Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

Esu labai smalsi, todel atsirado netiketa galimybe, kad chiromantas pasiziuretu i mano rankas, taip ir padariau. Maciau, kad baisiai sau susidomejes jis ziurejau, puikiai jutau, kad daug nepasake, nes pagal ji mai pasakai daugiau, zmogus zinodamas ne taip elgiasi kaip butu elgesis nezinodamas. Pas mane aiski karmos, lemties linijos. Klausimas, cia tas "jungas" sako, kad buvau prisidirbus is anksciau? Tai yra, turesiu kazka taisyti? Taipmpat delno viduryje kryzius yra? Jis tiesiog kryzium vadino, galite issamiau papasakoti apie ji? Pas mane ant visu pirstu antspaudu verpetai, ar sukuriai, minejo, kad tokios rankos labai retos, turiu kontoliuoti savo pykti, neigiamas emocijas. Cia tiesa? Nes priimu labai lengvai aukstesne informacija, ja apdoroju, galiu emocija paleisti ne ten kur reikia, ypac neigiama. Esu gyvenime ta pastebejusi, bet tik ant daiktu.
Atsakyti
Čia gal ne labai į temą, bet gal kuri domitės tam tikrais susiformavusiais pvz. iš apgamų ženklais ant kūno?

Pas mane ant kairės ausies yra išsidėstę apgamai (4 vnt.). Žmonės mano, žiūrėdami iš toli, kad tai auskarai, nes jie yra nutolę vienas nuo kito vienodu atstumu. Apgamai ant ausies išorinio lazgelio (na ten, kur veriamės auskarus), eina per visą ausies lanką.
Turiu ir foto ax.gif
Atsakyti
Ieskau chiromantes klaipedoje,praktikuojantys nedomina gal kas ka zinot smile.gif buciau labai dekinga uz kontaktus 4u.gif
Atsakyti
o as ieskau chiromantes Siauliuose, gal kas gali padeti ? ax.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu ant dešinio riešo link nykščio didelį apgamą(1-1.5cm), ką tai reiškia, linijų pas mane delnuose daug, kaip pati sakau gyvenimas visko pilnas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 06 sausio 2016 - 19:37
Gal galima butu pamatyti nuotrauka jusu apgamo:)
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2016 01 06, 20:36)
Sveiki, turiu ant dešinio riešo  link nykščio didelį apgamą(1-1.5cm), ką tai reiškia, linijų pas mane delnuose daug, kaip pati sakau gyvenimas visko pilnas smile.gif


4u.gif
Atsakyti
Sveiki wink.gif gal kas galėtų pakomentuot santuokos ir vaikų linijas? nuotrauką atsiųsčiau 4u.gif
Atsakyti
gal kas zino chiromante,visai noreciau nueit?
Atsakyti
Laba diena,
Gal kas galite rekomenduoti chiromantą Klaipėdoje? Visai nesenai atsirado apgamas ant dešinio delno, įdomu ką tai reiškia?
Atsakyti
Sveiki,
Atsiųskit delno su apgamu nuotrauka į mano FB puslapio Delnu Trikampis privata
Atsakyti
Sveiki chiromantijoje as naujas bet manau kad mano delnas baisiai idomus ar atsirastu patyrusiu chiromantu jo apziureti ir papasakoti apie mane kuo detaliau. Aciu is karto.
Atsakyti