Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

Gal kas žinote, ką reiškia trys nedidelės kilputės maždaug viduryje gyvenimo linijos (tos ilgosios)? Čia tik kairės rankos linijoj jos yra... Kažkada pastebėjau ir negaliu pamiršti, sakau, gal kuri žinosit.
Atsakyti
Laba diena,
Chiromante, norejau pasiteirauti ar jus priimat asmeninei konsultacijai ir kur jus galima rasti? O gal galėtumėte ką nors rekomenduoti patikimo ir prieinamo.
Man šiuo metu labai reiktu pasikonsultuoti, nes užgriuvo įvairios bėdos, kurios gal atrodo ir nedideles, bet kai jų daug tai slegia kaip geras luitas. Be to, visai nesenai ant saturno piršto antrojo narelio,link rodomojo piršto, atsirado labai ryškus taškas, kuris kiek teko pasiskaityti ženklų savybes - nieko gero nežada :-/.
iš anksto dėkui už atsakymą.
Atsakyti
kokią knygą anglų kalba rekomenduotumet pradedanciajam? išanksto ačiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2011 02 19, 00:09)
kokią knygą anglų kalba rekomenduotumet pradedanciajam? išanksto ačiu smile.gif


Pasiieskok Louis Hamon Cheiro's complete palmistry
Atsakyti

Sveikos,
gal kuri zino ka reiskia ant desines rankos pirsto, kur muvimas sutuoktuviu ziedas, isorines puses ziedo vietoje daug rudu demeliu (susidaro bevek ziedas is ju). Juk chiromantija nagrineja ne tik linijas? Buciau dekinga uz nuomone.O ant ranku daugiau ne demeles nera, kad apkaltinciau odos pigmentacija. 4u.gif
Atsakyti
Man iškilo klausimas. Žinau, kad žemyn nuo likimo linijos einančios linijos link gyvenimo, reiškia finansinius sunkumus. O ar tos linijos turi prasidėti būtent ant likimo linijos, ar gali tarkim ir nuo širdies eiti kertant likimo liniją? Tikiuosi aiškiai surašiau g.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano rankelei kazkas keisto darosi, bet tik kairiajai, nelabai suprantu ar cia kazkokie zenklai ar siaip gal alergine reakcija nuo kazko...tik keista kad vienai rankai...smile.gif
pries savaite man buvo toks dalykas, kad labai eme staigiai niezet delnus, kaist, kazkiek patino, bet ir staiga atslugo, kitos dienos ryta, mano kairiosios rankos delnas pasidare su labai daug linijyciu mazyciu, pirstu pagalveles susiraukslejo, o i vieno pirsto (bevardzio) pagalvele baisu net ziuret, visa suvytusi, susiraukslejusi tapo kaip pas mociute kokia...o desinioji ranka, visa normali, grazi...
Mano viena drauge sake kazkur skaiciusi, kad jei delnai ima taip rauksletis, kazkokia liga baisia parodo.... g.gif Noriu pasiteirauti, ar buvot susidure, gal zinot ka reiskia...? o kas liecia kitas delno linijas, pas mane kazkaip keistai...jei ziurint i tas 4 pagrindines linijas: 1 gyvenimo, 2 galvos, 3 sirdies, 4 likimo, tai pas mane yra tik 3 ax.gif o nera visiskai pirmosios gyvenimo, tai cia kaip...? doh.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal galėtumėte rekomenduoti chirologą, kuris konsultuotų konkrečiai dėl asmeninių sugebėjimų karjeros srityje?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zarazka @ 2011 03 17, 13:37)
Sveiki,
gal galėtumėte rekomenduoti chirologą, kuris konsultuotų konkrečiai dėl asmeninių sugebėjimų karjeros srityje?smile.gif

Susisiekite su Asta
http://www.dupasauli...o...=55&lang=lt
Atsakyti
labuka ar butu cia galima suzinoti ka reiskia mano ranku linijos jei imesciau foto?
aciu uz atsakyma
Atsakyti
labukas o ka reikia ant desnes rankos viduryje is liniju susidares trikampis? rolleyes.gif ant kaires rankos po saturno pirstu yra zvaigzdute? rolleyes.gif o ant desnes taip pat ir po apolono pirstu yra kvadratukas is smulkiu linijikiu o sirdies linija labai nevintisa o sakota rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 04 02, 14:44)
labukas o ka reikia ant desnes rankos viduryje is liniju susidares trikampis?  rolleyes.gif ant kaires rankos po saturno pirstu yra zvaigzdute?  rolleyes.gif o ant desnes  taip pat ir po apolono pirstu yra kvadratukas is smulkiu linijikiu  o sirdies linija labai nevintisa o sakota rolleyes.gif

Visi sitie zenklai yra itin negatyvus,(tikrai nori, kad juos ivardinciau?) bet trikampis, is kokiu liniju jos besusidarytu, visada yra labai stipri apsauga.....
Atsakyti