Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Chiromante @ 2011 04 02, 16:58)
Visi sitie zenklai yra itin negatyvus,(tikrai nori, kad juos ivardinciau?) bet trikampis, is kokiu liniju jos besusidarytu, visada yra labai stipri apsauga.....

nu jai nesunku pasakyk nes as knygoje skaicaiu kad atseit gerai kad jie yra? unsure.gif g.gif as pas save delne neiziuriu likimo linijos unsure.gif ant desnes rankos ir sirdies linija kerta kita linija ir toje vietoje kur ja kerta labai ryskus taskiukas tarp saturno ir apolono:) anksciau to nebuvo unsure.gif ir dar ant sirdies linijos yra zvaigzdute g.gif
Atsakyti
labas rytas atsinesiau knyga i darba ir bandysiu kzka pasiskaitinet apie linijas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
na bent jau gyvenimo linijos pradzia praeiti nurode tiksiai rolleyes.gif ir sirdies linija rodo apie vaikyste teisingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 04 02, 15:59)
nu jai nesunku pasakyk nes as knygoje skaicaiu kad atseit gerai kad jie yra?  unsure.gif  g.gif  as pas save delne neiziuriu likimo linijos  unsure.gif  ant desnes rankos ir sirdies linija kerta kita linija ir toje vietoje kur ja kerta labai ryskus taskiukas tarp saturno ir apolono:) anksciau to nebuvo  unsure.gif ir dar ant sirdies linijos yra  zvaigzdute g.gif

Nezinau, kur taip galejai skaityti...Zvaigzde yra teigiamas zenklas vienu atveju - jei ji yra ant Apolono kalvos, visais kitais atvejais ji rodo problema. Konkreciai ant sirdies linijos zvaigzde rodo sirdies smugi - tiek emocine, tiek fizine prasme. Jeigu tai emocinis smugis, tai jis turi buti staigus (pvz. zinia apie vyro neistikimybe). Reikia ziureti pagal laika - kuriuo metu ta zvaigzde gali pasireiksti - gal but tai jau praeitis. Taskai ant liniju rodo stresus, netektis....priklausimai nuo spalvos,(ir, savaime suprantama,nuo kitu faktoriu) galima spresti apie galimas streso pasekmes.
Kas link zvaigzdes ant Saturno kalvos, tai cia visai nemalonus zenklas, taciau vel - is vieno zenklo negalima daryti jokiu isvadu - reikia ziureti itakos linijas - tokia padetis daznai rodo ne tik pacio zmogaus, bet ir artimu zmoniu mirti. Ir kaip taisykle, ta mirtis buna ne nuo ligos. Ta prasme - smurtine. Kvadratas is smulkiu liniju (groteles) po Apolonu, tai praktiskai vienintelis neigiamas zenklas ant Apolono, rodantis problemas su psichika. Jeigu groteles stambios, tada pas zmogu didziulis kurybinis potencialas, taciau nera galimybiu jo realizuoti. Pagal kitus zenklus - taip pat pagal Jupiterio pirsto padeti, galima pamatyti, kokie tai trukdziai. Jupiteris parodytu ar tai nera auklejimo klaidos, ko pasekoje pas zmogu issivystes nepilnavertiskumo kompleksas. Nevientisa ir sakota sirdies linija, savaime suprantama, rodo amzinas problemas jausmu bei seimos srityje. Trikampis, kaip jau minejau - yra stipri apsauga, todel kazkuria prasme neutralizuoja negatyviuosius zenklus. Dabar su kaire ir desine ranka. jeigu negatyvus zenklas yra ant kaires, o ant desines nera, tai labai rupintis nereiketu. Jeigu ant apbieju, nu tai...reikia buti itin atidziam ir atsargiam. o jei ant kaires nera, o ant desines atsirado - tada reikia pamastyti - ka savo gyvenime darai netaip, kad atsirado tokia gresme....Na cia as labai trumpai apie paciu zenklu reiksme, taciau visada ziurima visuma ir vienas atskiras zenklas nieko nereiskia.
Papildyta:


