Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

O kas čia per linija kuri yra tarp širdies ir galvos linijų? Ji horizontali, yra atšaka ir į širdies ir į galvos liniją, kitam gale irgi į dvi ilgas šakas šakojasi. Kaip ji vadinasi?
Atsakyti
Norėjau paklausti, nors turbūt nėra taip lengva atsakyt. Jei ant mano kairiosios rankos likimo linija yra labai ryški, o ant dešiniosios ji vietom dingusi, vietom kažkokie nutrūkimai,kryžiai, ar tai reiškia, kad visai ne taip ir į ne tą pusę judu? Esu skaičiusi, kad daug visokių smulkių linijų nerodo ramaus blogąją prasme gyvenimo. Ta prasme, kad tai reiškia smūgiai, sukrėtimai, vargai vargeliai. Mano visos linijos ryškios, bet jos vagotos išvagotos visokių mažų linijyčių.
Atsakyti
Somebody?
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2011 06 07, 15:42)


Na aš gerai tikrai nenusimanau, bet kiek žinau daugiau pagrindinių linijų nėra, todėl galbūt, tai yra linija sustiprinanti kažkurią kita: ar širdies, ar galvos o galbūt ir abi, tiksliai tikrai nežinau, tai negaliu pasakyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirklutes: 07 birželio 2011 - 22:11
Sveikos, norėjau paklausti, kaip interpretuoti tai, kad dešinėje rankoje gyvenimo linija (maždaug trečdalis jos) yra nutrūkusi (kairės rankos linija jokių trūkių neturi). Toliau eina vėl ryški linija. Šiaip labai įdomu būtų, jei kas kiek išmanantis galėtų pažvelgt į mano delnus, bet kaip kažkas sakė, nemokamai šiais laikais nė į snukį negausi lotuliukas.gif Nes pati bandžiau kažką interpretuoti pagal internetinius užrašus, bet ko tai visokių trūkių mano delnuose esą... Galvos linija kairiame delne visai nutrūkus ir eina gal centimetrą lygiagrečiai abiejų linijos dalių, dešinėje rankoje irgi kažkokia nutrūkus...Makalynė tokia, pati nieko nesuprantu... Bet apie tą trūkį tikrai būtų įdomu išgirsti nusimanančiųjų nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erdnija: 13 birželio 2011 - 23:53
Aš taip įnikau į tuos delnus savo, kad jau pati nebesuprantu ar yra linija ar tik įsivaizduoju kad ji yra biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, esu desniniaranke. Kadaise girdejau kad vageles (linijos) atsirandancios suspaugus delna i kumsti zemiau mazojo pirstelio simbolizuoja vaiku ir santuoku skaiciu. Kaip yra is tikro. Kaireje yra viena, desineje dvi linijos.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif as ir taip ir taip tyrineju tas savo rankas tik pastebejau kad kaire nuo desines visikai skiriasi tik kad gyvenimo linija tokia pati, dar pastebejau kad daug turiu X ant kaires rankos ant desines maziau bet kas keisciausia ant abieju ranku tie X vienodose vietose va ir galvoju ka tie X reiskia gal jus kaska zinote? g.gif na ir kas labai man uztrigo kaireje rankoje kad delnas atrodo kaip perkirstas linija tesiasi per visa delna (galvos) tik vienoj vietoj per viduri isikiria linijos vos matomai bet vistiek delnas kaip perkirstas atrodo g.gif g.gif butu faina isgirst jusu kokiu minciu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
mane vis neramina tas delnas, jo linijos ir pan. Savaitgali dar su draugemis susitikau, kurios megsta dometis chiromantija, tai mane prigasdino...kad zodziu man netektys ar sukretimai...smile.gif Tas kirminas man nusiramint ir miegot ramiai neduoda, tad jei kuri suprantat linijas, ju reiksmes - pagelbekit, pakomentuokit prasau ta delniuka:) Is anksto ACIU!

Zemiau pridedu linka, kur bus nuotraukele

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa86: 09 rugpjūčio 2011 - 15:43
Taigi atėjau čia, dėl tų savo duotybių smile.gif Būčiau dėkinga jei kuri pagelbėtų ir patartų bent į kurią mokslo kryptį žiūrėt. Beproto patinka karyba, pradėjo sektis informatika, svajojau apie pilotavimą, tačiau mokytis tiksliuosius mokslus esu per daug žiopla (čia rimtai...). Gerai sekasi kalbos, todėl galvoju ir apie jas. Taigi yra dvi labai skirtingos mokslo šakos ir norėčiau sužinot kokias duotybes turiu - ar tinkančias tiksliems mokslams ar ne. O gal išvis ne ten žiūriu kur reiktų..
http://www.part.lt/p...18625004361.JPG
Atsakyti
Sveikos, norejau pasiteirauti ar parodzius delna sulaukciau komentaro? Mano vyro delnas kaip bezdziones lotuliukas.gif rimtai, liniju linijeliu doh.gif kazkada nuskanavau moteriskei kuri uzsiima tuo tai paziurejus pasake kad jai jis per sunkus, na pakomentavo keleta dalyku bet tik tiek. sake galetu tokius delnus egzaminam paduot doh.gif labai noreciau pateikti cia jums jei yra kas tuo uzsiimat ne megejiskai tai gal pastudijuotumete? pakomentuotumete. nes vyras irgi ydomus zmogus mirksiukas.gif galeciau ir atsilyginti 4u.gif galima ir per az
Atsakyti
gal užsisakyk chiromantės Astos Svirkienės paslaugas?
Atsakyti