Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

Atsiprašau, gal žinote chirologės Marijos Gailienės kontaktus 4u.gif . Norėčiau su ja pasikalbėti. Googlėje ieškojau, neradau....
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2010 07 04, 09:24)
Atsiprašau, gal žinote chirologės Marijos Gailienės kontaktus 4u.gif . Norėčiau su ja pasikalbėti. Googlėje ieškojau, neradau....

Kai susirasiu jos vizitine - parasysiu i az. Bet negaliu garantuoti, kad ji priima zmones...Bet pasiteirauti nepakenks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2010 07 04, 10:24)
Atsiprašau, gal žinote chirologės Marijos Gailienės kontaktus 4u.gif . Norėčiau su ja pasikalbėti. Googlėje ieškojau, neradau....

Blogai ieskot mirksiukas.gif
http://www.patogupir...n=9789955507624
(na nebent pasikeite tel. nr. ir el pasta)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rūtelė.ramunėlė: 05 liepos 2010 - 02:00
Mano kaireje rankoje(tiksliau delne) gyvenimo linija baigiasi ties puse, tai yra nedaeina iki rieso, kaip pas dauguma, tad speju, kad gyvensiu apie 50 metu tik cool.gif zinoma, kaip ten bus, paziuresim, bet ar taip galetu buti?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugidziu @ 2010 07 05, 09:58)
Mano kaireje rankoje(tiksliau delne) gyvenimo linija baigiasi ties puse, tai yra nedaeina iki rieso, kaip pas dauguma, tad speju, kad gyvensiu apie 50 metu tik cool.gif zinoma, kaip ten bus, paziuresim, bet ar taip galetu buti?
aciu 4u.gif


Istiesu pas labai nemazai zmoniu taip baigiasi gyvenimo linija, taciau, kaip jau daug kartu esu minejusi - ji nereiskia gyvenimo trukmes....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 07 05, 15:11)
Istiesu pas labai nemazai zmoniu taip baigiasi gyvenimo linija, taciau, kaip jau daug kartu esu minejusi - ji nereiskia gyvenimo trukmes....


o ka ji reiskia tuomet? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugidziu @ 2010 07 05, 16:04)
o ka ji reiskia tuomet? rolleyes.gif

Toks pat kaip tavo atvejis kazkur temoje buvo aptartas - ten smulkiai viska parasiau.
Atsakyti
Sakykite, o vaikų delnai informatyvūs? Verta juos patyrinėti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rumute @ 2010 07 04, 01:06)
Sveikos, man priš keliatą mėnesių atsirado apgamas ant dešinės rankos. Na jis yra mažaug ant jupiterio kalvos netoli širdies linijos.Rudas ir tartum rombo formos .Nors geriau įsižiūrėjus is apačios truputi pablukes tai vos ne trikampis. Taigi ką tai galėtų reikšti?? unsure.gif  g.gif


ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 07 05, 17:42)
Toks pat kaip tavo atvejis kazkur temoje buvo aptartas - ten smulkiai viska parasiau.


siuose 11 puslapiu neradau , tik klause ten vienas zmogus , bet atsakymo nebuvo, gal nurodytumete tiksliai kur esate atsakius, gal ankstesnese temose?
aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2010 07 04, 10:24)
Atsiprašau, gal žinote chirologės Marijos Gailienės kontaktus 4u.gif . Norėčiau su ja pasikalbėti. Googlėje ieškojau, neradau....

Ar Marija geresne uz Asta is "Dvieju Pasauliu" ar tokio pat lygmens ? ax.gif
Atsakyti
Chiromante,

Atsiprasau uz ikyruma, bet noriu pasiteirauti ar galeciau jums parodyti savo delniukus 4u.gif Na kada nors... Nes visiskai pasimetusi jau esu doh.gif
Atsakyti