Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(katewinslet @ 2011 08 21, 12:26)
gal užsisakyk chiromantės Astos Svirkienės paslaugas?


gal galima kontaktus i az?
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2011 08 21, 10:41)
gal galima kontaktus i az?

http://www.chirologija.com/lt
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kas galite pagelbėti ir pasakyti, kaip vadinasi linija, esanti tarp galvos ir širdies linijų? ax.gif niekaip nerandu doh.gif
Kažkiek matosi
http://public.fotki....s/img-8227.html
Atsakyti
QUOTE(rea258 @ 2011 08 25, 11:54)
Sveikos  4u.gif
gal kas galite pagelbėti ir pasakyti, kaip vadinasi linija, esanti tarp galvos ir širdies linijų? ax.gif  niekaip nerandu  doh.gif
Kažkiek matosi
http://public.fotki....s/img-8227.html

Is to kas matosi - ten galvos linijos atsaka.
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2011 08 15, 11:06)
Taigi atėjau čia, dėl tų savo duotybių smile.gif Būčiau dėkinga jei kuri pagelbėtų ir patartų bent į kurią mokslo kryptį žiūrėt. Beproto patinka karyba, pradėjo sektis informatika, svajojau apie pilotavimą, tačiau mokytis tiksliuosius mokslus esu per daug žiopla (čia rimtai...). Gerai sekasi kalbos, todėl galvoju ir apie jas. Taigi yra dvi labai skirtingos mokslo šakos ir norėčiau sužinot kokias duotybes turiu - ar tinkančias tiksliems mokslams ar ne. O gal išvis ne ten žiūriu kur reiktų..
http://www.part.lt/p...18625004361.JPG

Gal visgi kas nors?? Žinau, kad daug prašau ir už dyką nieks nenori padėt, bet gal bent kokią nuorodą kur būtent apie duotybes kaip įžiūrėt numestumėt?
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2011 08 28, 11:44)
Gal visgi kas nors?? Žinau, kad daug prašau ir už dyką nieks nenori padėt, bet gal bent kokią nuorodą kur būtent apie duotybes kaip įžiūrėt numestumėt?

Jeigu klausimas ar turi gabumu tiksliesiems mokslams - turi, bet pilotavimui tu nepraeitum med.apziuros - ta prasme negautum reikalingu med. pazymu, reikalingu siam mokslui. O siaip tai nemiegok - mokykis - turi visas galimybes pasiekti gana nemazu aukstumu..Tik sveikatos neuzleisk.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2011 08 28, 13:21)
Jeigu klausimas ar turi gabumu tiksliesiems mokslams - turi, bet pilotavimui tu nepraeitum med.apziuros - ta prasme negautum reikalingu med. pazymu, reikalingu siam mokslui. O siaip tai nemiegok - mokykis - turi visas galimybes pasiekti gana nemazu aukstumu..Tik sveikatos neuzleisk.


Paskaiciau ir susimasciaum, kazi kokio gylio pas mane sveikatos sutrikimai tuo poziuriu? g.gif
Atsakyti
Ačiū Chiromante smile.gif tame ir problema, tikrai nesigiriu bet esu viskam gabi tik žiopla ir nežinau ką man daryt. Dar ir dainuoju gerai tai vapše esu pasimetus kaip reiklas...o netraukia niekur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2011 08 28, 19:58)
Ačiū Chiromante smile.gif  tame ir problema, tikrai nesigiriu bet esu viskam gabi tik žiopla ir nežinau ką man daryt. Dar ir dainuoju gerai tai vapše esu pasimetus kaip reiklas...o netraukia niekur biggrin.gif


Nustok skustis ir pradek daryt.
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2011 08 28, 19:23)
Nustok skustis ir pradek daryt.

Kas čia skundžiasi? Aš ir darau, naudojuos visom galimybėm ir puikiai mokaus, taip kad tamsta čia nenurodynėk, tik patarimo ateičiai išmanančių žmonių paprašiau.
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2011 08 28, 21:02)
Kas čia skundžiasi? Aš ir darau, naudojuos visom galimybėm ir puikiai mokaus, taip kad tamsta čia nenurodynėk, tik patarimo ateičiai išmanančių žmonių paprašiau.


Niekada niekam nenurodineju, tiesiog per kelias temas skaiciau apsisakymus Jusu tai susidora toks ispudis. Atsiprasau jei suklydau, o linkiu tik gero. Bet siaip man tai is ties juk nei silta nei salta, bet kokiu atveju sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2011 08 28, 20:06)
Niekada niekam nenurodineju, tiesiog per kelias temas skaiciau apsisakymus Jusu tai susidora toks ispudis. Atsiprasau jei suklydau, o linkiu  tik gero. Bet siaip man tai is ties juk nei silta nei salta, bet kokiu atveju sekmes.

Na ačiū. Aš irgi pyktis nenoriu, tik to man ir betrūko, tiesiog vat turiu tokį diiidelį norą sužinot kas kur kaip biggrin.gif tai ir suku visiem galvas kas tik sutinka padėt nemokamai, įkiri aš biggrin.gif (tarp kitko jau vieną dalyką svarbų padariau...dabar dėl to nebesikankinų naktim biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramiele: 28 rugpjūčio 2011 - 20:26