Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

na, kaip ir nieko neslepiu mirksiukas.gif
Atsakyti
po merkurijaus pirstu netik menulio kalva yra ir marso kalva, menulio kalva yra arciau rieso marso per viduri
Atsakyti
Sveikos, gal kas del vaiku ir santuokos galetu pazvelgti i mano delna, rasykite i az. labai aciu
Atsakyti
Laba vakara, galiu paziureti, reiktu dominuojancios rankos nuotraukos geriausia ta sritis kur yra merkurijaus kalva tai yra po mazuoju pirstu galite atsiusti i pasta olga.klipc@gmail.com☺
%
Atsakyti
QUOTE(Olgute123 @ 2014 10 16, 01:17)
Laba vakara, galiu paziureti, reiktu dominuojancios rankos nuotraukos geriausia ta sritis kur yra merkurijaus kalva tai yra po mazuoju pirstu galite atsiusti i pasta olga.klipc@gmail.com☺
%

gal ir mano paziuretumet? ax.gif
Atsakyti
Aišku galite:)
Atsakyti
QUOTE(Olgute123 @ 2014 10 16, 12:28)
Aišku galite:)

aciu,issiunciau el.laiska ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Šiuo metu vyksta daug pasikeitimų mano gyvenime ir viskas slysta iš po kojų. Nežinau nė ko griebtis.. Norėjau tiesiog paklausti, ar galėtų man kuri nors iš Jūsų pamėginti nuskaityti delną, ypač ateities dalykus? Galėčiau atsiųsti aukštos kokybės nuotraukas su visomis matomomis linijomis iš įvairių pusių. Ar pagelbėsit?
Atsakyti
Laba diena.

Pas mane ant desinio delno yra didelis toks kaip sukurys. Ka jis gali reiksti?
Atsakyti
QUOTE(Navy1 @ 2014 09 23, 05:03)
Labutis
gal kas žinote reikšmę apgamo, kuris yra ant dešinės rankos mėnulio kalvos, arba kitaip žemiau mažojo piršto, tamsus, atsiradęs maždaug prieš metus.
Ačiukas
4u.gif

Ir as paprasysiu. Pas mane taip pat yra apgamas desineje rankoje po mazuoju pirsteliu lygiai per pati delno viduri, atsiprasau nezinau ar tai menulio ar marso ar kokia kalva. Jau kokia 10 metu. Pries metus kaireje rankoje po mazuoju pirsteliu taip pat atsirado apgamas tik ne per viduri, kaip desineje, o arciau rieso. Ka tai galetu reiksti? Gal galetumete pakonsultuoti, ne itin ramu man, kad taip jau abiejuose... 4u.gif
Siaip nieko neslepiu ir dideliu paslapciu neturiu (radau temoje komentara del paslapciu reiksmes, turint sioje vietoje apgama). ax.gif
Dar desineje rankoje po rodomuoju pirstu irgi gan seniai yra apgamas visai salia proto linijos, jos pradzios, bet ne ant jos. g.gif
Atsakyti
Labas vakaras,


gal kuri man galėtų pagelbėti ir išaiškinti ką reiškia apgamų žiedas ant dešinės rankos bevardžio piršto (ne iš delno pusės)? Būčiau labai dėkinga, jei kas padetų įminti man šio mislingo derinio reikšmę. An kitų pirštų net vieno nėra, o ant šio visas spietis.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinot, ar Marija Gailiene dar priima zmones?
Atsakyti