Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 25, 13:16)
Aciu tau labai, jau reikia lekt, tik noriu dar paklaust ar be ksantano negalima? unsure.gif  neturiu jo  doh.gif pvz su aliejais sumaisyti papaju enzimus su rugstim  g.gif
Monica, as vel pas tave vakare lysiu i parduotuve  biggrin.gif


galima, tik naudoti bus nepatogiau 4u.gif Su aliejumi nebandžiau, gal Monica atsakys smile.gif Bet į skystį juos tikrai tinka dėti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 25, 14:21)
galima, tik naudoti bus nepatogiau  4u.gif Su aliejumi nebandžiau, gal Monica atsakys smile.gif Bet į skystį juos tikrai tinka dėti wink.gif

kol gausiu is Monicos ta ksantana, teks kazkaip kitaip naudot, Monica please patarimo reikia, vakare prisijungsiu jau tik unsure.gif
bet citrina nusipirksiu arba acta obuoliu, ziurint ka gausiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 25 vasario 2010 - 13:26
Nukoviau AromaN santalo EA
Kooooks aromatinis geris wub.gif

O gal parekomenduotu koki stebukla
kad pastangrintu krutine? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 02 25, 14:34)
Nukoviau AromaN santalo EA
Kooooks aromatinis geris  wub.gif

O gal parekomenduotu koki stebukla
kad pastangrintu krutine?  rolleyes.gif


Tai juk viršuj vienas iš receptų parašytas smile.gif Bent jau man tai tikrai pasijautė poveikis, bet dar dėl to turbūt geras mišinuko poveikis, kad mano krūtinė nedidelė ir plius sportuoju aš.
O Monica ir Kunigunda78 pirmojoje temoje parašė stangrinančius al: kakavos sv. abrikosai, vanilė, nakvišos, migdolai, mango

Dar radau vieną receptą, bet kažin kodėl neužsirašiusi tos kaukės bazės pačios blush2.gif doh.gif Kaukė krūtinės stangrinimui: I pagrindine kaukes mase ipilti 2 saukstus salaviju lapu uzpilo, viska ismaisyti. Galima ilasinti 1-3 lasus roziu arba ylang-ylang EA. Laikyti 10-20min.
O, radau ir bazę: 1 stikline zaliojo Argital molio, 1 arb. saukstelis medaus, 1 saukstelis saldziuju migdolu arba alyvu (extravergine) aliejaus, puse stiklines negazuoto mineralinio vandens.
Puodelyje su mineraliniu vandeniu istirpinti medu, ipilti alieju, viska gerai ismaisyti. I inda su moliu, moli maisant, is leto viska supilti. Viska gerai ismaisyti, kol gausis vientisa, blizgi mase.
Tik man iškilo klausimas dabar, ar žaliasis molis ne per stiprus krūtinei... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 25, 01:45)
tinkamas, jis pagal riebumą tarp simondsijų ir graikinių riešutų  4u.gif O simondsijos tai tikrai lengvutės smile.gif

o kuris lengvesnis, avokadu ar sezamu? cia jei paakiams? ir dar argano pridedam, kuris lengviausiais is siu triju?

Atsakyti
Nidulia, užrašai namie liko - vakare užmesiu į juos akį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 02 25, 12:13)
pasalinio poveikio gali ir nebuti wink.gif o tiesioginio nelabai noretum, ane? wink.gif
Jei rimtai, tai ylang-ylang EA laikomas sukelianciu lytini potrauki, salinanciu liudesi,
Todel jai jau labai norisi to pasalinio poveikio  biggrin.gif , tai masazas su keliais laseliais Ylang-ylang EA baziniame aliejuje, tikrai tiktu  wub.gif

hmmm..... ale kaip cia prie mb priselinti su tuo ylangu? biggrin.gif bet pries tai reikia man menesi teptis ylangu, nes pati nezinosiu i kuria puse lekti smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 02 25, 16:25)
Nidulia, užrašai namie liko - vakare užmesiu į juos akį  4u.gif

4u.gif 4u.gif
o as kvykavimu tepaliuka dar mandriau pasidariau smile.gif ylang ea ir pelargoniju ea sulasinau i jau turima masazini krema-alieju, kuriame jau yra ylang, mandarinu ir dar kazkokio gerio wub.gif kazi, nepradesiu ant kolegu lipti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 25, 15:49)
hmmm..... ale kaip cia prie mb priselinti su tuo ylangu? biggrin.gif bet pries tai reikia man menesi teptis ylangu, nes pati nezinosiu i kuria puse lekti smile.gif



Pasidarai alieju misinio su ylangu, zvakes uzdegi, vyna i taures supilstai ir lauki visa grazi pasiruosus masazui flirt.gif Pats atselins... wink.gif
Nu bet ot klausimu kyla moterims... cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Žadu bandyti darytis kremuką iš hidrolato, aliejaus ir vaško. Turiu rozmariną antioksidantą, ar jis tiktų kaip konservantas ar visgi geriau naticidą pirkti? Ir gal galima eksperimentų pradžiai bandyti su vandeniu ir kepimo aliejum? Ar neverta, nes turėtų ir taip gautis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 02 25, 12:47)
Ar varnalėšų milteliai tirpsta hidrolatuose?  g.gif

Netirpsta.

QUOTE(Nidulia @ 2010 02 25, 15:00)
o kuris lengvesnis, avokadu ar sezamu? cia jei paakiams?  ir dar argano pridedam, kuris lengviausiais is siu triju?

mano nuomone avokadų, nors ir jis nėra lengvutis mirksiukas.gif


Kaip manote ar pagerinčiau savo hamamelių hidrolatą jei įberčiau agurkų miltelių, bijau kad nepradėtų rūgti ax.gif
Atsakyti
Diva, tai va kaip buna smile.gif
Nepamenu ar gyriausi, kokia skani arbata is Monikos roziu lapeliu, imeciau ir kelis kinroziu lapelius smile.gif teisingai Monika sake, kad pasijausiu kaip karaliene smile.gif
Pirkau tuos lapelius grozio proceduroms, bet jau matau, kad isgersiu visus:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 25 vasario 2010 - 16:37
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 25, 17:35)
Diva, tai va kaip buna smile.gif
Nepamenu ar gyriausi, kokia skani arbata is Monikos roziu lapeliu, imeciau ir kelis kinroziu lapelius smile.gif teisingai Monika sake, kad pasijausiu kaip karaliene smile.gif


As jau seniai siuos lapelius abieju rusiu naudoju prabangioms arbatoms tongue.gif
Atsakyti