ,,apgeneti''  biggrin.gif as pati nemazai tokiu ,,genimuju'' turiu  biggrin.gif
Ačiū, tikrai perdarinėsiu blush2.gif
Atsakyti
neatrašo man ta mergikė sad.gif
Atsakyti