Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Ramiele @ 2011 05 09, 15:48)
Eina sau, man pribūrė (tokia mėgstanti bet kaži ar išmananti) kad manęs laukia ramus ir paprastas gyvenimas, niekuo neypatingas blink.gif  cray.gif negi rimtai? NETIKIU! Visad svajojau apie, na, kitokį gyvenimą nei pasakė ir planavau visai kitaip. Sužlugdė mane... verysad.gif

o kokio tu gyvenimo nori? Pabandys susivizuoalizuoti.
Atsakyti
O kas sakė kad aš pas kažką ėjau? Tiesiog draugė tuo domisi tai ir pabūrė. Su savo ta vizualizacija, nesąmonė man ten biggrin.gif nesipildo mano norai.. Kokio gyvenimo noriu? Audringo ir tikrai ne paprasto kaip daugelio, tiesiog ne tokio charakterio kaip visi esu.
Atsakyti
lotuliukas.gif nu tai ir gyvenk tą audringą gyvenimą, kokio velnio dar čia verkšlent, kad kažkas besidomintis pasakė, tai, ko tu nenorėjai girdėt? Ir rašei, kad netiki tuo, tai ko čia dabar žlugdytis smile.gif
Atsakyti
Ai čia jum išaiškint ką nors tai.. biggrin.gif žodžiu, pirminis mano klausimas tai va toks buvo, jei yra išmanančių tai prašau padėt, nes man tai nelabai suprast sekasi (negalvokit, kad noriu nemokamo gyvenimo kelio nupasakojimo, aš ir pati tuo domiuosi ir bandau suprast)

QUOTE(Ramiele @ 2011 05 08, 11:21)
Neapsisprendžiu kur savo gyvenimą paskut. Planuoju emigruot, mokytis kitoj šaly, tik vis bijau ar nesuklysiu. Dar yra viena didelė svajonė, kuri taip pat įtakoja mano norą išvykti. Tai va, būčiau labai dėkinga, jei pagelbėtumėt, gal linijos parodys kokį kelią pasirinkt ir panašiai... biggrin.gif  4u.gif
http://www.part.lt/i...2149168d917.JPG

Atsakyti
persigalvojau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiera: 09 gegužės 2011 - 18:29
QUOTE(Ramiele @ 2011 05 09, 16:59)
Ai čia jum išaiškint ką nors tai.. biggrin.gif  žodžiu, pirminis mano klausimas tai va toks buvo, jei yra išmanančių tai prašau padėt, nes man tai nelabai suprast sekasi (negalvokit, kad noriu nemokamo gyvenimo kelio nupasakojimo, aš ir pati tuo domiuosi ir bandau suprast)


Na niekas cia nieko neprivalo, bet as kaip ismananti, galiu tau patarti - tikrai vaziuok i ta savo uzsieni - ten tavo ateitis.... smile.gif O kad tavo gyvenimas bus liudnas, tai net nesitikek - duok dieve, kad jis butu ramesnis...Ypac nuo 35....
Atsakyti
Prasom pasidalinti pagal ka iziurejai ta audringa gyvenima nuo 35 bigsmile.gif Mes cia visos mokomes ir mums idomu biggrin.gif Del vaziavimo i uzsieni tai lyg ir zinau - is tos sakutes gyvenimo linijos gale pamatei, kad gali vaziuoti i uzsieni, o vat del neramaus gyvenimo neatkapstau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pallade: 10 gegužės 2011 - 00:47
QUOTE(Pallade @ 2011 05 10, 00:46)
Prasom pasidalinti pagal ka iziurejai ta audringa gyvenima nuo 35 bigsmile.gif Mes cia visos mokomes ir mums idomu biggrin.gif Del vaziavimo i uzsieni tai lyg ir zinau - is tos sakutes  gyvenimo linijos gale pamatei, kad gali vaziuoti i uzsieni, o vat del neramaus gyvenimo neatkapstau g.gif

Negaliu schmoll.gif Cia labai labai slaptos zinios bigsmile.gif Be to mergina labai jautri...Audringas gyvenimas tai nebutinai linksmybes, jeigu rimtai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2011 05 10, 07:50)
Negaliu schmoll.gif  Cia labai labai slaptos zinios bigsmile.gif Be to mergina labai jautri...Audringas gyvenimas tai nebutinai linksmybes, jeigu rimtai mirksiukas.gif

As suprantu, kad nebutinai linksmybes smile.gif Tai davai padarom slapta tema ne jautrioms merginoms bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pallade: 10 gegužės 2011 - 12:08
Nu nu! Nieks čia ne jautrios biggrin.gif tikiuosi chiromante man čia pribūrei tokį gyvenimą ne dėl to kad pralinksmint biggrin.gif o šiaip didelis ačiū smile.gif
Tiesa, dar klausimukas - ant kairės rankos yra likimo linija, bet ji trumpa, o jos gale kažkokia kita linija vos ne skersai einanti, tad įdomu ką gali reikšti.
http://www.part.lt/i...c03e950f998.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramiele: 10 gegužės 2011 - 13:54
QUOTE(Ramiele @ 2011 05 10, 13:25)
Nu nu! Nieks čia ne jautrios biggrin.gif tikiuosi chiromante man čia pribūrei tokį gyvenimą ne dėl to kad pralinksmint biggrin.gif  o šiaip didelis ačiū

Na, chirologijos srityje as burtais neuzsiimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2011 05 10, 13:59)
Na, chirologijos srityje as burtais neuzsiimu  smile.gif

Na supranti ką norėjau pasakyt, kad neprimelavai smile.gif
Atsakyti