Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

O gal kas zino, ka reiskia jeigu beveik per visa delna is liniju susidaro trikampio forma? Jo pgrindas prie pirstu, o smaigalys eina link rieso.Tas trikampis kerta sirdies ir proto linija, o gyvenimo linijos nepaliecia.O trikampi sudarancios linijos, kaip suprantu savo ziniomis, yra likimo linija, intuicijos linijos, o gal sveikatos, cia jau ne mano zinioms tai konstatuoti, o virsuje trikampio pagrinda sudaro linija , kuri yra virs sirdies linijos. Net nezinau kas cia per linija? Gal veneros juosta?...Ta linija yra auksciau sirdies linijos ir apjungia mazaji ir didyji pirstus, tokia plonyte. Tai va sitos trys linijos susijungia ir sudaro aisku trikampi, visi trys kampai matosi, tik trikampio pagrindo viduryje yra itrukimas is kurio daug mazu liniju i ta trikampi.
Kazkas panasaus i morka, tas itrukimas yra mazdaug kur bevardis pirstas.
Nu , nezinau gal kas supratot is mano aprasymo..Gal kas galetu pakomentuoti ka tas trikampis reiskia?
Atsakyti
Gal žinot online nuorodų su linijų reikšmėm ir paaiškinimais?
Norėtųsi žinot kas mano delne nupiešta. blush2.gif
Atsakyti
jei skaitai rusiskai, tai man sitas labai patiko
http://hiromantiya.ucoz.ru
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2010 05 08, 16:25)
jei skaitai rusiskai, tai man sitas labai patiko
http://hiromantiya.ucoz.ru

Cia visiskai iskrypeliskai pavaizduota Sirdies linija ir Veneros dirzas....Jei pagal tai pradeti pazinti su chiromantija,tai tiesiog nezinau net ka ir pakomentuoti...Marso linija niekada neturi tokios padeties,kaip cia pavaizduota...Naujokas,ieskodamas Saules (Apolono) linijos pagal sita paveiksleli,greiciausiai gyvenime jos neatras ir nuspres,kad pas ji tokios nera...nu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 05 08, 22:31)
Cia visiskai iskrypeliskai pavaizduota Sirdies linija ir Veneros dirzas....Jei pagal tai pradeti pazinti su chiromantija,tai tiesiog nezinau net ka ir pakomentuoti...Marso linija niekada neturi tokios padeties,kaip cia pavaizduota...Naujokas,ieskodamas Saules (Apolono) linijos pagal sita paveiksleli,greiciausiai gyvenime jos neatras ir nuspres,kad pas ji tokios nera...nu ir t.t.

o ka geriau pasiulytum?
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2010 05 09, 09:45)
o ka geriau pasiulytum?

Nelabai naudojuos internetiniais puslapiais,bet jeigu kam labai reikia,galeciau paieskoti,kur bent jau neklaidinami naujokai.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 05 09, 10:48)
Nelabai naudojuos internetiniais puslapiais,bet jeigu kam labai reikia,galeciau paieskoti,kur bent jau neklaidinami naujokai.

aisku kad labai idomu, saves pazinimo tikslais
eigu butu galimybiu as irgi internetiniais puslapiais nesinaudociau, bet kai vos ne vienintelis info saltinis palieka, tai bent cia bandau atrasti ka nors gero, be abejo stengdamasi persijot ta info
Atsakyti
o gal dar galima asmeniska klausyma. pas mane ant abieju ranku stipriai pazeminti mazieji pirstai, kad net tose vietose, kur turi buti matomas kauliukas - yra kazas panasaus i skylute blink.gif Kiek teko dometis, tai pazemintas mazasis pirstas reiskia, kad pastoviai yra zmogus nepatenkintas gyvenimo salygom ir linkes ieskoti geresniu. Ar yra kiek tiesos?
Atsakyti
nu kaip tai nėra literatūros? pilna, tik pirk. aišku jei bevelyji viską gauti nemokamai, tuomet žinoma lieka tik internetas. aš pvz turiu antikvarinį pradžiamokslį, parašyta taip, kad aiškiau nebeįmanoma. ir tau siūlau kokią knygutę nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 05 09, 13:27)
nu kaip tai nėra literatūros? pilna, tik pirk. aišku jei bevelyji viską gauti nemokamai, tuomet žinoma lieka tik internetas. aš pvz turiu antikvarinį pradžiamokslį, parašyta taip, kad aiškiau nebeįmanoma. ir tau siūlau kokią knygutę nusipirkti.


Gerai kai šiais laikais dar galit sau leist knygas pirkt... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 05 09, 21:21)
Gerai kai šiais laikais dar galit sau leist knygas pirkt...  schmoll.gif

Kiekvienam savo laikas supratimui,kas yra svarbiau......Batai ir desra svarbu,bet tai sekundinis reikalas.Galu gale yra internetas,kuris nieko nekainuoja....Tik tokiu atveju nevertetu pretenduoti i bent menkiausia supratima apie chiromantija....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 05 09, 21:48)
Kiekvienam savo laikas supratimui,kas yra svarbiau......Batai ir desra svarbu,bet tai sekundinis reikalas.Galu gale yra internetas,kuris nieko nekainuoja....Tik tokiu atveju nevertetu pretenduoti i bent menkiausia supratima apie chiromantija....


Šiaip niekas niekur ir nepretendavo.
Beje atsiprašau, gal čia kažkokia slapta gildija, kur pašaliečiam įeit draudžiama??? Tai užsirakinkit tema ir niekas jūsų nei lies, nei kalbins...

P.s. Sprendžiant iš reakcijos "ant dešros ir batų" būtent šiuo būdu ir uždirbat lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinesa: 09 gegužės 2010 - 22:18