Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

alfos portale rašo:"Jeigu santuokos linija yra aukštai, šalia mažojo piršto, šis žmogus šeimą sukurs anksti, iki 25 metų. Jeigu linija yra viduryje tarp mažojo piršto ir širdies linijos, šeimą sukursite tarp 25 ir 40 metų. O jeigu santuokos linija yra arti širdies linijos – po 45 metų".

Aš visą laiką galvojau, kad yra atvirkščiai, nes tikrai skaičiau, kad kuo arčiau širdies linijos, tuo anksčiau žmogus sukuria šeimą, negi aš klystu g.gif
Atsakyti
o kur būna linija, jei išvis nesukurs? šiaip dabar pagalvojau, kad turiu vieną antikvarinę knygą apie chiromantija, reiks pasivartyt.
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2010 04 03, 11:10)
alfos portale rašo:"Jeigu santuokos linija yra aukštai, šalia mažojo piršto, šis žmogus šeimą sukurs anksti, iki 25 metų. Jeigu linija yra viduryje tarp mažojo piršto ir širdies linijos, šeimą sukursite tarp 25 ir 40 metų. O jeigu santuokos linija yra arti širdies linijos – po 45 metų".

Aš visą laiką galvojau, kad yra atvirkščiai, nes tikrai skaičiau, kad kuo arčiau širdies linijos, tuo anksčiau žmogus sukuria šeimą, negi aš klystu  g.gif

ai pievas ta alfa šneka, netikiu ką rašo pelno siekiantis laikraštis tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 04 03, 11:15)
o kur būna linija, jei išvis nesukurs? šiaip dabar pagalvojau, kad turiu vieną antikvarinę knygą apie chiromantija, reiks pasivartyt.

tai iš vis linijos nėra kaipo tokios, nėra vyro, nėra linijos biggrin.gif santuokos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 03 28, 18:38)
tai kad nemokamai šiais laikais net į snukį neduoda...

oi patikėk ne tik į snukį duoda bet ir daug daugiau žiūrint su kokiais žmonėmis bendrauji.
Atsakyti
Labas merginos smile.gif Gal ir ne labai i tema...
Tok ivykis buvo kad vienas vaikinukas pasake is delno liniju kad tas zmogus zus autoavarijoje.... unsure.gif Man tokios naujienos kaip slapiu skuduru per veida...
ne man tai ispranasavo,bet man labai artimam zmogui.
Jai tos delno linijos keiciasi,tai gal i prieki nelabai gali zmones nuspeti? As nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
Nevertetu kaisioti savo ranku visokiem neaiskiems vaikinukams...Pries sakydamas tokius kliedesius vaikinukas turetu suvokti jog bet koks ivykiu prognozavimas yra be galo didele atsakomybe ir visu pirma prognozuotojas turetu labai aiskiai paaiskinti savo patikliam "klijentui",kad jo izvalgos yra tik tikimybe ar galimybe....tuo labiau kad beveik viska galima pakeisti,pataisyti,galu gale susvelninti....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 04 06, 15:53)
Nevertetu kaisioti savo ranku visokiem neaiskiems vaikinukams...Pries sakydamas tokius kliedesius vaikinukas turetu suvokti jog bet koks ivykiu prognozavimas yra be galo didele atsakomybe ir visu pirma prognozuotojas turetu labai aiskiai paaiskinti savo patikliam "klijentui",kad jo izvalgos yra tik tikimybe ar galimybe....tuo labiau kad beveik viska galima pakeisti,pataisyti,galu gale susvelninti....

Taip ir pasakysiu kad nekaistu ranku ,nerodytu...poto sau ir kitiems vieni nervai.

Bet kaip viska galima pakeisti,pataisyti,susvelninti....neisivaizduoju.


Gal ne i tema ...pvz. mano broliui nesiseka jau daug metu ir kad ir kaip jis stengtusi kazka daryti ,vis, tik nesiseka...



Aciu CHIROMANTE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ada!: 06 balandžio 2010 - 19:43
QUOTE(Ada! @ 2010 04 06, 19:41)
Bet kaip viska galima pakeisti,pataisyti,susvelninti....neisivaizduoju.
Gal ne i tema ...pvz. mano broliui nesiseka jau daug metu ir kad ir kaip jis stengtusi kazka daryti ,vis, tik nesiseka...
Aciu CHIROMANTE


Jeigu zmogus (siuo atveju tavo brolis) jau yra priejes tokia riba,kad TIKRAI pasiruoses kazka padaryti savo labui (ne tu,mama,zmona ar dar kas nors,o JIS PATS),tada galima butu daryti taip-pirmiausiai susirasti teisinga astrologa ir pasidaryti asmenini horoskopa. Nes astrologija yra mokslu mokslas ir visos mantines sistemos bazuojasi butent "ant astrologijos".Taigi-zmogus jau zino savo prigimtines duotybes,galimybes,stipriasias,silpnasias sritis.....Tada chirologas gali "paziureti" ar zmogus eina savo keliu (vykdo savo programa)...Greiciausiai paaiskes,kad niekur jis neina,priesingu atveju viskas jam butu gerai smile.gif Taro pagalba issiaiskinti smulkius niuansus ir galimybes (ju greiciauisiai bus ne viena) ir ka....pirmyn darbuotis...savo labui biggrin.gif
Atsakyti
nepažiūrės, o tik nurodys kaip save realizuoti. iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad užtenka imt vykdyti vienos stipresnės planetos programą ir užsisuka sėkmės ratas. tačiau kaip taisyklė, tai reikalauja radikalių sprendimų, be to didelė tikimybė, kad horoskopas sunkus, kad bus dalykų su kuriais teliks susitaikyti. tikrai ne viską įmanoma pakeisti, bet paprastai įėjus į vėžes tie dalykai atrodo kurių taip kažkada troškai, staiga tampa nebeaktualūs.
Atsakyti
Yra dar vienas būdas- pasidaryti likimo korekciją.
Atsakyti
hmmm.. klausimelis. smile.gif
Kaires rankos sirdies linija baigiasi apgamu. Taip taip, turiu apgama ant delno. smile.gif Ir ka man tai sako? Gal galit kas nors is chiromantijos puses papasakot?
Labai aciu.
Atsakyti
Man iškilo keletas klausimėlių... Na, tikiuosi nesupyksit jei paklausiu.
Ką reiškia jei man nei iš io nei iš to kartais labai išryškėja sveikatos linija (atrodo lyg raudonai aplink ją apvesta) ir taip pat netikėtai pradingsta tas raudonumas?
Ką gali reikšti tai ,kad pas mane ant kairės rankos dvi ryškesnės ir trys ne tokios ryškios santuokos linijos? O ant dešnės rankos viena ryški ir viena neryški? Į kurią ranką kreipt daugiau dėmesio? Iš anksto dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti