Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

Ačiū chiromante bigsmile.gif
Atsakyti
o gal kas nors zinote ka reiskia apgamas ant desinio delno, kazkur 1cm po viduriniu ir rodomuoju pirstu smile.gif? toks visai nemazas nuo gimimo, labai idomu ka galetu reiksti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(yoyota @ 2011 05 15, 18:09)
o gal kas nors zinote ka reiskia apgamas ant desinio delno, kazkur 1cm po viduriniu ir rodomuoju pirstu smile.gif? toks visai nemazas nuo gimimo, labai idomu ka galetu reiksti  unsure.gif

Va čia rasite atsakymą:
http://www.dharma.lt...ant-plastaku/#2
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Ka reiskia zvaigzde ant jupiterio kalvos?
Atsakyti
QUOTE(pasikeisiu @ 2011 05 26, 07:30)
Sveiki 4u.gif
Ka reiskia zvaigzde ant jupiterio kalvos?


Kažkurioje knygoje skaičiau, kad tai gali rodyti sugebėjimą vadovauti. Esu sutikusi moterį su žvaigžde ant jupiterio kalvos. Ir tikrai ji gera vadovė.
Bet daugiau patirties neturiu.
Atsakyti
Laba diena,
Gal kas žinot, ką galėtų reikšti maži apgamėliai-taškeliai ant marso kalvos ant abiejų rankų beveik tose pačiose vietose? Tiesa ant kairės rankos šiek tiek ryškesnis. Ačiū. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blackgate: 27 gegužės 2011 - 09:28
Nezinau, ar taikau i tema, bet surizikuosiu paklaust smile.gif
mane domina likimo linijos ivairios interpretacijos.
Mano kairiajame delne likimo linija prasideda is daugelio nedideliu susikertanciu liniju, po to eina tiesi iki sirdies linijos, iki sekancios pagrindines linijos neryski ir po to link didziojo pirsto nieko nera, taciau ant desines rankos prasideda ne tiek daug susikertanciu liniju, toliau gan ryski tiesi ir link didziojo pirsto maza neryski linija. Ka galetu reiksti tokia siek tiek skirtinga likimo liniga delnuose? smile.gif
Atsakyti
Man įdomu kodėl neturiu visų kalvų? g.gif Turiu 3 ir jos nėra tiesiai po pirštais, o labiau tarp pirštų.
Atsakyti
Tu turi tas kalvas, tik jos yra labai mažos, plokščios, gi neturi būt visos išsipūtusios, o ir vieta neturi būt idealiai po pirštu, normalu, kad yra tarp jų.
Atsakyti
O jus skaitote tik is delnu ar ir kuno zenklu. Pas mane nuo gimimo ant kaklo yra pigmentine deme desineje puseje (per visa kakla), idomu ar tai turi kazkokia prasme.
Atsakyti
Sveikos, aš irgi dėl tų pačių karpų, nedominuojančioj rankoj kairiau vidurio ant širdies linijos, atsirado karpa prieš kokius metus, kai pasinaikinau karpą ant dešnės rankos, kuri irgi buvo atsiradus neseniai ir kiek aukščiau širdies linijos. Ką tai galėtų reikšti ? smile.gif
Papildyta:
Ramiele, kalvos kartais būna susijungę smile.gif todėl taip ir nutinka, kad atsiranda tarp pirštų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirklutes: 29 gegužės 2011 - 16:36
QUOTE(Linushi @ 2011 05 29, 12:42)
O jus skaitote tik is delnu ar ir kuno zenklu. Pas mane nuo gimimo ant kaklo yra pigmentine deme desineje puseje (per visa kakla), idomu ar tai turi kazkokia prasme.


http://www.dharma.lt...nklai-ant-kuno/

tik su chiromantija cia neturi nieko bendro, net jeigu zenklai ant delnu smile.gif
Atsakyti