O del likimo linijos - jeigu tu jos neiziuri, tai dar nereiskia, kad jos nera...Knygose nupiesti klasikiniai liniju issidestymai, taciau realiai taip gali ir nebuti...Likimo linija atsako uz savirealizacija, tikslo siekima, karjera...Jeigu sios linijos visgi nera, tai pas zmogu nera, taip sakant, "stuburo". Nera tikslo, nera tikslo gyventi, jauciasi nesuprastas, nevertinamas ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 04 balandžio 2011 - 07:31
labas rytas tiek daug paskaiciau ax.gif nu zodziu aisku kad ka parasei panasu kad neesu as labai jau laimingas zmogus mirksiukas.gif bet yra kaip yra mirksiukas.gif
o kaip suzinoti laikotarpi kokiame amziuje tas bus ir dar norejau paklaust kaip nustatyt kokai yra mano ranka ax.gif ax.gif as nelabai suprantu to kvadrato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 04 04, 10:15)
labas rytas tiek daug paskaiciau  ax.gif  nu zodziu aisku kad ka parasei panasu kad neesu as labai jau laimingas zmogus  mirksiukas.gif  bet yra kaip yra  mirksiukas.gif
o kaip suzinoti laikotarpi kokiame amziuje tas bus  ir dar norejau paklaust kaip nustatyt kokai yra mano ranka  ax.gif  ax.gif  as nelabai suprantu to kvadrato  blush2.gif

Rankos tipa nusistatyk paprastai, be jokiu navarotu: Jei delnas kvadratinis (pasiimk paprasta liniuote ir ismatuok, nes akis daznai apgauna), o pirstai trumpesni arba lygus delno auksciui, tai delnas bus zemes tipo. Kuo ilgesni pirstai, tuo jautresne "zeme". Jei kvadratiniame delne pirstai ilgesni uz pati delna, tai oro tipas. Jei ranka vienokio ar kitokio staciakampio formos, o pirstai trumpesni, tai ugnies tipas, jei pirstai ilgesni - vandens tipas.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2011 04 04, 13:17)
Rankos tipa nusistatyk paprastai, be jokiu navarotu: Jei delnas kvadratinis (pasiimk paprasta liniuote ir ismatuok, nes akis daznai apgauna), o pirstai trumpesni arba lygus delno auksciui, tai delnas bus zemes tipo. Kuo ilgesni pirstai, tuo jautresne "zeme". Jei kvadratiniame delne pirstai ilgesni uz pati delna, tai oro tipas. Jei ranka vienokio ar kitokio staciakampio formos, o pirstai trumpesni, tai ugnies tipas, jei pirstai ilgesni - vandens tipas.

isimatavau ilgis delno 7 cm plotis 6,5 cm o kaip pirstus matuoti atskirai kiekviena ar ilgaji tik? ilgasis 7 cm tai koks tas tipas? blush2.gif rolleyes.gif o ka tai sako apie zmogu? rolleyes.gif
Papildyta:
tai jai gerai suprantu mano delnas turetu buti zemes tipo? ar as klystu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 04 04, 12:31)
isimatavau ilgis delno 7 cm plotis 6,5 cm o kaip pirstus matuoti atskirai kiekviena ar ilgaji tik? ilgasis 7 cm tai koks tas tipas?  blush2.gif  rolleyes.gif  o ka tai sako apie zmogu?  rolleyes.gif
Papildyta:
tai jai gerai suprantu mano delnas turetu buti zemes tipo? ar as klystu?  ax.gif

Kazkodel maniau, kad pas tave bus zemes tipo rankos, - pagal ismatavimus bus, kaip ir minejau - jautri "zeme". Pati esi vandens zenklo, o rankos zemes tipo - tai yra vienas is didziausiu vidiniu konfliktu. Tokiems zmonems ir siaip sunku, be jokiu papildomu isoriniu faktoriu.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2011 04 04, 15:00)
Kazkodel maniau, kad pas tave bus zemes tipo rankos, -  pagal ismatavimus bus, kaip ir minejau - jautri "zeme". Pati esi vandens zenklo, o rankos zemes tipo - tai yra vienas is didziausiu vidiniu  konfliktu. Tokiems zmonems ir siaip sunku, be jokiu papildomu isoriniu faktoriu.

kaip ta suprast vidiniu konfliktu? ax.gif nu taip as jautri i daug ka reguoju kartais per daug imu i sirdi viska? g.gif ar tai ir yra? ax.gif
Atsakyti
o kaip pirstu formos pas mane jiyra kugine rolleyes.gif tai gerai ar ne?
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 04 04, 14:41)
kaip ta suprast vidiniu konfliktu?  ax.gif  nu taip as jautri i daug ka reguoju kartais per daug imu i sirdi viska? g.gif  ar tai ir yra?  ax.gif

