Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

kiek laikysis nesugedes purskalas ir ramuneliu arbatos, glicerino ir fitokeratinu?
Atsakyti
o mano veideli apkandziojo rozmarinu hidrolatas, ar gali taip buti???
uztat dumbliu hidrolata paskaninau pelargoniju ea ir sekmingai pasipurskiau veida siandien:)
Merginos,o jei tuo stebuklingu tepalu krutims (pelargoniju ea,ylang......)patepti vyrui krutine, kazi kas butu? biggrin.gif salutinis tas poveikis atsirastu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 23:27)
ne mango,o avokado aliejus  doh.gif  subalamutinau tave:) asgi ji plaukam spirkau po jusu pagyru:)
del vatnalesu milteliu istraukos karstu vandniu, nuliudinai, kad negerai:(

taip, avokadu aliejus puikiai tinka paakiams

QUOTE(bryyla @ 2010 02 24, 15:19)
Pradėjot apie tuos laipsnius kalbėt, tai ir aš prisiminiau, ko norėjau paklaust smile.gif su kokiais termometrais matuojant temperatūras?


as turiu tokius didelius, jie matuoja iki 100 ar daugiau laipsniu, juos is kazkur istrauke tetis
ax.gif

QUOTE(GinMintė @ 2010 02 24, 21:03)
Kunigunda gal gali parasyti proporcijas aliejuku misinio kojoms nuo issipletusiu venu?  4u.gif

as dariau toki: 10 ml tamanu, 90ml sezamo + 45 kipariso, 45 citrinos, po 20labdado ir kadagio EA
Kaip minejau, tai galima pakoreguoti proporcijas ir imaisyti hamameliu hidrolato su emulsiniu vasku.
Planuoju kazka panasaus darytis, bet cia kiek veliau

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 02 24, 22:32)
kiek laikysis nesugedes purskalas ir ramuneliu arbatos, glicerino ir fitokeratinu?

pora dienu tai tikrai, vat jei butu ramuneliu "hidrolatas" isvirtas -tuomet drasiai 2 savaites isbutu, o gal net ir daugiau
Atsakyti
tai va, panos, mums prie visų miltelių dar vienas receptas, kaip nepasenti - būti energijos užtaisais ir idėjų generatorėmis cool.gif Ir čia faktiškai atsiduriame prie kunigundos78 išsakytos koncepcijos rėmų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 25, 00:54)
tu nereali  biggrin.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

tai cia as tik gelytes papasakojau blush2.gif
Kunigunda, mergaites, o avokadu aliejus ne per sunkus paakiams? jis toks tirstas,klampus? aisku as jau nulekiau ir pasitepiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 25 vasario 2010 - 00:17
nea, avokadai nėra prie riebiausių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 25, 01:17)
nea, avokadai nėra prie riebiausių  rolleyes.gif

mat kaip,o as ji apziurejau, toks riebulis tirstulis pasirode, tokia spalvyte aktyvi:)
Satura, minejai, kad sezamo aliejukas yra giliai drekinantis,jis irgi prie lengvesniu, paakiams kaip jis butu?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 25, 00:20)
Satura, minejai, kad sezamo aliejukas yra giliai drekinantis,jis irgi prie lengvesniu, paakiams kaip jis butu?


tinkamas, jis pagal riebumą tarp simondsijų ir graikinių riešutų 4u.gif O simondsijos tai tikrai lengvutės smile.gif
Atsakyti
Merginos, klausimas toks savotiškas mano, bet nežinau, kur kreiptis.. Žodžiu, mane mama įgalioja surasti kokią priemonę (sakė, gal kas iš eterinių aliejų yr?) šunims baidyti. Prašom nesijuokti, nes prie mūsų langų labai mėgsta šunys savo reikalus daryt, kol pusnys, tai neprieina, o sniegui betirpstant jau matau, kaip dairos.. Pavasarį negalima langų atsidaryt, kaip dvokia.. Gal yr kokia priemonė iš eterinių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 24, 22:34)

Merginos,o jei tuo stebuklingu tepalu krutims (pelargoniju ea,ylang......)patepti vyrui krutine, kazi kas butu? biggrin.gif salutinis tas poveikis atsirastu? smile.gif


pasalinio poveikio gali ir nebuti wink.gif o tiesioginio nelabai noretum, ane? wink.gif
Jei rimtai, tai ylang-ylang EA laikomas sukelianciu lytini potrauki, salinanciu liudesi, raminanciu ir tinkanciu turintiems seksualiniu problemu wink.gif

Pelargoniju EA reguliuoja hormonu pusiausvyra (stimuliuoja antinsciu zieve), todel rekomenduojamas klimakteriniu laikotarpiu, PMS metu, del kitu problemu, susijusiu su hormonu svyravimu. mano galva, jis labiau moteriskas EA, todel vyrams ne taip labai naudingas biggrin.gif

Todel jai jau labai norisi to pasalinio poveikio biggrin.gif , tai masazas su keliais laseliais Ylang-ylang EA baziniame aliejuje, tikrai tiktu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 25, 00:13)
tai cia as tik gelytes papasakojau  blush2.gif
Kunigunda, mergaites, o avokadu aliejus ne per sunkus paakiams? jis toks tirstas,klampus? aisku as jau nulekiau ir pasitepiau smile.gif

man net ir sviestmedis nera riebus blush2.gif
Atsakyti
Priminkite,prašau,kaip tą kvykavimo tepalėlį pasigaminti? blush2.gif
O jis tinka,pavyzdžiui,yra cistų?Na,nepakenktų?
Atsakyti