Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(juokutis @ 2014 01 31, 21:15)
sveiki  4u.gif
pas mano dukryte abieju delnu linijos skirtingos,bet kas labai sujaudino,kad kaires rankos sirdies linija susijungia su galvos ir ji tokia per visa delna.Tuo tarpu galvos linija eina neryski,bet ganetinai ilga
(Bet nesusijungia su gyvenimo lin.)
Kiek suprantu cia nieko gero tad vedama smalsumo pasidomejau....(kadangi visiskai nieko apie chiromant. nezinau,bandziau pasiskaityti intrenete) vienur raso, kad tai zenklas ispejantis apie prievartine mirti arba didelius pavojus,kitur kad tai bjaurus budas arba... vadovaujasi ambicijom,o ne protu....
Dabar galvoju kaip istikruju,PARASYKIT ka tai galetu reiksti.Galbut zinodama as galeciau ja kaip nors apsaugot nuo pavoju,galbut dar daugiau demesio,svelnumo ir gerumo suteikti jai(nors to pas mus seimoj tikrai netruksta) ar dar kzkaip uzbegt gyvenimo pavojams uz akiu

Tai kad skiriasi delnu linijos, tai nieko gi cia blogo... g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos , norėčiau pagalbos.Tik ką apžiūrėjau savo dešinį delną ir radau penkiakampės žvaigždės(pentagramos be apskritimo) ženklą.Gavau šoką... bijau.gif Prieš koki pusmeti žiūrėjau tai tikrai jo nebuvo.Gal Jūs skaitydamos kur nors radote pentagramos ženklo reikšme? Žinau,kad chiromantijoj žvaigždės ,tai linijų susikirtimai,o čia-aiškus penkiakampis...Čia kaip suprast? Man jau chana? blink.gif ar koks prakeiksmas uždėtas? Būsiu dėkinga už atsakymus
Atsakyti
Reiktų detaliau pažiūrėti ta žvaigždutę, kurioje vietoje ji yra:) ar butu galimybė:)ne visi zenklai yra blogis ar tik geris, musu susikurti vaizdiniai kartais labai iškraipo vieno ar kito zenklo prasme:)
Atsakyti
QUOTE(Olgute123 @ 2014 05 07, 00:31)
Reiktų detaliau pažiūrėti ta žvaigždutę, kurioje vietoje ji yra:) ar butu galimybė:)ne visi zenklai yra blogis ar tik geris, musu susikurti vaizdiniai kartais labai iškraipo vieno ar kito zenklo prasme:)

Na ji yra tarp galvos linijos ir likimo (-kur susidaro smailusis kampas) šalia Mėnulio kalvos.Apie 1 cm dydžio.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia8 @ 2014 05 06, 16:49)
Sveikos merginos , norėčiau pagalbos.Tik ką apžiūrėjau savo dešinį delną ir radau penkiakampės žvaigždės(pentagramos be apskritimo) ženklą.Gavau šoką... bijau.gif  Prieš koki pusmeti žiūrėjau tai tikrai jo nebuvo.Gal Jūs skaitydamos kur nors radote pentagramos ženklo reikšme? Žinau,kad chiromantijoj žvaigždės ,tai linijų susikirtimai,o čia-aiškus penkiakampis...Čia kaip suprast? Man jau chana? blink.gif  ar koks prakeiksmas uždėtas? Būsiu dėkinga už atsakymus

Įsijungi google ir žiūri, ką ta pentagrama reiškia.. Ir tikrai ne iš neigiamos pusės apie ją rašoma, tad prieš gąsdinant save būtų užtekę pasinaudot google smile.gif
Atsakyti
Sveikutės dar kartelį biggrin.gif .Tai va ,kad aš ieškojau lietuviškose ir angliškose šaltiniuose-tai tiek prisiskaičiau swoon.gif ... galvojau VSIO...batai man... bet ačiū Dievui proto užteko į rusišką"nueiti"... daba rami kaip belgas sokiai.gif Pasirodo,kad ji būtu skaitoma kaip ženklas-turi būti "švari" ,o pas mane tiesiog įdomiai susikirtusios linijos... Ura ,kad moku rusiškai yess.gif
Atsakyti
Sveikos! Neseniai mano būrė iš delno ir pasakė, kad nemato vaikų ir dar, kad neptūno apyrankėse yra linija, kuri daro įtaka ir irgi rodo galimą nepasisekima vaikų srityje...Šiek tiek išgąasdino, negi tikrai neturėsiu vaikų? Artimiausiu metu jų ir neplanuoju. Gal kam taip yra, kad vaikų nerodo, o jų turi? smile.gif
Atsakyti
gal žinot chiromantę Klaipedoje, mano delnose labai daug linijų,
Atsakyti
hey merginos, kuri galetu pakomentuoti mano delna brukstelekite i az.
Atsakyti
Gal kas buvote pas Svirkienę,gal parašytumėt atsiliepimus?
Atsakyti
Labutis
gal kas žinote reikšmę apgamo, kuris yra ant dešinės rankos mėnulio kalvos, arba kitaip žemiau mažojo piršto, tamsus, atsiradęs maždaug prieš metus.
Ačiukas
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Navy1 @ 2014 09 23, 03:03)
Labutis
gal kas žinote reikšmę apgamo, kuris yra ant dešinės rankos mėnulio kalvos, arba kitaip žemiau mažojo piršto, tamsus, atsiradęs maždaug prieš metus.
Ačiukas
4u.gif

nezinau ar cia ta reiskia , bet gal kazka slepiate ? yra kazkokia tai paslaptis
Atsakyti