Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(KaZantipA @ 2010 10 13, 16:14)
man irgi butu idomu

aš taipogi norėčiau sužinoti.geriau až.
Atsakyti
Kreipiuosi į šios temos profus - Chiromantę, p. Astą ir kitus. Nemaniau, kad kada gyvenime uždavinėsiu panašius klausimus, bet kadangi tas klausimas mane "graužia" - labai tikiuosi jūsų kokių nors atsakymų.

Kalba eina apie mano metukų dukrą. Žinau žinau....daugelis chiromantų prieš vaiko linijų komentavimą arba sako, kad linijos formuojasi iki 5-erių metų, tad dar anksti daryti išvadas ir pan. Bet padariau apklausą pažįstamų rate - ir tokia linija tik pas mano mažąją. Beje, pas jos brolį tokios situacijos nėra.

Kalbu apie gyvenimo liniją. Ant kairės rankytės ji, kaip ir dažniausiai - juosia nykštį. O štai ant dešinės, ji ryški, bet eina tik iki maždaug nykščio vidurio, gal net truputį mažiau. Šalia yra tokia pati ryški linija - kiek bandžiau gilintis rusų chiromantijos puslapiuose - ši linija vadinama angelo sargo linija ir reiškia arba itin sėkmingą gyvenimą arba apsaugą nuo kažko blogo, pavyzdžiui - įvyksta baisi avarija, visi žūva, o tokią liniją turintis žmogus išgyvena. Žinau, kad vien tik gyvenimo linijos ilgis nieko nereiškia, bet....ta trumpa - na, sąlyginai trumpa, bent jau gerokai trumpesnė nei ant dešinės rankytės - linija mane gąsdina.....atrodo, kad dukrytei būtinai kas nors nutiks, o brangesnio už ją turto aš šioje žemėje neturiu. galvoju, gal be reikalo jaudinuosi? gal yra kokių kitų reikšmių? Kodėl ant kairės rankos gyvenimo linija ilga, o ant kairės - trumpesnė? ar tai dar gali keistis? iki kada visgi formuojasi tos linijos?....

būsiu dėkinga už atsakymus.... 4u.gif
Atsakyti
InRed, pagal tavo aprasyma, niekas nekelia net menkiausio nerimo - ka tu cia prisigalvoji. Gyvenimo linijos ilgis nerodo nei gyvenimo trukmes, nei galimu nelaimiu - jos visai kita paskirtis. O vat tavo baimes ir mintys - cia jau problema...
Atsakyti
Chiromante, ačiū biggrin.gif na apsėdo mane ta "mintis". O ką galėtų reikšti ta trumpesnė, dar ir dviguba linija? Bet kuriuo atveju - ačiū už švelnų spyrį į subinę (aš čia apie prisigalvojimą), - man ryškiai jo reikėjo mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
o Chiromante galetumet mano ranka pakomentuot? kazkada parodziau vienai moteriai, kuri domejuosi tuom, pasake kad tokiu ranku, su tokiom keistomlinijom nera maciusi g.gif tik pasakykit kaip man padaryt , kad Jus matytumet aiskias linijas? ir kurios rankos, kaires ar desines reikia?
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2010 10 20, 13:59)
o Chiromante galetumet mano ranka pakomentuot? kazkada parodziau vienai moteriai, kuri domejuosi tuom, pasake kad tokiu ranku, su tokiom keistomlinijom nera maciusi  g.gif tik pasakykit kaip man padaryt , kad Jus matytumet aiskias linijas? ir kurios rankos, kaires ar desines reikia?

Kazantipa, as tikiu, kad tavo linijos idomios, bet giliai abejoju, kad pamatyciau ka nors tokio, ko neesu maciusi (jeigu ir ne "gyvai", tai atspaudus) smile.gif
Atsakyti
na man idomu butu ka pasakytumet apie mano ranka, o kaip ta atspauda padaryt? ar Jus tik privaciai konsultuojat?
Atsakyti
As esu megeja ir dar tik mokausi geriau pazinti rankos "kalba". smile.gif jeigu kas turit klausimu rasykit i až, bandysiu atsakyt i klausimus smile.gif
Atsakyti
ta prasme, siulai jau mokancioms rasyti tau i az ir klausineti ko ismokai, ar kaip? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eraa20 @ 2010 11 15, 00:24)
As esu megeja ir dar tik mokausi geriau pazinti rankos "kalba". smile.gif jeigu kas turit klausimu rasykit i až, bandysiu atsakyt i klausimus smile.gif

Ar tau galvoj negerai? blink.gif Jinai mokosi...dar viena sniegute atsirado......
Atsakyti
Ale rimtai, ko tai Sniegučių priviso biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galėtumėte rekomenduoti kokių knygų apie chiromantiją? 4u.gif Pradėjau tuo domėtis, bet internete informacija neatrodo labai patikima. Pavyko rasti šį tinklapį ir būtų įdomu sužinoti ar tai patikima informacija.P.S. Rusiškai neskaitau blush2.gif .

http://www.reafamily...c...148&lang=lt
Atsakyti