Konfliktas yra tame, kad zmogus masto ir veikia kardinaliai priesingai. Tu esi vezys, kiek pamenu, tai puikiai zinai Vezio pagal saule charakteristika (kuri gali stipriai pasikoreguoti, atsizvelgiant i kitu planetu padeti). Taigi cia yra tavo mintys ir jausmai...o zemes tipo ranku savininkas yra stabiliai materialistinis tipazas. Jis nemegsta jokiu netiketumu, megsta konkretuma, tiksluma bei aiskuma. Jam labai svarbus rezultatas. Ta prasme, kad kitiems tipams yra svarbesnis pats veiksmo procesas....Zemes tipas linkes i uzdaruma, nedemonstruoja savo emociju, del ko yra gresme psichikai, o taip pat nemaza galimybe priklausomybems (pvz. alkoholiui). Tokiam zmogui reiketu nelaikyti emociju savyje. Dar vienas zemes tipo bruozas - inertiskumas - t.y., kad zmogus stoja i viena vaga ir eina ja, nors gyvenimo situacijos rekte rekia, jog reiktu skubiai kazka keisti. Sunkiai priima naujoves, naujus sprendimus ir aplamai labai sunkiai kazka keicia savo gyvenime. Labai pergyvena, jei kazka padaro netaip. Elgiasi tik pagal savo sazine ir is esmes yra saziningi. Kas link finansines puses - paprastai net is visisko nieko kazka vistiek turi. Na vat trumpai..O dabar susideliok savo veziskas ir zemiskas savybes ir ziurek, kas gaunasi smile.gif Nieko baisaus, kai tai zinai - viska galima koreguoti, dirbti su savim ir t.t. Baisiau, kai esi aklas ir viska suverti blogai karmai ar likimui....
Papildyta:
Beje, vandeniui-zemei yra budingos sirdies ligos, ka rodo ir zvaigzdute ant tavo sirdies linijos. Siuo atveju labai svarbu surasti sau tinkancia poilsio forma. Dar budinga tai, kad toks zmogus suvokdamas, kad jam negerai, vistiek nieko nekeis, todel butinai turi tureti su kuo issikalbeti - bent tiek....
Papildyta:
QUOTE(vasarele85 @ 2011 04 04, 15:08)
o kaip pirstu formos pas mane jiyra kugine  rolleyes.gif  tai gerai ar ne?

Nera nei geru nei prastu formu - su viskuo galima dirbti smile.gif Be to as nezinau, ka tu ten sau nusistatei, neturedama patirties. Diagnozem is populiariu chiromantiniu knygu as nelabai pasitikiu...
Atsakyti
labai aciu apie veziska horoskopa as nieko nezinau nei apie jokias planetas blush2.gif bet vat ka parasei nu tiksiai i desimtuka tik tiek kad as neesu uzdara greiciau atvirksciai ax.gif emociju irgi pas mane neimanoma nuslepti tiesiog nemoku to daryt aji man linksma visi tai mato ir zino o jai man liudna taip pat blush2.gif blush2.gif kas del sprendimu priemimo tai jau tikrai man sunku juos priimt megstu pasitarti su kitais rolleyes.gif ir keisti kazka irgi labai bijau noriu keist darba bet bijau doh.gif kas del pergyvenimu tai irgi man labai budinga rolleyes.gif del saziningumo taip pat esu sazininga ir del kitu galiu padet bet kam kam mano pagalbos reikia retai pasakau ne nedarysiu ir pan rolleyes.gif
Konfliktas yra tame, kad zmogus masto ir veikia kardinaliai priesingai tikslus kaip laikrodis
Papildyta:
o mano gyvenimo linija ant kaires rankos ciut matoma ir visa israizyta smulkiomis linijikemis bet jau pradzia jos visa taip kaip iksiukais suzenklinta ar gali but kad kaireje rankoje mano gyvenimo linija issisakoja g.gif jis ant jos gana ryskus ir ilgas eina iki pacio rieso ir abi tos kaires rankos linijos issisakojusios o ant desnes rankos issisakojimo nera bet jinai taip pat labai israizyta kitu liniju ir ant desnes rankos ant gyvenimo linijos yra susidares kavdratukas cia tas gerai ar blogai ?
o gal gali paaskint kaip amziu apsiskaiciuoti? rolleyes.gif tam sykiuj tiek kai turesit laiko ir noro mielai lauksiu atsakymo kad dar geraiu save pazinciau 4u.gif
Atsakyti